XXIV finał WOŚP w TVP2 HD

10 stycznia 2016 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 24. Relacje z wydarzeń finału WOŚP widzowie Telewizji Polskiej będą mogli zobaczyć na antenie TVP2 HD oraz w TVP Rozrywka (transmisja koncertu sprzed Pałacu Kultury i Nauki), TVP Polonia, TVP3 i TVP INFO, a także na stronach internetowych www.tvp.pl.

Najważniejszym miejscem, jak co roku, będzie studio 5 w siedzibie TVP przy ul. Woronicza w Warszawie, w którym odbędzie się brazylijski karnawał w środku zimy. Na widzów czekać będą koncerty, aukcje internetowe, największe gwiazdy sportu, kabaretu, kina i najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. Ponadto w holu budynku B powstanie specjalna przychodnia, w której każdy będzie mógł nieodpłatnie skontrolować stan swojego zdrowia, a w studiu 2 zaplanowano wystawę sprzętu zakupionego przez Orkiestrę.

W tym roku Telewizja Polska przygotowała wyjątkowe propozycje na licytacje. Będą to: zestaw 54 pakietów filmowych z produkcjami TVP; dwuosobowe zaproszenie wraz z pobytem na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu; wejście na plan zdjęciowy i zagranie epizodu w serialu „rodzinka.pl”, a także prezentacja prognozy pogody w „Pytaniu na śniadanie”.

Pieniądze zebrane podczas tegorocznego finału WOŚP będą przeznaczone na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Po raz pierwszy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała 3 stycznia 1993 roku – by zakupić sprzęt do ratowania noworodków z wrodzonymi wadami serca.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *