1-7 marca w PULS 2

Na dni 1-7 marca lutego telewizja PULS 2 przygotowała wiele nowości w swojej ofercie programowej skierowanej do całej rodziny. Na antenie pojawią się premierowe seriale dokumentalne: „Walka o bagaż”, „Sekrety Biblii” i „Wyjaśnić niewyjaśnione”. Najmłodsi widzowie zobaczą premierowe seriale animowane: „SpongeBob Kanciastoporty”, „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Hej Arnold!” oraz „Droopy -“ Superdetektyw”. Dołączy do nich pełnometrażowa animacja „Barbie w Dziadku do orzechów” oraz filmy familijne: „Pan samochodzik i praskie tajemnice” i „Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Diabeł z trzema złotymi włosami” z Jakubem Gierszałem w roli głównej. Na dorosłych widzów czekają premierowe odcinki seriali: „Spartakus: Bogowie areny” oraz produkcja science – fiction „Gwiezdne wrota” z Richardem Deanem Andersonem, dobrze znanym z roli MacGyvera.

„Spartakus: Bogowie areny”
akcja, USA 2011, reż. Rick Jacobson, wys. Andy Whitfield, Craig Wrightson, Dustin Clare, John Hannah, Lesley-Ann Brandt, Lucy Lawless, Manu Bennett, Marisa Ramirez, Nick Tarabay, Peter Mensah
Nakręcony z nie mniejszym rozmachem i zaangażowaniem niż pierwsza seria, prequel znakomitego serialu „Spartakus: Krew i piach”. Serial przedstawia m.in. dom rodzinny Quintusa Batiatusa, jego relacje z ojcem, początki w roli właściciela szkoły gladiatorów i przybliża pierwszych bohaterów Ludus, takich jak np. Gannikus.
Emisja: sobota, 1 marca, godzina 23:00 i 00:10

„Gwiezdne wrota”
przygodowy, USA, Kanada 1997, wys. Richard Dean Anderson, Amanda Tapping, Christopher Judge, Michael Shanks, Don S. Davis
Za pomocą gwiezdnych wrót, które łączą planety nawet w odległych galaktykach, czteroosobowa jednostka specjalna SG-1 bada obce cywilizacje i planety.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:00

„SpongeBob Kanciastoporty”
animacja, USA 1999
SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół.W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół – rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.
Premiera: poniedziałek, 3 marca, godzina 12:25
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:25

„Wojownicze Żółwie Ninja”
animacja, USA 2012
Kontynuacja kultowej kreskówki „Wojownicze Żółwie Ninja”. Nowa seria w zabawny sposób przedstawia losy niecodziennych Żółwi. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello są zgranym zespołem, który wyćwiczył się we wschodniej sztuce walki – ninjutsu. Ich trenerem jest mistrz Splinter -€“ zmutowany szczur, który ich wychował. 16 letnia April O’Neil jest z kolei pośrednikiem pomiędzy środowiskiem Żółwi, a cudownym i jednocześnie wrogim światem Nowego Yorku. Na przedmieściach tego ogromnego miasta mają oni bowiem swoją kryjówkę. Stawiają czoła licznym wrogom, a w wolnym czasie zajadają się ukochaną pizzą. W nowej serii „Wojowniczych Żółwi Ninja”, bohaterowie zaczynają rozumieć sens swojego istnienia. Odkrywają swoje przeznaczenie – zostali stworzeni do roli bohaterów.
Premiera: poniedziałek, 3 marca, godzina 13:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:00

„Hej Arnold!”
animacja, USA 1996
Arnold to sympatyczny i ciekawy świata chłopiec, mieszkający z dziadkami. Dzięki swej bujnej wyobraźni nigdy się nie nudzi, a jego nieustanna chęć zabawy sprawia, że przeżywa mnóstwo fascynujących przygód. Wraz ze swym przyjacielem Geraldem i przyjaciółką Helgą codziennie odkrywa, że życie w metropolii jest pełne zaskakujących niespodzianek.
Premiera: poniedziałek, 3 marca, godzina 13:30
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:30

„Droopy – Superdetektyw „
animacja, USA 1993
Cichy, skromny i niewzruszony Droopy Superdetektyw z pomocą syna rozwiązuje wszystkie tajemnicze sprawy.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 14:00

„Barbie w Dziadku do orzechów”
animacja, USA 2001, reż. Owen Hurley
Współczesna adaptacja klasycznej opowieści świątecznej, z Barbie w roli Klary oraz Cukrowej Księżniczki.
Pewnego dnia Klara otrzymuje w prezencie od cioci przepięknego dziadka do orzechów. Najbliższej nocy, budzi się i spostrzega, że dziadek do orzechów ożył i właśnie odpiera atak złowrogiego Mysiego Króla. Mysi Król rzuca zaklęcie na Klarę, które sprawia, że dziewczyna kurczy się do bardzo małych rozmiarów. Klara wyrusza wraz z dziadkiem do orzechów w niezwykłą, magiczną przygodę, aby odnaleźć Cukrową Księżniczkę, która posiada moc, by odwrócić zaklęcie.
Urocza opowieść, która zachwyca spektakularnymi scenami tańca, opartymi o oryginalne wykonania tancerzy z The New York City Balet oraz muzyką Piotra Czajkowskiego. Wyjątkowe widowisko w wersji, jakiej jeszcze nie było.
Emisja: wtorek, 4 marca, godzina 15:55

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Diabeł z trzema złotymi włosami”
baśń, Niemcy 2013, reż. Maria von Heland, wys. Jakub Gierszał, Saskia Rosendahl, Thomas Sarbacher
Diabeł z Trzema Złotymi Włosami wystawia szczęście młodego skrzypka Felixa na próbę. Tylko wtedy, gdy chłopiec zdobędzie skarb diabła będzie mógł poślubić księżniczkę Isabell. To warunek określony przez jej ojca, chciwego i pozbawionego skrupułów króla Ottokara. Felix udaje się w niebezpieczną podróż, by móc poślubić córkę króla. W główną rolę wciela się polski aktor Jakub Gierszał.
Emisja: piątek, 7 marca, godzina 16:00

„Walka o bagaż”
dokumentalny, USA 2012
„Walka o bagaż” odsłania kulisy niezwykle lukratywnego handlu nieodebranymi przesyłkami i zagubionymi walizkami. Trzy zespoły – małżeństwo Laurence i Sally Martin, młody przedsiębiorca Mark Meyer i właściciel sklepu z antykami Billy Leroy stają do rywalizacji o nieodebrane walizki. Odwiedzają tysiące aukcji, a każda z nich to prawdziwa niewiadoma, bo zawartość toreb, czy walizek jest nieznana.
Premiera: niedziela, 2 marca, godzina 16:00
Emisja: niedziela, godzina 16:00

„Sekrety Biblii”
dokumentalny, USA 2005
Trzyczęściowy mini serial dokumentalny, w którym odkryte zostaną najpilniej strzeżone sekrety Biblii.
Premiera: niedziela, 2 marca, godzina 18:00
Emisja: niedziela, godzina 18:00

„Wyjaśnić niewyjaśnione”
Bohaterami programu są ludzie, którzy przeżyli coś niezwykłego, wymykającego się prawom logiki i nauki. Autorzy, przy pomocy naukowców rekonstruują tajemnicze wydarzenia i usiłują je racjonalnie wyjaśnić.
Premiera: niedziela, 2 marca, godzina 19:00
Emisja: niedziela, godzina 19:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *