zetchilli.pl kulturalnym serwisem internetowym

zetchilli.pl wystartowało z nowymi, rozbudowanymi treściami i szatą graficzną. Serwis działa w wersji BETA.

Informacje, które są dostępne na nowej stronie, zostały podzielone na sześć kategorii: muzyka, kultura, moda, design i uroda. Będzie tu można przeczytać m.in.: o najnowszych trendach w modzie, dokonaniach muzyków z pogranicza chilloutu, zobaczyć niecodzienne projekty wnętrz i przedmiotów użytkowych, dowiedzieć się o nowościach kinowych i teatralnych czy znaleźć inspiracje kulinarne. W serwisie nie zabraknie playera, umożliwiającego słuchanie online Radia ZET Chilli oraz kanałów muzycznych.

Za publikacje na zetchilli.pl odpowiada kilkuosobowa redakcja online. Strona została wykonana przez dział online Grupy Eurozet.

zetchilli.pl to kolejny obok antyradio.pl, radiozet.pl, aktywniebardzo.pl, zdrowobardzo.pl, planeta.fm i azorek.pl tematyczny serwis internetowy należący do Grupy Eurozet. Na przestrzeni ostatniego roku jej witryny internetowe odnotowują dynamiczny wzrost ruchu. Według danych Google Analytics, w marcu 2016 roku serwisy Grupy Eurozet odwiedziło w sumie blisko 5 mln unikalnych użytkowników (UU), którzy wygenerowali 17,8 mln odsłon. To ponad 2 mln UU (wzrost o 70%) i 6 mln odsłon (wzrost o 51%) więcej niż w analogicznym okresie 2015 roku.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *