ZZPMP apeluje do rozgłośni regionalnych PR i oddziałów terenowych TVP

Zarząd Związku Pracodawców Mediów Publicznych w składzie Juliusz Braun, Marek Składowski, Jolanta Wiśniewska i Marian Zalewski, zwrócił się do prezesów rozgłośni regionalnych Polskiego Radia i dyrektorów oddziałów terenowych Telewizji Polskiej z apelem o wzajemne wspieranie swoich inicjatyw i współpracę programową.

Treść apelu:

Jako Członkowie Zarządu Związku Pracodawców Mediów Publicznych – organizacji zrzeszającej Telewizję Polską, Polskie Radio oraz wszystkie publiczne rozgłośnie regionalne, pragniemy u progu Nowego Roku zwrócić się do Państwa z apelem o wzajemne wspieranie swoich inicjatyw i współpracę programową.

Ścisła koordynacja działań nadawców publicznych, nie tylko na szczeblu centralnym, ale też regionalnym i lokalnym, jest warunkiem osiągnięcia efektu synergii, który może stać się naszą trwałą przewagą nad stacjami komercyjnymi.

Warto zwrócić uwagę, że nowe możliwości w tym zakresie daje uruchomiony 1 września 2013 roku kanał TVP Regionalna. W nowoczesnych demokracjach media publiczne są dobrem wspólnym wszystkich mieszkańców kraju i jednym z filarów społeczeństwa obywatelskiego, które w Polsce dopiero budujemy, a które opiera się przecież właśnie na inicjatywie oddolnej.

/-/ Juliusz Braun, Prezes Zarządu

/-/ Jolanta Wiśniewska, Wiceprezes Zarządu

/-/ Marian Zalewski, Członek Zarządu

/-/ Marek Składowski, Członek Zarządu

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *