„Z Nation” od 1 marca w TV Puls (grafika)

W niedzielę, 1 marca 2015 roku, TV Puls rozpocznie emisję amerykańskiego serialu „Z Nation”, który opowiada o apokalipsie zombie. TV Puls pokaże serial jako pierwsza telewizja w Polsce.

„Z Nation” to nowy amerykański serial z 2014 roku, który opowiada o świecie po wybuchu epidemii zombie. Osią fabuły są przygody grupy ocalałych osób próbujących ochronić jedynego człowieka na Ziemi, który przeżył ugryzienie przez zombie. Bohaterowie muszą go przetransportować bezpiecznie z Nowego Jorku do Kalifornii i w tamtejszym laboratorium stworzyć szczepionkę mogącą ochronić ludzkość.

„Z Nation” to serial wytwórni The Asylum (m.in. „Sharknado”), który w luźny sposób nawiązuje do kultowego „The Walking Dead”. Słynąca z zamierzonego kiczu wytwórnia tym razem bardzo pozytywnie zaskakuje poziomem produkcji. Znakiem rozpoznawczym „Z Nation” są nie tylko dobre efekty specjalne, ale również znakomity czarny humor, barwne postaci i ogromna pomysłowość twórców serialu w ukazaniu świata pod panowaniem zombie.

„Z Nation” cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na świecie. Prawa do emisji kupiły już m.in. takie kraje, jak Niemcy, Francja, Belgia, Korea Południowa, Japonia, Australia, Węgry i kilka krajów skandynawskich.

tvpulsznation

„Z Nation”

Premiera: niedziela, 1 marca, godzina 22:10
Emisja: niedziela, około godziny 22:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *