Szóstka z najwyższymi udziałami w historii

3 lutego 2016 roku Szóstka odnotowała najwyższe udziały w swojej dotychczasowej historii. W grupie komercyjnej stacja uzyskała ponad 3%, pokonując m.in. TVN 7 i zajmując siódme miejsce na polskim rynku telewizyjnym. Rekordowe były także udziały stacji w grupie 4+ przekraczające 2,2%.

Jeszcze lepszy wynik uzyskała wczoraj TV6 wśród widzów Naziemnej Telewizji Cyfrowej. W grupie komercyjnej stacja osiągnęła 6,8% (SHR DVBt 16-49), co dało jej szóste miejsce na rynku – tuż za Czwórką, a przed m.in. TV Puls i TVN 7. W grupie 4+, z wynikiem 4,6%, Szóstka zajęła ósme miejsce, pokonując m.in. TVN 7.

Szóstka osiągnęła też rekordowe wyniki w styczniu. Pierwszy miesiąc br., z udziałami na poziomie 1,8% w grupie komercyjnej i 1,5% w grupie 4+, był najlepszym w historii stacji. W obu grupach udziały wzrosły rok do roku o 26%.

Znaczący wzrost i rekordowy wynik odnotowała Szóstka wśród widzów odbierających telewizję naziemnie. Średnie miesięczne udziały Szóstki w styczniu wyniosły tu 3,2% (SHR DVBt 4+) i były o 23% wyższe niż w styczniu roku ubiegłego. W grupie komercyjnej Szóstka przekroczyła 4% (SHR DVBt 16-49), a przyrost rok do roku wyniósł 17%.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *