„Wybory w TOKu” w sobotniej ramówce Radia TOK FM

Od 19 stycznia br. audycja Dominiki Wielowieyskiej „Wybory w TOKu” znajdzie się w sobotniej ramówce Radia TOK FM punktualnie o godz. 9.00 – będzie najwcześniej nadawanym w eterze podsumowaniem tygodnia w polityce. Dodatkowo, w niedziele Radio TOK FM zaproponuje słuchaczom program „Goście Daniela Passenta.”

Zawsze więcej niż trójka gości, zawsze dwie strony medalu i gorąca atmosfera – program Dominiki Wielowieyskiej to naszym zdaniem świetny start weekendu. Coraz większemu gronu odbiorców Radia TOK FM – słuchających nas tradycyjnie i online – chcemy zaproponować tę audycję już w sobotni poranek, by przy pierwszej kawie mogli z nami podsumować polityczne wydarzenia z minionego tygodnia – mówi o zmianie Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM. – Natomiast w niedziele zachęcimy wszystkich do spojrzenia na politykę z pewnej perspektywy, przez pryzmat doświadczenia i na spokojnie – w ten sposób ze swoimi gośćmi rozmawiać będzie Daniel Passent, który powraca na antenę Radia TOK FM.

Audycja Dominiki Wielowieyskiej „Wybory w TOKu”, nadawana dotychczas w niedziele, od 19 stycznia br. będzie na antenie co sobota punktualnie o godz. 9.00.

Natomiast program „Goście Daniela Passenta” pojawi się w niedzielnej ramówce Radia TOK FM o godz. 10.00 od 20 stycznia br.
Audycji można słuchać w eterze oraz na Tokfm.pl i w aplikacji mobilnej TOK FM.

Oba programy będą promowane od 14 stycznia br. na antenie stacji, na Tokfm.pl a także w kampanii internetowej w mediach społecznościowych. Kreacje przygotowało Kumate Studio, a media – przy współpracy z działem promocji Grupy Radiowej Agory – zaplanował dom mediowy Blue 449 (Publicis Media).

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *