10-16 grudnia w TV Puls

W tygodniu 10-16 grudnia 2016 roku TV Puls zaprasza m.in. na niedzielę z Sylvestrem Stallone’em. W niedzielny wieczór kanał wyemituje dwa filmy z udziałem tego gwiazdora Hollywood. Pierwszym z nich będzie kultowy obraz kina akcji „Rambo: Pierwsza krew”, który był dla Stallone’a przepustką do światowej kariery. Stallone gra tu weterana wojny w Wietnamie, który w pojedynkę walczy z policją i Gwardią Narodową. Drugim hitem wieczoru będzie „Tunel”. Gdy w nowojorskim tunelu dochodzi do potężnej eksplozji, na miejsce katastrofy rusza szef byłych ratowników…

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TV Puls

Ponadto TV Puls zaprasza na takie hity filmowe, jak m.in. „Pan życia i śmierci” z udziałem Nicolasa Cage’a i Jareda Leto, „W imię króla” z Jasonem Stathamem i Rayem Liottą oraz „Ace Ventura: Psi detektyw” z Jimem Carreyem.

„PAN ŻYCIA I ŚMIERCI”
akcja, Francja, Niemcy, USA 2005., reż. Andrew Niccol, wyst.: Nicolas Cage, Jared Leto, Bridget Moynahan.
Jurij Orłow ma wiele twarzy i kilka fałszywych tożsamości. Na pewno jednak urodził się na Ukrainie, a dzięki podrobionym papierom o żydowskim pochodzeniu może cieszyć się urokami amerykańskiej demokracji. Pewnego dnia postanawia zostać handlarzem bronią. Żyje jednak w wiecznym stresie, starając się zawsze o krok wyprzedzać zarówno konkurencję z branży, jak i zawziętego agenta Interpolu, Jacka Valentine’a. Gdy w 1991 roku rozpada się Związek Radziecki, Orłow natychmiast jedzie na Ukrainę, gdzie czekają na niego arsenały niepilnowanej przez nikogo broni oraz wujek Dimitrij, generał ukraińskiej armii. Jurij nagle staje się bogaty. Nie wie jeszcze, że przyjdzie mu się zmierzyć z zupełnie nieoczekiwanym przeciwnikiem, własnym sumieniem…
Emisja: sobota, 10 grudnia, godzina 20:00

„RAMBO: PIERWSZA KREW”
akcja, USA 1982, reż. Ted Kotcheff, wyst.: Sylvester Stallone, Brian Donnehy, Richard Crenna.
John Rambo, żołnierz jednostek specjalnych amerykańskiej armii, bohater wojny w Wietnamie, po wojnie postanawia odnaleźć przyjaciela z frontu. W miasteczku, do którego dociera wdaje się w konflikt z szeryfem. Po ucieczce z aresztu, rozpoczyna samotną wojnę ze ścigającą go policją i Gwardią Narodową. Powstrzymać go może tylko jego dawny dowódca – Samuel Trautman – który szkolił Rambo w sztuce walki i przetrwania.
Emisja: niedziela, 11 grudnia, godzina 20:00

„TUNEL”
akcja, USA 196, reż. Rob Cohen, wyst.: Sylvester Stallone, Viggo Mortensen, Amy Brenneman, Dan Hedaya.
Sylvester Stallone wciela się w rolę skompromitowanego pracownika służb ratunkowych, który dostaje szansę na swoje odkupienie. Po zawaleniu się jednego z podmiejskich tuneli w Nowym Jorku, mężczyzna musi znaleźć drogę do wnętrza i uratować uwięzionych tam ludzi zanim będzie za późno…
Emisja: niedziela, 11 grudnia, godzina 21:55

„SNAJPER 2”
akcja, USA 2002, reż. Craig R. Baxley, wyst.: Tomn Berenger, Bokeem Woodbine, Dennis Hayden, Erika Marozsán.
Kontynuacja znakomitej pierwszej części historii sierżanta Thomasa Becketta. Tym razem w towarzystwie więźnia skazanego na śmierć wyrusza w samobójczą misję unicestwienia zbuntowanego generała, który jest oskarżony o ludobójstwo na obszarach „ziemi niczyjej”.
Emisja: wtorek, 13 grudnia, godzina 20:00

„W IMIĘ KRÓLA”
przygodowy, Kanada, Niemcy, USA 2007, reż. Uwe Boll, wyst.: Jason Statham, Ray Liotta, Burt Reynolds, Leelee Sobieski, John Rhys-Davies, Ron Perlman.
Akcja filmu dzieje się w Królestwie Ehb, które staje w obliczu wojny pomiędzy złym Gaolianem , a panującym tu królem Konreidem. Mężczyzna zwany Farmerem wiedzie spokojne pracowite życie z ukochaną żoną Solaną i synkiem. Pewnego dnia traci wszystko. Na wioskę napada horda dzikich Krugów, którzy mordują mu syna, a żonę porywają. Zrozpaczony i żądny zemsty Farmer wyrusza śladem najeźdźców.
Emisja: środa, 14 grudnia, godzina 20:00

„ACE VENTURA: PSI DETEKTYW”
komedia, USA 1994, reż. Tom Shadyac, wyst.: Jim Carrey, Courteney Cox, Sean Young.
Krok milowy w karierze aktorskiej Jimma Carreya. Psi detektyw – Ave Ventura – jest wielkim miłośnikiem zwierząt, w pełni oddanym swojej pracy. Pewnego dnia, przebrany za dostawcę, porywa psa właścicielowi, który jego zdaniem źle traktuje swojego pupila. Następnie przywozi szczeniaka do swojego domu, w którym… ma prawdziwe zoo! Niebawem Ventura, jako najlepszy detektyw, zostaje zatrudniony do poszukiwań delfina, który znika z delfinarium w Miami. Ma niewiele czasu na znalezienie delfina, który jest maskotką miejscowej drużyny futbolowej, dla której zbliża się ważny mecz. Poszukiwania szalonego detektywa pełne są komicznych sytuacji, które dostarczą wspaniałej zabawy!
Emisja: czwartek, 15 grudnia, godzina 20:00

„13 DZIELNICA”
akcja, Francja 2004, reż. Pierre Morel, wyst.: Bibi Naceri, Cyril Raffaelli, Dany Verissimo-Petit, David Belle, Tony D’Amario.
Francuskie kino akcji w najlepszym wydaniu. 13 Dzielnica to specjalna strefa Paryża roku 2013 otoczona murem. Gangi są tu jedyną władzą, żadnych praw, żadnych reguł, żadnych zasad… Damien, znakomicie wyszkolony agent oddziału prewencji, w ciągu 24 godzin musi odzyskać bombę masowego rażenia skradzioną przez gang Tahy. Wraz z sojusznikiem Leito rozpoczynają śledztwo, by poznać prawdziwych sprawców i rozbroić bombę.
Emisja: piątek, 16 grudnia, godzina 20:00

„SŁODKA MIŁOŚĆ”
telenowela, Argentyna 2012, wyst.: Carina Zampini, Sebastián Estevanez, Juan Darthés, Calu Rivero, Laura Novoa, Segundo Cernadas.
Siostry Bandi są właścicielkami znanej fabryki cukierków. Ostatnio jednak słodki biznes nie idzie najlepiej. Co więcej, jedna z sióstr – Victoria – przeżywa poważne problemy w związku. Jest to trudny okres dla całej rodziny. Pewnego dnia dziewczyny spotykają na swojej drodze byłego kierowcę rajdowego Marka, którego pojawienie się, zmienia życie rodziny na wszystkich płaszczyznach…
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 11:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *