Za TTV rekordowy tydzień

Telewizja TTV zamknęła tydzień 8-14 czerwca 2015 roku rekordową oglądalnością, z udziałem w rynku w grupie komercyjnej (16-49) na poziomie 1,88% SHR.

Na niezmiennie wysokiej pozycji znalazły się znane i lubiane formaty TTV jak „Usterka”, w której Dominik Strzelec sprawdza tym razem kondycję warszawskich fachowców. Program osiągnął najwyższy wynik na poziomie 2,89%. Z kolei „Ostre cięcie” duetu Wierzbicki & Schmidt, uczące jak wypracować wysoki poziom usług w polskich salonach fryzjerskich, uzyskało oglądalność na poziomie 3,73% SHR w grupie komercyjnej (16-49). Wysoką lokatę oglądalności zajęły programy „De Facto” i „Betlejewski. Prowokacje” jakże odmienne, ale mające wspólnego prowadzącego – Rafała Betlejewskiego.

„Express”, czyli pigułka podsumowująca najważniejsze i najciekawsze informacje z kraju i zagranicy cieszył się rosnącą widownią i uzyskał oglądalność na poziomie 5,43% SHR.

Wśród propozycji zagranicznych seria „Anatomia głupoty według Richarda Hammonda” osiągnęła wynik 4,41%. Z kolei dokument „Kurczaki warte miliardy” o kulisach funkcjonowania światowej marki z branży fast foodów – KFC przyciągnął przed telewizory 3,42 % widowni. Dużą popularnością cieszyła się seria „Damy i wieśniaczki”, przedstawiająca proste dziewczyny ze wsi, które zamieniają się z szykownymi damami z miasta. Program osiągnął najwyższy dzienny wynik 5,21%.

Telewizja TTV w maju znalazła się w pierwszej trójce najpopularniejszych kanałów tematycznych w Polsce z udziałem 1,58%.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *