W poniedziałek, 7 marca 2016 roku, Polsat News wprowadza wieczorne wydanie “Wydarzeń”. Program, który poprowadzą Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała oraz Maciej Stroiński i Joanna Wrześniewska-Sieger, będzie emitowany na antenie Polsat News od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00.

Od 7 marca Polsat News wprowadza wieczorne wydanie flagowego programu informacyjnego “Wydarzenia”. Wieczorne podsumowanie dnia, będzie składało się z 4 części – przeglądu najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata, rozmowy z gościem w studiu, informacji sportowych i prognozy pogody na następny dzień prezentowanej na żywo ze studia. “Wydarzenia 22:00” przygotują połączone zespoły “Wydarzeń” i Polsat News.

Program poprowadzą dziennikarze “Wydarzeń”: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała oraz Maciej Stroiński i Joanna Wrześniewska-Sieger.

“Wydarzenia” są programem informacyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku z wierną, stałą widownią, która ceni wiarygodne, obiektywne i niezależne materiały, które opisują rzeczywistość, a nie ją interpretują. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów, wprowadzamy od 7 marca wieczorne wydanie “Wydarzenia 22:00”. To kompleksowe, wieczorne podsumowanie dnia, składające się z przeglądu najważniejszych wydarzeń, rozmowy z gościem w studiu, informacji sportowych i prognozy pogody na żywo. Otwieramy się tym samym również na nowych odbiorców, których interesują informacje z kraju i ze świata w tej właśnie formie. Uważamy, że godzina 22:00 to dobry czas na poważne podsumowanie i analizę mijającego dnia – mówi Henryk Sobierajski, twórca i dyrektor kanału Polsat News, kierujący redakcją “Wydarzeń”.

Widzowie cenią “Wydarzenia”. Cieszę się, że będę mogła uczestniczyć w kolejnym projekcie. Jestem pewna, że widzowie go docenią – mówi Dorota Gawryluk, prowadząca “Wydarzenia”.

“Wydarzenia 22:00” emitowane będą od poniedziałku do piątku w miejsce “Dnia Wydarzeń”.

Promocja wieczornego wydania “Wydarzeń” prowadzona będzie od 29 lutego na antenie Polsat News.

Najnowsze wydania “Wydarzeń 22:00” będą również dostępne w Internecie w serwisie Polsatnews.pl w zakładce “Nasze programy” lub bezpośrednio pod adresem: http://www.polsatnews.pl/nasze-programy/.

Źródło: Telewizja Polsat