„Złam hasło” w konkursie radiowej Czwórki

Z okazji Światowego Dnia Radia Czwórka przygotowała specjalną zabawę adresowaną do uważnych i dociekliwych słuchaczy. Czujność oraz spostrzegawczość 3 osób, którym uda się złamać hasło konkursowe, zostaną nagrodzone cyfrowym radiem z technologią DAB+.

We wtorek 13 lutego w artykułach na stronie głównej Czwórki ukryte zostaną dwie części hasła konkursowego. Szukać ich należy zarówno w tekście… jak i na zdjęciach. Pozostałe dwie części hasła podane będą na antenie: pierwsza od rana do południa, druga od południa do godziny 18.00.

Zadanie konkursowe polega na ułożeniu kompletnego hasła konkursowego. Z poprawnymi odpowiedziami należy dzwonić do redakcji Czwórki od godz. 18.00 pod numer 22 645 21 00. Trzy osoby, które poprawnie złamią hasło, otrzymają radia z technologią DAB+.

Szczegółowe informacje o konkursie i regulamin dostępne są na stronie: https://www.polskieradio.pl/10/1365/Artykul/2018638,Zlam-haslo-%E2%80%93-zgarnij-radio. Akcja organizowana jest z okazji obchodów Światowego Dnia Radia.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *