Wyborcy rozliczą prezydentów miast w Radiu ZET (grafika)

27 października 2014 roku ruszy „Ring Wyborczy Radia ZET”. W czasie osiemnastodniowej trasy wyborczej miasteczko Radia ZET odwiedzi osiem miast. W każdym z nich mieszkańcy będą rozliczać prezydentów z danych obietnic.

radiozetringwyborczyNa trzy tygodnie przed wyborami samorządowymi w Polskę rusza „Ring Wyborczy” – objazdowa akcja Radia ZET, na trasie której znajdują się duże i mniejsze miasta. W każdym z nich wyborcze miasteczko rozłoży się popołudniu. Między 15:00 a 18:00 dziennikarze Radia ZET poprowadzą spotkanie mieszkańców z lokalnym prezydentem. Dla wielu będzie to jedyna okazja, by przed głosowaniem zadać urzędującym włodarzom trudne pytania. Każdy przystanek Ringu będzie relacjonowany na żywo w Radiu ZET i w internecie na www.radiozet.pl. W każdym z odwiedzanych miast reporterzy przygotują i pokażą „Kronikę Cudów Wyborczych Radia ZET”.

Podstawą do rozliczania lokalnych władz będzie Władzomierz przygotowany przez dziennikarzy „Polska The Times”. Władzomierz to podsumowanie pracy lokalnych prezydentów publikowane na stronach Press Club i Radia ZET.

W ciągu osiemnastu dni „Ring Wyborczy” odwiedzi: Otwock, Wejherowo, Legnicę, Poznań, Pabianice, Lublin, Rybnik i Kraków. Sędziami na Ringu będą dziennikarze Radia ZET: Beata Sabała-Zielińska, Łukasz Konarski i Marcin Kubat. W każdym z miast będą współpracować z dziennikarzami regionalnych wydań „Polska The Times”.

Plan trasy:
27.10. – Otwock, Park Miejski
29.10. – Wejherowo, Plac Wejhera
04.11. – Legnica, Rynek Legnicki
05.11. – Poznań, Plac Wolności
07.11. – Pabianice, Plac przy Urzędzie Miasta
10.11. – Lublin, Plac Zamkowy
12.11. – Rybnik, Rybnicki Rynek
13.11. – Kraków, Rynek Główny

Podsumowanie trasy nastąpi 14 listopada na antenie Radia ZET i na www.radiozet.pl. Partnerami akcji są: „Polska The Times”, Press Club, „Dziennik Gazeta Prawna” i Wirtualna Polska. Producentem trasy jest Eurozet Live.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *