Czerwiec rekordowym miesiącem dla Nickelodeon

W czerwcu br. Nickelodeon zanotował rekordowe wyniki oglądalności osiągając SHR% na poziomie 6,1% (A 4-12). Jest to najlepszy wynik w historii polskiego kanału Nickelodeon. Hitowymi serialami w czerwcu okazały się serial komediowy „Marvin Marvin” (RT na poziomie 1,1% i SHR 5,7%), „iCarly” (bardzo dobry wynik 1,1% RT i 6,6% SHR), na kolejnych miejscach znalazły się takie seriale jak „Wróżkowie Chrzestni” (1,1% RT i 9,1% SHR), „Big Time Rush” (1,1% RT i 5,3% SHR) oraz „Victoria znaczy zwycięstwo” (1,% RT and 7,3% SHR).

Wyniki oglądalności potwierdziły również, że polscy widzowie chętnie oglądają znane już seriale. Dużym zainteresowaniem cieszą się szalone przygody „Pingwinów z Madagaskaru” co odzwierciedlił fantastyczny wynik 7,5% SHR.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w Polsce Nickelodeon cieszy się tak dużą popularnością. Oznacza to bowiem, że widzowie doceniają nasze wartości oraz przygotowaną dla nich propozycję ramówkową. Fakt, że widownia kanału rośnie tak szybko, na tak dynamicznym rynku, cieszy nas jeszcze bardziej – mówi Victor Coolman, VP Programming Nickelodeon. – Polska to rynek o ogromnym potencjale i stale dążymy do wzmocnienia naszej pozycji chociażby poprzez wprowadzanie lokalnych produkcji takich jak zeszłoroczny program „Cheeese” z Maćkiem Musiałem. Duże nadzieje pokładamy również w programach „Sam & Cat” oraz „Sanjay & Craig”, które już jesienią pokażą się na antenie Nickelodeon – dodaje.

Dane: VI 2013, A 4-12, 6:00-21:00

Źródło: TVN/Nielsen Audience Measurement

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *