„Schudnę dla ciebie” w TLC

Megan schudła 23 kilogramy dla Kevina. Daniel zrzucił 38 kilogramów dla Christiny. A Ty, jak wiele byłbyś w stanie w sobie zmienić dla miłości? Czy zdrowy tryb życia, opieka trenera personalnego i dobre nawyki żywieniowe sprawią, że ktoś zakocha się w nas bez pamięci? Czy nowe smukłe ciało pomoże wywołać efekt WOW u naszej sympatii? O ciężkiej i pełnej wysiłku drodze do akceptacji siebie i trudności wyznania długo skrywanych uczuć opowiedzą bohaterowie dokumentu „Schudnę dla ciebie”. Nowy program w TLC już od wtorku, 24 maja 2016 roku.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Szybsze bicie serca, motyle w brzuchu, wszechogarniające szczęście i… strach, który uniemożliwia wyznanie miłości swojej sympatii. Jak wyzbyć się tego paraliżującego uczucia, nabrać wiary w siebie i odzyskać śmiałość? Nasi bohaterowie mają na to określony plan. Dają sobie 90 dni by dokonać transformacji swojego życia i zyskać nowy „lżejszy” wygląd. Osiągnięcie celu wymaga nie lada wyrzeczeń. Muszą dokonać weryfikacji swoich nawyków żywieniowych, zmienić dietę oraz systematycznie ćwiczyć pod okiem trenera personalnego. Potencjalna nagroda, jaką mogą otrzymać za ten pełen wysiłku i wyrzeczeń czas jest warta każdej ceny…

W programie poznamy ośmiu bohaterów, dla których siłą napędową do zmiany jest długo skrywana miłość. Z kamerą będziemy obserwować ich drogę do zrzucenia zbędnych kilogramów i pokonywania emocjonalnych blokad. Dla nich będzie to ogromny krok naprzód. Najpierw pokochają siebie, by następie odważnie wyznać miłość drugiej osobie, której wcześniej okazali swoje zainteresowanie, ale niestety bez wzajemności.

Mam 28 lat i cały czas widzę jak moi znajomi zaręczają się i biorą ślub. Każdego dnia obserwuję w social mediach jak nowi ludzie pokazują swoje dzieci i prezentują lśniące obrączki. Dla mnie zrzucenie wagi nigdy nie było niezbędne do tego, żeby ktoś mnie polubił. Jednak pozwoliło mi to poczuć się na tyle komfortowo, aby móc się umówić na randkę i czuć się na niej swobodnie i naturalnie – mówi Cheyanne Lent, bohaterka programu.

Czy trud i praca, jaką bohaterowie programu włożyli w swój nowy wizerunek zostaną docenione? Czy różnica „przed i po” powali na kolana „obiekty” ich westchnień? Czy będziemy świadkami narodzin wielkiej miłości?

„Schudnę dla ciebie”

Premiera: wtorek, 24 maja, godzina 21:30

Źródło: Discovery Networks CEEMEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *