XVIII Festiwal Muzyki Tanecznej – Ostróda 2013 w Polo TV

XVIII Festiwal Muzyki Tanecznej – Ostróda 2013 jest najstarszym i zarazem najważniejszym w Polsce  festiwalem muzyki disco i dance. Stanowi on doskonałą okazję by zobaczyć wyjątkowych artystów polskich i zagranicznych. To dwudniowe wydarzenie muzyczne przyciąga zazwyczaj ok. 60 tys. osób.

Z całą pewnością wydarzenie to zgromadzi rekordową widownię telewizyjną. Warto przypomnieć, że odbywający się 3 tygodnie temu festiwal w Kobylnicy obejrzało 209.000 widzów w grupie all 4+ i 126.000 widzów w grupie all 16-49.

Polo tv 27 lipca przeprowadzi o godzinie 20:00 – 23:00 bezpośrednią transmisję z festiwalowego koncertu pt. Premiery. Artyści tacy jak Boys, Buenos Ares, Classic, Diadem, La Tija oraz wielu innych zaprezentują się w premierowych kompozycjach. Będzie też niespodziewany duet Akcent i Excited. Zagraniczną gwiazdą wieczoru będzie holenderski zespół Vengaboys, autorzy takich hitów jak „We are going to Ibiza”, „Boom, Boom, Boom, Boom” czy „Shalala Lala”. Koncert Premiery będzie bezpośrednio transmitowany na antenie Polo tv ( sobota 27 lipca, godzina 20:00).

Natomiast 4 sierpnia o godzinie 20:00 zostanie nadana retransmisja pierwszego dnia festiwalowego będącego finałową galą plebiscytu Disco Polo Hit Wszech Czasów, który na antenie telewizji Polo tv był prowadzony od początku roku. Na scenie wystąpią zespoły Weekend, Bayer Full, Boys, D-Bomb, Akcent, Fanatic (04 sierpnia o godzinie 20:00). Na zakończenie pierwszego dnia festiwalowego swoje recitale przygotował zespól Papa D oraz włoska gwiazda Francesco Napoli.

Festiwal obywa się w Ostródzie na terenie Czerwonych Koszarów przy ul. Grunwaldzkiej 17 w dniach 26-27 lipca 2013r. Festiwal jest biletowany – informacja o biletach na stronie www.festiwalostroda.pl oraz na facebook’u www.facebook/OFMTOstroda

Źródło: atmedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *