Zimowa oferta Nickelodeon

Zima w tym roku zapowiada się naprawdę przebojowo. Poznamy Taylor i Frankie, które wraz ze swoją mamą wprowadzą się do nawiedzonego domu. Na żądnych wrażeń widzów czekać będą również przygody szalonych kórlików i dzielnego labradora Zeusa, który zrobi wszystko, by uratować tegoroczne Święta. Z kolei Barbie zabierze nas w magiczny świat Opowieści Wigilijnej, a wcielając się w rolę wróżki Mariposy nauczy wartości prawdziwej przyjaźni. By jeszcze bardziej wczuć się w wigilijny nastrój, Nickelodeon przygotował maratony z ulubionymi kreskówkami oraz świąteczną odsłonę najnowszego filmu o Timmym i Wróżkach Chrzestnych.

RODZINNY SEANS Z DUCHAMI
„Nawiedzeni” to nowy serial komediowy w ramówce Nickelodeon gwarantujący iście nieziemską zabawę. Michelle Hathaway i jej córki – Taylor i Frankie, przeprowadzają się z Nowego Jorku do Nowego Orleanu. Michelle chce otworzyć piekarnię i rozpocząć zupełnie nowe życie. Taylor jest dobrze zapowiadającą się sportsmanką, a Frankie – jej młodsza siostra – ma bzika na punkcie zjawisk paranormalnych. Ich nowymi współlokatorami są… duchy Raya i jego dwóch synów – Milesa i Louie, którzy ostatnimi czasy narzekali na wielką nudę. Mimo tego, że obie rodziny są – dosłownie – z innych światów, udaje im się dogadać i zaprzyjaźnić. Zabawne sytuacje zdarzają się na każdym kroku, bo w końcu mieszkanie z duchami nie jest czymś codziennym.
Premiera: sobota, 30 listopada, godzina 19:45
Emisja: sobota-niedziela, godzina 19:45

ZWARIOWANE KÓRLIKI ZAATAKUJĄ ZIEMIĘ!
Premierowa inwazja szalonych kórlików, które będą uczyć się życia na Ziemi poprzez naśladowanie wszystkiego, co robimy, ale na swój, pozbawiony logiki sposób. Animacja „Inwazja kórlików” oparta jest na znanej grze komputerowej. Poznając zasady życia na Ziemi, te nieprzewidywalne i głupiutkie, a jednocześnie będące tajemniczą rasą z kosmosu kórliki, sieją spustoszenie w świecie ludzi. Ich cel, czyli opanowanie naszej planety, uświęca środki. Wszystko jest dla nich źródłem ekscytacji, podziwu i rozbawienia, a przepisy ruchu drogowego właściwie mogłyby nie istnieć. W końcu chodzi o dobrą zabawę!
Premiera: poniedziałek, 30 grudnia, godzina 16:45
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 16:45

PIES, KTÓRY URATOWAŁ ŚWIĘTA
Zeus to były pies policyjny, który przechodzi na przymusową emeryturę po tym, jak nierozważnym szczeknięciem zrujnował wieloletnie śledztwo. Zostaje jednak szybko adoptowany przez George’a jako prezent świąteczny dla dzieci i doskonały kandydat na stróża domu. Jednak nie wszyscy członkowie rodziny są zachwyceni tym pomysłem. Gdy w Wigilię George wraz z rodziną wyjeżdża w odwiedziny do babci, dom zostaje pod opieką dzielnego labradora. Biada włamywaczom, którzy upatrzyli sobie na łup mieszkanie jego nowej rodziny! Zeus zrobi co w jego mocy, by naprawić swoją reputację i zaskarbić sobie względy całej rodziny.
Premiera: niedziela, 8 grudnia, godzina 16:00
Powtórka: sobota, 14 grudnia, godzina 16:00

WRÓŻKOWIE CHRZESTNI W ŚWIĄTECZNEJ ODSŁONIE
Timmy Turner to przemiły chłopiec, mieszkający na przedmieściach fikcyjnego miasta – Mrokowa. Jest jedynakiem, a jego rodzice mają dla niego bardzo mało czasu, więc przez większość dnia pozostaje pod opieką wrednej Vicki – opiekunki z piekła rodem. Gdy Timmy myśli, że nikt się już o niego nie zatroszczy, z pomocą przybywają mu jego wróżkowie chrzestni, pochodzący z magicznego Świata Wróżków. Cosmo i Wanda przychodzą do niego w tajemnicy i spełniają życzenia Timmy’ego, które mają pomóc chłopcu wydostać się z tarapatów. Co się stanie, gdy z winy Timmy’ego Święty Mikołaj straci pamięć i będzie przekonany, że jest Króliczkiem Wielkanocnym? By uratować Boże Narodzenie Timmy będzie musiał udać się w magiczną i pełną przygód podróż do Lodowej Krainy. Czy uda mu się zdążyć na czas? Czy wróżkowie chrzestni staną na wysokości zadania i pomogą Timmy’emu?
Premiera: niedziela, 15 grudnia, godzina 16:00
Powtórka: sobota, 21 grudnia, godzina 16:00

„WRÓŻKOWIE CHRZESTNI: DOROŚNIJ TIMMY” W NICKELODEON
W filmie śledzić będziemy przygody dorosłego już Timmy’ego, który mimo 23 lat na karku robi wszystko, by pozostać w świecie dzieci i tym samym nie stracić kontaktu ze swoimi ukochanymi wróżkami chrzestnymi. Jego upór zostanie wystawiony na próbę, gdy do Mrokowa wróci Tootie, dawna koleżanka Timmy’ego ze szkolnej ławki, a teraz piękna dziewczyna.
Emisja: sobota, 14 grudnia, godzina 12:00
Powtórka: niedziela, 15 grudnia, godzina 12:00

ZEUS PONOWNIE RATUJE RODZINNE WAKACJE
Rodzina Bannisterów postanawia spędzić przerwę świąteczną w pięknej, górskiej miejscowości Rocky Mountains. Na miejscu okazuje się, że w domku czeka już na nich wuj Randy i jego syn. Towarzyszy im Bella, śliczna suczka, w której Zeus od razu się zakochuje. Jednak i tym razem nie obędzie się bez przygód. Zeusowi znów staną na drodze znani mu już włamywacze. Urlop może skończyć się fatalnie, a wszystko to za sprawą drogocennego naszyjnika. Czy Zeus uratuje Bellę oraz Święta w gronie najbliższych?
Premiera: niedziela, 22 grudnia, godzina 16:00
Powtórka: poniedziałek, 23 grudnia, godzina 16:00

OPOWIEŚĆ WIGILIJNA OCZAMI BARBIE
„Barbie w Wigilijnej Opowieści” to urocza adaptacja klasycznej powieści Dickensa, pełna świątecznych kolęd i niezwykłych strojów. Tym razem rezolutna Barbie wciela się w postać Eden Stirling, wspaniałej śpiewaczki operowej i divy występującej na deskach londyńskiego Victorian Theatre. W dniu Bożego Narodzenia przekonana o swojej wielkości Eden zmusza pracowników teatru do zrobienia próby przedstawienia, co cieszy jej bufonowatego kota, Chuzzlewita. Wtedy do akcji wkraczają Duchy Świąt i zabierają Eden w niezwykłą podróż, dzięki której pozna radość dawania i poczuje magię Świąt. „Barbie w Wigilijnej Opowieści” to wspaniała historia dla całej rodziny.
Premiera: sobota, 7 grudnia, godzina 16:00
Powtórka: niedziela, 8 grudnia, godzina 12:00

BARBIE MARIPOSA I BAŚNIOWA KSIĘŻNICZKA
Barbie w roli wróżki Mariposy i jej futrzasty przyjaciel Zee powracają w kolejnej odsłonie. Tym razem Mariposa zostaje królewską ambasadorką magicznej krainy Flutterfield, a jej pierwszym zadaniem jest zakończenie konfliktu z Kryształowymi Czarodziejkami z Shimmervale. Mimo, że król Czarodziejek nie jest zachwycony obecnością Barbie na dworze, szybko udaje się jej zaprzyjaźnić z jego córką, księżniczką Catanią. Jednak wskutek nieporozumienia dzielna wróżka zostaje skazana na banicję i z wielkim smutkiem opuszcza Shimmervale. W drodze powrotnej do domu spotyka Złą Wróżkę, która chce zniszczyć królestwo Kryształowych Czarodziejek. Nie tracąc czasu Mariposa wraca do Shimmervale, by pomóc księżniczce Catanii uratować czarodziejską krainę. Razem udowadniają, że przyjaźń ma wielką moc, a najlepszym sposobem na poznawanie nowych przyjaciół jest chęć niesienia pomocy!
Premiera: sobota, 28 grudnia, godzina 16:00
Powtórka: niedziela, 29 grudnia, godzina 12:00

ŚWIĄTECZNE WYDANIA PROGRAMÓW I MARATON Z ULUBIEŃCAMI PUBLICZNOŚCI
Nickelodeon szykuje wyjątkową bożonarodzeniową ramówkę. Specjalnie dla swoich najmłodszych widzów wyemituje maraton świątecznych wydań ulubionych kreskówek i seriali.

MARATON NOWYCH ODCINKÓW „WRÓŻKÓW CHRZESTNYCH”
Już w drugi weekend grudnia na widzów czeka kolejna porcja wrażeń wraz z maratonem nowych odcinków „Wróżków Chrzestnych”. Timmy Turner to przemiły chłopiec, mieszkający na przedmieściach fikcyjnego miasta – Mrokowa. Jest jedynakiem, a jego rodzice mają dla niego bardzo mało czasu, więc przez większość dnia pozostaje pod opieką wrednej Vicki – opiekunki z piekła rodem. Gdy Timmy myśli, że nikt się już o niego nie zatroszczy, z pomocą przybywają mu jego wróżkowie chrzestni, pochodzący z magicznego Świata Wróżków. Cosmo i Wanda przychodzą do niego w tajemnicy i spełniają życzenia Timmy’ego, które mają pomóc chłopcu wydostać się z tarapatów.
Maraton: sobota-niedziela, 14-15 grudnia, od godziny 12:00

MARATON Z „SAM I CAT”
„Sam i Cat” to serial z dobrze już znanymi widzom Nickelodeon bohaterkami – Sam z „iCarly” i Cat z „Victoria znaczy zwycięstwo”. Dziewczyny poznają się, kiedy Sam ratuje Cat ze śmieciarki. Szybko nawiązują dobry kontakt i postanawiają zamieszkać razem. By móc utrzymać się i opłacić czynsz, współlokatorki zostają opiekunkami do dzieci. Serial pełen jest zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, dzięki którym widzowie pokochają „Sam i Cat”.
Maraton: niedziela, 22 grudnia, od godziny 12:00

MARATON Z TORI Z „VICTORIA ZNACZY ZWYCIĘSTWO”
Sobotni maraton „Victoria znaczy zwycięstwo” umili wszystkimi widzom oczekiwanie na Sylwestra. Serial opowiada o 16-letniej początkującej piosenkarce, uczennicy elitarnej szkoły artystycznej w Hollywood – Victorii „Tori” Vega, która do tej pory żyła w cieniu swojej niezwykle utalentowanej siostry Triny. Victoria musi podjąć wyzwanie, które stawia przed nią los i zastąpić Triny w corocznym przeglądzie talentów! Wszystkich zainteresowanych przygodami przebojowej Tori zapraszamy przed telewizory!
Maraton: sobota, 28 grudnia, od godziny 12:00

MARATON Z „SPONGEBOBEM KANCIASTOPORTYM”
Zwieńczeniem świątecznej ramówki Nickelodeon będzie weekendowy maraton ze zwariowanym „SpongeBobem Kanciastoportym”. SpongeBob to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka na dnie oceanu w miejscowości Bikini Dolne w domu z ananasa. Ma ślimaka Gacusia, z którym każdą wolną chwilę spędza na zabawie: puszczaniu baniek i łowieniu meduz. Nadmiar wigoru SpongeBoba i jego roztrzepanie nie zawsze podobają się otoczeniu. Jednak od czego są przyjaciele – Patryk Rozgwiazda i Sandy Pysia są zawsze gotowi podnieść na duchu i towarzyszyć SpongeBobowi w kolejnych zwariowanych przygodach!
Maraton: sobota-niedziela, 4-5 stycznia, od godziny 12:00

ŚWIĄTECZNE ODCINKI NAJPOPULARNIEJSZYCH KRESKÓWEK
Świąteczne odcinki najpopularniejszych seriali animowanych zawitają na antenie Nickelodeon.
Emisja: sobota-niedziela, 7-8 grudnia, od godziny 12:00

ŚWIĄTECZNE ODCINKI NAJPOPULARNIEJSZYCH SERIALI
Sobota poprzedzająca Wigilię upłynie pod znakiem świątecznych odcinków ulubionych seriali filmowych. Start o 12:00!
Emisja: sobota, 21 grudnia, od godziny 12:00

SPECJALNA, ŚWIĄTECZNO-ZIMOWA RAMÓWKA W NICKELODEON
Nickelodeon zaprezentuje specjalne filmy i programy o tematyce bożonarodzeniowej.
Emisja: poniedziałek-piątek, 23 grudnia-3 stycznia, godzina 10:30 i 17:10

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *