TVP INFO ze zmianą w emisji w nocy z 29 na 30 września na MUX-3

W nocy z dnia 29 na 30 września 2016 roku nastąpi zmiana w emisji programu TVP INFO w multipleksie trzecim (MUX-3) Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Zmiana ma pozwolić na uruchomienie kanału TVP INFO w wysokiej rozdzielczości (HD).

Sprawdź ofertę TVP INFO w programie telewizyjnym

W przypadku pojawienia się problemu z prawidłowym odbiorem programu TVP INFO należy:

1. Skorzystać z podpowiedzi pojawiających się na ekranie.

2. W przypadku braku jakichkolwiek komunikatów – należy przełączyć na inny program za pomocą przycisków nawigacyjnych na pilocie (np.: P+ ; P- lub ↑ ; ↓), a następnie wybrać program TVP INFO.

3. Jeśli problem z odbiorem TVP INFO nadal występuje – należy wyłączyć i ponownie włączyć odbiornik telewizyjny (telewizor lub dekoder).

4. Jeśli mimo tego problem nadal występuje – należy przeprowadzić proces instalacji zgodnie z instrukcją obsługi urządzenia odbiorczego.

Przestrojenie odbiornika telewizyjnego jest prostą czynnością, która nie powinna trwać dłużej niż około 10-15 minut, ale poszczególne jej kroki mogą się nieco różnic w zależności od urządzenia. Piloty zdalnego sterowania mogą mieć odmienny układ przycisków, dlatego w przypadku jakichkolwiek wątpliwości najlepiej zajrzeć do instrukcji.

Źródło: Telewizja Polska

One Comment on “TVP INFO ze zmianą w emisji w nocy z 29 na 30 września na MUX-3”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *