„Wydarzenia 22:00” od 7 marca w Polsat News

W poniedziałek, 7 marca 2016 roku, Polsat News wprowadza wieczorne wydanie „Wydarzeń”. Program, który poprowadzą Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała oraz Maciej Stroiński i Joanna Wrześniewska-Sieger, będzie emitowany na antenie Polsat News od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00.

Od 7 marca Polsat News wprowadza wieczorne wydanie flagowego programu informacyjnego „Wydarzenia”. Wieczorne podsumowanie dnia, będzie składało się z 4 części – przeglądu najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata, rozmowy z gościem w studiu, informacji sportowych i prognozy pogody na następny dzień prezentowanej na żywo ze studia. „Wydarzenia 22:00” przygotują połączone zespoły „Wydarzeń” i Polsat News.

Program poprowadzą dziennikarze „Wydarzeń”: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała oraz Maciej Stroiński i Joanna Wrześniewska-Sieger.

„Wydarzenia” są programem informacyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku z wierną, stałą widownią, która ceni wiarygodne, obiektywne i niezależne materiały, które opisują rzeczywistość, a nie ją interpretują. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów, wprowadzamy od 7 marca wieczorne wydanie „Wydarzenia 22:00”. To kompleksowe, wieczorne podsumowanie dnia, składające się z przeglądu najważniejszych wydarzeń, rozmowy z gościem w studiu, informacji sportowych i prognozy pogody na żywo. Otwieramy się tym samym również na nowych odbiorców, których interesują informacje z kraju i ze świata w tej właśnie formie. Uważamy, że godzina 22:00 to dobry czas na poważne podsumowanie i analizę mijającego dnia – mówi Henryk Sobierajski, twórca i dyrektor kanału Polsat News, kierujący redakcją „Wydarzeń”.

Widzowie cenią „Wydarzenia”. Cieszę się, że będę mogła uczestniczyć w kolejnym projekcie. Jestem pewna, że widzowie go docenią – mówi Dorota Gawryluk, prowadząca „Wydarzenia”.

„Wydarzenia 22:00” emitowane będą od poniedziałku do piątku w miejsce „Dnia Wydarzeń”.

Promocja wieczornego wydania „Wydarzeń” prowadzona będzie od 29 lutego na antenie Polsat News.

Najnowsze wydania „Wydarzeń 22:00” będą również dostępne w Internecie w serwisie Polsatnews.pl w zakładce „Nasze programy” lub bezpośrednio pod adresem: http://www.polsatnews.pl/nasze-programy/.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *