„Zamiana żon” wiosną w TTV

Wiosną na antenie TTV zobaczymy kolejne zamiany. Tym razem, po wymianach dam z wieśniaczkami i dżentelmenów z wieśniakami, przyszedł czas na żony. W każdym z odcinków tej kultowej serii zobaczymy dwie rodziny, które na pewien czas zamienią się żonami. Przekonamy się, czy sprawdzone recepty na szczęśliwe rodziny mają swoje zastosowanie w każdych warunkach i w każdej relacji. Zobaczymy, czy domownikom łatwo będzie zaadoptować się do nowych reguł wprowadzanych przez przybyłe gospodynie. Jakie ryzyko, a jakie niespodzianki niesie za sobą takie doświadczenie?

Sprawdź ofertę kanału TTV w PROGRAMIE TV

„Zamiana żon” odsłoni przed nami kurtynę, pod którą zobaczymy jak krańcowo różniące się od siebie rodziny, dokonują ważnych wyborów. Od wydatków, oczekiwań wobec partnerów, dzielenia obowiązków rodzicielskich, po zakupy, gotowanie, prace domowe. Jakimi kierują się priorytetami oraz czego oczekują od swojego życia towarzyskiego?

Dzięki temu, obie strony mogą nauczyć się czegoś o sobie i spojrzeć na swoją rodzinę z innej perspektywy. Czy mąż doceni swoją żonę, a żona swojego męża? To będzie prawdziwa eksplozja emocji.

„Zamiana żon” jest kolejnym programem TTV na licencji, bijącym rekordy popularności w 22 krajach na świecie. Format zdobył nagrodę BAFTA i Złotej Róży za najlepszy reality show. Realizację tej serii powierzyliśmy firmie Mass Koncept, która wyprodukowała dla naszej stacji takie hity jak „Damy i wieśniaczki. PL”, „Dżentelmeni i wieśniacy”, czy „Druga Twarz”, „Kossakowski. Inicjacja”, „Ostre cięcie” i „Przepustka”. Wiosna w TTV będzie pełna niespodzianek dla widzów – zapowiada Lidia Kazen, dyrektor programowa telewizji TTV.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *