Mnóstwo radości i dobrej zabawy. Tak było dwa tygodnie temu, kiedy po raz pierwszy otworzyliśmy Muzyczne Studio im. Agnieszki Osieckiej dla najmłodszych – mówi Katarzyna Stoparczyk. W niedzielę 25 lutego dziennikarka radiowej Trójki zaprasza na drugie spotkanie z cyklu “Zagadkowa Osiecka”. Początek o godz. 9.05, a w programie – oprócz audycji “Zagadkowa niedziela” – koncert grupy Kilersi z programem “Pan Tuwim i Pan Brzechwa robią show”.

“Zagadkowa Osiecka” to nowy autorski projekt Katarzyny Stoparczyk. Prowadzi ona w radiowej Trójce znany i lubiany cykl “Dzieci wiedzą lepiej” oraz popularne audycje: “Myślidziecka 3/5/7” i “Zagadkowa niedziela”, która w 2017 roku została nagrodzona tytułem Kuźni Mistrzów Mowy Polskiej Vox Populi. Pierwsze spotkanie w ramach projektu “Zagadkowa Osiecka” odbyło się dwa tygodnie temu, w niedzielę 11 lutego. Na scenie, w trakcie koncertu pt. “Budyń Julka Tuwima” zaprezentowali się znakomici muzycy i wokaliści: Jacek “Budyń” Szymkiewicz (lider zespołu Pogodno), Joanna Zawłocka, Krzysztof Zalewski i Czesław Mozil.

Tym razem będziemy mogli posłuchać na żywo piosenek z premierowej płyty zespołu Kilersi – “Pan Tuwim i Pan Brzechwa robią show”. Pojawi się także charyzmatyczny multiinstrumentalista Sambor Dudziński i goście, którzy w przepiękny sposób opowiadać będą o zagadkowym świecie przyrody. Nie zabraknie również fragmentów audycji “Dzieci wiedzą lepiej” – zapowiada niedzielne spotkanie w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej autorka i gospodyni cyklu – Katarzyna Stoparczyk.

“Zagadkowa Osiecka” w niedzielę 25 lutego w godz. 9.05-11.00. W pierwszej godzinie audycja “Zagadkowa niedziela”, a w drugiej nietransmitowany na antenie Programu 3 Polskiego Radia koncert zespołu Kilersi.

Źródło: Polskie Radio