Zakończono zdjęcia do 7. serii „Rancza”

Scenami w pracowni Kusego zakończyły się 28 listopada zdjęcia do 7. sezonu „Rancza”. Nowa seria obfituje w zaskakujące polityczne i osobiste wątki głównych bohaterów a dwie nowe postaci – Monika (Emilia Komarnicka) i Łukasz (Bartłomiej Magdziarz) wprowadzą dużo zamieszania w Wilkowyjach. W tej transzy także, po raz pierwszy, wykorzystano komputerowe efekty specjalne.

Obie nowe postaci 7. serii „Rancza” są związane z życiem artystycznym. Agentka (charakterologicznie też) Monika będzie próbowała mocno namieszać w ustabilizowanym życiu Lucy i Kusego, Łukasz (pojawił się już wcześniej w dialogach w 6. serii) będzie działać na nerwy głównie senatorowi Koziołowi… A skoro o tym ostatnim mowa, 6. seria zakończyła powstaniem jego nowej partii – Polskiej Partii Uczciwości (PPU). Teraz Czerepach i Wójt muszą ten nowy polityczny twór wylansować, co czynić będą z typową dla tego duetu (głównie Czerepacha) pomysłowością.

Za sprawą zafascynowanej twórczością Kusego agentki Moniki, która nawiedza dworek, zupełnie niespodziewanie dochodzi do rewolucyjnego odwrócenia ról – Kusy staje przed szansą na warszawską karierę, a Lucy będzie musiała pogodzić pracę w urzędzie z byciem matką i żoną (na dodatek z zagrożoną pozycją żony). Agentka, która ma widoczne zakusy (nomen omen) na Kusego (a dotyczą one nie tylko prawa wyłączności na jego dzieła) robi wszystko, aby zrealizować swój plan. Nie cofnie się nawet przed pozowaniem Kusemu do aktu, tłumacząc to artystycznymi potrzebami.

Źródło: ATM Grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *