„Życiowy nieporadnik Coopera Barretta” w FOX Comedy

Czy nie byłoby cudownie mieć serdecznego przyjaciela, który w swoim życiu popełnił wszystkie możliwe błędy, dokonał samych złych wyborów, a potem mógłby dokładnie o tym opowiedzieć i ustrzec nas od zgubnych konsekwencji? Przekazałby wszystkie możliwe detale, ostrzegł przed niebezpieczeństwami, a na dodatek powiedziałby czego nie robić, pod żadnym pozorem.

„Życiowy nieporadnik Barretta Coopera” to serial, który pokazuje widzom, jak wygląda droga każdego człowieka w zdobywaniu wiedzy o tym, co jest w życiu najważniejsze.

Barrett Cooper (w tej roli Jake Cutmore-Scott, „Kingsman: Tajne służby”), mimo poszukiwań, wciąż nie może znaleźć pracy o jakiej marzy. Na dodatek jest nieszczęśliwie zakochany w swojej sąsiadce – uroczej Kelly Bishop (Meaghan Rath, „Być człowiekiem”, „Cyber-prześladowca”). Jakby tego było mało mieszkanie dzieli z nie zawsze bezproblemowymi współlokatorami. Jeden z nich – Neal (Charlie Saxton, „Zdarzenie”, „Nauczycielka angielskiego”) nie potrafi rzucić swojej dziewczyny-kulturystki. Drugi to uroczy błazen (James Earl, „Glee”), który nieustannie pakuje się w kłopoty. Jest jeszcze trzeci kumpel – czterdziestoletni Josh (Justin Bartha, „Kac Vegas”, „Nowszy model”), który często do nich wpada na przeciągającą się w nieskończoność „krótką chwilę”, żeby z nimi pogadać i odpocząć od swojej żony Leslie (Liza Lapira, „Kocha, lubi, szanuje”) oraz dwójki dzieciaków. Ci panowie trzymają się razem, bo mają tylko siebie.

Cooper dzielnie zmaga się z życiem i tym, co mu ono przyniesie (na przykład spędza noc w areszcie, za czyn którego nie popełnił). Widzimy jak bardzo skomplikowane i niepoukładane jest życie głównego bohatera. Śmieszą nas jego niezdarne próby radzenia sobie z rzeczywistością i oddychamy z ulgą, że nie nas one dotyczą.

„Życiowy nieporadnik Coopera Barretta”

Premiera: wtorek, 31 maja, godzina 21:00
Emisja: wtorek, od godziny 21:00

Źródło: FOX International Channels Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *