Mistrzostwa świata w piłce ręcznej na żywo tylko w Eurosporcie 1

Od poniedziałku 21 stycznia wyłącznie widzowie Eurosportu 1 będą mogli obejrzeć na żywo decydujące mecze mistrzostw świata w piłce ręcznej. Stacja pokaże 9 spotkań, w tym oba mecze półfinałowe, spotkanie o trzecie miejsce oraz wielki finał, który zostanie rozegrany w niedzielę 27 stycznia. Dodatkowo, cztery spotkania w tym szlagier Niemcy – Francja pokaże jedynie Eurosport Player.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Eurosport 1

Eurosport pozyskał wyłączne prawa do transmisji meczów rozgrywanych w Danii i Niemczech mistrzostw świata w piłce ręcznej. To kolejna dyscyplina olimpijska, która wraca na antenę stacji w drodze do igrzysk olimpijskich w Tokio. Kanał pokaże na żywo dziewięć spotkań w decydującej fazie turnieju, w tym pięć meczów drugiej fazy grupowej, oba spotkania półfinałowe, mecze o trzecie miejsce oraz finał. Dodatkowo, cztery mecze pierwszej fazy grupowej, w tym szlagierowe starcie Niemcy – Francja pokaże na żywo Eurosport Player.

Przez cały rok widzowie Eurosportu mogą oglądać tysiące godzin transmisji z dziesiątek dyscyplin. Bardzo się cieszymy, że do naszej oferty wraca piłka ręczna i to w najlepszym możliwym wydaniu. Mamy nie tylko najszerszą na rynku ofertę sportów zimowych, czy kolarstwa, ale także dyscyplin olimpijskich. Pokazujemy najważniejsze i najbardziej emocjonujące imprezy sportowe i mistrzostwa świata w piłce ręcznej są tego najlepszym przykładem – powiedział Adam Widomski, dyrektor Eurosportu.

Więcej informacji o piłce ręcznej, w tym materiały wideo, najbardziej efektowne bramki i sytuacje na stronie eurosport.pl, w aplikacji Eurosportu oraz w mediach społecznościowych kanału.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *