„Zaklinacz psów” w TV Puls i PULS 2 (zdjęcie)

Jeszcze w lipcu na antenie TV Puls i PULS 2 zadebiutuje słynny psi psycholog Cesar Millan w programie „Zaklinacz psów”. Program znany do tej pory głównie widzom National Geographic Channel, ma wreszcie szansę podbić szeroką publiczność. Nowy serial już od 24 lipca w TV Puls, a od 29 lipca w kanale PULS 2.

W każdym odcinku serialu widzowie poznają historie kilku psów i ich właścicieli oraz problemy z jakimi się borykają. Sfrustrowani posiadacze czworonogów zwracają się do Millana, by ten dał im wskazówki, jak zmienić uciążliwe zachowania swoich ulubieńców. Treser na podstawie obserwacji stawia diagnozę, a następnie rozpoczyna terapię. Szkolenie prowadzi do zmiany zachowania psów i ich właścicieli, którym Millan pokazuje, w jaki sposób mogą zostać przywódcami stada. Sam Millan podkreśla jednak, że program to nie podręcznik psiej tresury, a jedynie prezentacja autorskich technik, które mają na celu szkolenie zwierząt wymagających pomocy.

„Zaklinacz psów” to program znany głownie z anteny National Geographic Channel, który w USA doczekał się wielomilionowej widowni. W Polsce emitowany do tej pory jedynie w płatnych kanałach TV. TV PULS i PULS 2 jako pierwsze udostępnią serial szerokiej widowni.

„Zaklinacz psów”

Premiera:
TV Puls: środa, 24 lipca, godzina 12:00
PULS 2: poniedziałek, 28 lipca, godzina 18:00

Emisja:
TV Puls: poniedziałek-czwartek, godzina 12:00
PULS 2: poniedziałek-czwartek, godzina 18:00; sobota, godzina 16:30 i niedziela, godzina 14:30

zaklinaczpsow

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *