Studniówka z radiową Czwórką w Jaworznie

W sobotę 13 lutego 2016 roku dziennikarze radiowej Czwórki rozkręcą studniówkową imprezę w II Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie. Relacje z wydarzenia pojawiać się będą na antenie Czwórki od godziny 20:00.

Tym razem Michał Migała i Mariusz Infulecki zadbają o dobre nastroje uczestników balu maturalnego w II Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie, nagrodzonym w konkursie studniówkowym Czwórki „Się baluje się”. Wśród proponowanych atrakcji wieczoru znajdą się wybory Miss i Mistera balu, konkurs „zatańcz swoje miasto”, kalambury oraz wyjątkowe zadania radiowe. Redakcja Muzyczna Czwórki przygotowała specjalną imprezową selekcję, przy której maturzyści będą mogli zaszaleć na parkiecie. Nie zabraknie cieszącej się ogromną popularnością Czwórkowej fotobudki, licznych animacji i ciekawych wyzwań.

Studniówka z Czwórką będzie relacjonowana na antenie od godziny 20:00.

Wśród trzech szkół nagrodzonych w tegorocznym konkursie studniówkowym Czwórki „Się baluje się” oprócz II Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie znalazły się także: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy oraz Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu. Obie szkoły Czwórka odwiedziła w styczniu.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *