4 lutego 2016 roku na antenie radiowej Czwórki duet Catz’n Dogz oraz Krzysztof Zalewski wykonali swój premierowy utwór.

4 lutego odbyła się kolejna muzyczna premiera w ramach cyklu “Żywy Gig”. “You” to nowy kawałek Czwórki, będący wynikiem nieszablonowej współpracy artystów. Na zaproszenie stacji muzycy stworzyli piosenkę, która jest już piątą z cyklu “Żywy Gig”.

Catz’n Dogz to szczeciński duet producentów i didżejów, w którego skład wchodzą: Grzegorz Demiańczuk (znany także jako Greg) oraz Wojciech Tarańczuk (znany jako Voitek). Ich muzyka opiera się głównie na house’owych brzmieniach. Krzysztof Zalewski jest wokalistą, autorem tekstów i multiinstrumentalistą. Trójka muzyków nawiązała współpracę w ramach projektu “Żywy Gig w Czwórce”.

“You” ukazuje siłę głosu Krzysztofa Zalewskiego, który kojarzony jest głównie z muzyką rockową. Utwór łączy dynamiczną elektronikę z delikatnymi instrumentalnymi wstawkami. Świeżość i lekkość dźwięków czynią jego brzmienie bardzo interesującym.

Teledysk do utworu “You” w wykonaniu Catz’n Dogz i Krzysztofa Zalewskiego można zobaczyć na stronach: youtube.com oraz czworka.polskieradio.pl.

W poprzednich odsłonach “Żywego Gigu” Czwórki powstały takie numery jak: “Diagram” Dawida Podsiadło i Flirtini, “Za siedmioma blokami” Karoliny Czarneckiej i SoDrumatic’a, “Ground Level” Natalii Nykiel i Auera oraz “Święty Spokój” Quebonafide i Natalii Zamilskiej. Do tej pory w serwisie YouTube klipy obejrzało w sumie ponad 3 miliony osób.

Źródło: Polskie Radio

Share and Enjoy !

0Shares
0 0