„Wygibajki” w MiniMini+

Rybka MiniMini zaprasza na program muzyczny „Wygibajki”, który od 2 października zagości na antenie stacji MiniMini+. To nowy, edukacyjny format wprowadzający najmłodszych widzów w świat muzyki. Dzieci będą poznawać instrumenty, ucząc się przy tym piosenek oraz układów tanecznych, pod okiem Filipa Jaślara – polskiego skrzypka oraz członka grupy MoCarta.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym MiniMini+

W maju br., w sześciu miastach w Polsce odbył się Wielki Casting MiniMini+, podczas którego wybrano 64 finalistów. W każdym odcinku „Wygibajek” uczestnicy będą uczyli się innego układu tanecznego oraz wykonywali nową piosenkę. Gospodarzem programu będzie znany skrzypek Filip Jaślar, który do każdego odcinka skomponuje utwór dla dzieci.

„Wygibajki” to program nienachalnie umuzykalniający dzieci. W każdym odcinku jest nowa piosenka, najczęściej opowiadająca o instrumentach muzycznych (m.in. cymbałkach, dudach, czy marakasach). Dzieci, które trafiły do programu z ogólnopolskiego castingu, śpiewają piosenkę, wymyślają układ taneczny, nagrywają teledysk i same budują instrumenty – mówi muzyk. I dodaje: – Bardzo się cieszę, że piosenki, które napisałem do „Wygibajek” podobają się dzieciom. Kiedy widzę, jak śpiewają i spontanicznie tańczą, czuję ogromną satysfakcję.

Rybka MiniMini przygotowała również specjalny konkurs dla małych widzów programu. Najmłodsi będą mogli przygotować swoje własne choreografie do prezentowanej w programie piosenki, a następnie zamieścić je na www.miniminiplus.pl. Najciekawsze układy, wybrane przez jury, zostaną zaprezentowane w kolejnym odcinku „Wygibajek”.

Program będzie wspierany kampanią reklamową, w której dzieci będą zachęcane do oglądania, a także udziału w konkursie i zatańczenia w programie stacji MiniMini+. Działania reklamowe rozpoczną się 30 września i potrwają do połowy listopada. Obejmą sieć kin CinemaCity, prasę parentingową oraz media społecznościowe – w tym Facebook i YouTube. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Havas Media Group.

Rybka MiniMini zaprasza na najnowszą produkcję własną stacji MiniMini+ od 2 października w każdą niedzielę o godzinie 10:25 i 17:20.

Źródło: nc+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *