„WWE Superstars – Gwiazdy Wrestlingu” od 20 września w PULS 2

Już 20 września w PULS 2 największe gwiazdy wrestlingu staną do walki w programie „WWE Superstars-Gwiazdy Wrestlingu”, prezentując swoje umiejętności w najbardziej widowiskowej dyscyplinie sportowej. Komentatorami polskiej edycji programu będą mistrz olimpijski w zapasach – Andrzej Supron oraz Paweł Borkowski. „WWE Superstars-Gwiazdy Wrestlingu” będzie można zobaczyć w każdy piątek o 20:00 w ramach nowego pasma „Emocjonujące piątki”. PULS 2 pokaże 52 odcinki tego programu tuż po ich premierze w USA.

„WWE Superstars-Gwiazdy Wrestlingu” to znakomite widowisko rozrywkowe, w którym najlepsi zawodnicy oraz powalające divy WWE, rywalizujący w ramach amerykańskich rozgrywek WWE Raw i WWE SmackDown, spotkają się w jednym ringu, tworząc spektakl, łączący sport i widowisko rozrywkowe.

„WWE Superstars-Gwiazdy Wrestlingu” jest programem bazującym na sportowej rywalizacji i znakomitej rozrywce dla całej rodziny. Pojedynki są częścią fabularyzowanego starcia pomiędzy dobrem i złem, a zawodnicy odgrywają na ringu przewidziane dla nich role, upodobniając się np. do superbohaterów lub postaci z filmów lub kreskówek.

W USA program produkowany jest od 2009 roku przez związaną z wrestlingiem amerykańską federację WWE. W USA pojedynki WWE cieszą się niezwykłą popularnością osiągając wielomilionową widownię.

PULS 2 to najszybciej rozwijający się kanał powstały na potrzeby naziemnej telewizji cyfrowej i jeden z niewielu w Polsce, który po zaledwie 13 miesiącach od startu osiągnął 1,48% udziału w rynku, zajmując 12. miejsce w Polsce.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *