10-16 sierpnia w PULS 2

Wzruszająca animacja z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej i Agnieszki Dygant, nowe sezony ulubionych seriali dokumentalnych oraz specjalna ramówka świąteczna na dni 15 i 16 sierpnia – w kolejnym tygodniu na antenie PULS 2 znów nie zabraknie wielkich emocji.

W sobotnim paśmie JUNIOR TV na widzów czekają nowe przygody „Dzielnego szeryfa Lucky Luka”, natomiast w niedzielę – pięknie zrealizowana i wzruszająca animacja: „Biała i Strzała podbijają kosmos”, w której swego głosu użyczą najpopularniejsi polscy aktorzy: Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Jarosław Boberek, a także Tomasz Lis oraz Kabaret Ani Mru Mru. W sobotni wieczór, 10 sierpnia na antenę PULS 2 wkroczy grupa tajnych agentów z „Agencji Niebezpieczeństwa”. Weekend zakończy niedzielne spotkanie z „Władcą Lalek 4” w stałym paśmie „Horror nocy letniej” zadedykowanym fanom kina grozy. W tygodniu na dzieci czekają ich ulubieni superbohaterowie: „Sonic Underground”, „Dennis Rozrabiaka” i „Inspektor Gadżet” (poniedziałek- piątek, 12-16 sierpnia). Również od poniedziałku, 12 sierpnia emisja kolejnych odcinków serialu ze słynnym psim psychologiem Cesarem Millanem, który jako „Zaklinacz psów” podpowie, jak poskromić agresję u swojego pupila. We wtorek, 13 sierpnia rusza nowy sezon serialu „Nalot na restaurację”, a w środę, 14 sierpnia kolejna porcja zabawnych gagów w programie „Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie”.

W czwartek i piątek, 15 i 16 sierpnia, kanał PULS 2 przygotował dla widzów specjalną, świąteczną ramówkę. Oba dni rozpoczną się pasmem porannych animacji dla dzieci. Wieczorem natomiast niesamowite spotkanie ze słynnym iluzjonistą w programie „Dynamo: więcej niż magia”. Oprócz tego w czwartek, 15 sierpnia premiera nowego sezonu serialu „Australijska Straż Graniczna”, a w piątek kolejny odcinek serii „Kobiety, które niosły śmierć”. Wieczór zakończy równie mocny film akcji pt: „Przynęta”.

„Dzielny szeryf Lucky Luke”
Animacja, Francja, Niemcy 1983 reż. Joseph Barbera, William Hanna
Daltonowie są zachwyceni, gdy więzienny strażnik postanawia zorganizować swoje przyjęcie urodzinowe. Przecież dla czwórki nikczemnych braci to doskonała okazja na ucieczkę! Lucky Luke ma na szczęście wszystko pod kontrolą! Ma już plan, jak ich odnaleźć.
Emisja: sobota, 10 sierpnia, godzina 8:45

„Agencja Niebezpieczeństwa”
Komedia, Kanada 2011 wys. Natalie Lisinska, William deVry, Rémy Girard, Matthew MacFadzean
Agentka specjalna Alex Cranston i jej zespół wyjątkowej klasy szpiegów pracuje dla fikcyjnej Agencji Bezpieczeństwa NISA. Działają tam, gdzie inni nie mogą. Robią to, czego inni nie zrobią. Zajmują się terrorystami, zwierzętami, byłymi chłopakami i bezpieczeństwem narodu. A jak mają coś zepsuć to robią to na najwyższym poziomie! Jednak jak wszyscy wielcy szpiedzy, Alex i jej zespół zrobią wszystko, by pokonać wrogów i uczynić kraj bardziej bezpiecznym. Choć… nie zawsze celowo.
Emisja: sobota, 10 sierpnia, godzina 22:00

„Biała i Strzała podbijają kosmos”
Animacja, Rosja 2010, wys. Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Jarosław Boberek, Tomasz Lis, Kabaret Ani Mru Mru (polska wersja językowa)
Niezwykły zbieg okoliczności sprawia, że pies cyrkowy – Biała oraz kundel uliczny – Strzała, trafiają do jednostki, w której szkoli się zwierzęta do… lotu w kosmos! Te dwa różne z pozoru czworonogi przeżyją tam niezapomnianą przygodę. Lecz zanim sięgną gwiazd, będą musiały przejść najtrudniejszy trening w życiu. Trening dla super kosmonautów!
Emisja: niedziela, 11 sierpnia, godzina 08:35

„Władca Lalek 4 The Demon”
Horror, USA 1993 reż. Jeff Burr wys. Ash Adams, Chandra West, Gordon Currie
Młody Rick Myers, zamieszkujący dom niegdyś należący do lalkarza Andre Toulona, testuje swoje roboty wyposażone w symulator sztucznej inteligencji. Razem z dziewczyną Suzan i dwójką przyjaciół odkrywają na strychu stare marionetki lalkarza i tajemniczą formułę życia. Udaje im się ożywić lalki. W tym samym momencie, władca ciemności Totem dowiaduje się, że lalki Andre Toulona ożyły. Wysyła na ziemię swoich posłańców w celu zniszczenia lalek i zamordowaniu mieszkańców domu.
Emisja: niedziela, 11 sierpnia, godzina 21:00

„Sonic Underground”
Animacja, USA, Francja
Najszybszy jeż na świecie – Sonic, żyje na planecie Mobius wraz ze swoją siostrą – Sonią i bratem – Maniciem. Wiele lat temu ich matka – królowa Aleena, musiała ich opuścić, aby uniknąć porwania dzieci przez dr Robotnika. Po latach, za sprawą pewnej wróżki, rodzeństwo się spotyka. Postanawiają odnaleźć swoją matkę.
Emisja: poniedziałek-piątek, 12-16 sierpnia, godzina 09:10, 15:00

„Zaklinacz psów”
Reality TV, USA 2004
Słynny psi psycholog Cesar Millan pokazuje właścicielom jak zostać przywódcą stada. W każdym odcinku widzowie poznają kilka psów, ich właścicieli oraz problemy z jakimi się borykają. Sfrustrowani posiadacze czworonogów zwracają się do Millana, by ten dał im wskazówki, jak zmienić uciążliwe zachowania swoich ulubieńców.
Odc. 21 4-letni Nicky bardzo cierpiał jak był szczeniakiem. Jego nowy właściciel zapewnił mu kochający dom. Jednak nie może on tolerować agresji Nickiego i z tym problemem udaje się do Cesara.
Emisja: poniedziałek-czwartek, 12-15 sierpnia, godzina 18:00

„Dennis Rozrabiaka”
Animacja, USA, Kanada, Francja, Japonia
Niesforny chłopiec – Dennis, cały czas uprzykrza życie sąsiadom i rodzicom, chociaż tak naprawdę próbuje być grzeczny. Razem ze swoim psem Ruffem i przyjaciółmi Joeyem, Margaret, Giną, Tommym, PeeBee i Jayem, wpada w przeróżne tarapaty, w które zwykle zamieszany zostaje także spokojny sąsiad – pan Wilson. Dzięki pomocy przyjaciół Dennisowi zawsze udaje się wydostać z najgorszych opałów.
Emisja: poniedziałek-piątek, 12-16 sierpnia, godzina 9:40, 14:30

„Nalot na restaurację”
Reality TV, 2013
Właściciel restauracji – Willie Degel, pomaga restauratorom, wprowadzając kamery do ich świata. Pozwala im bacznie się przyglądać pracownikom oraz klientom. Zobacz, co naprawdę dzieje się, gdy kelnerzy, barmani i personel kuchni pracują, gdy… nikt nie patrzy.
Emisja: wtorek, 13 sierpnia, godzina 19:00

„Inspektor Gadżet”
Animacja, USA, Kanada, Japonia, Francja, Tajwan
Detektyw Inspektor Gadżet wraz ze swoją siostrzenicą Penny i psem Łepkiem tropi złowrogiego Doktora Klaufa, który chce przejąć władzę nad światem. Sam Gadżet jest nieco nierozgarnięty, ale z pomocą Penny, Łepka i szefa – Quimby’ego udaje mu się szczęśliwie wydostać z pułapek zastawionych przez Doktora Klaufa.
Emisja: poniedziałek-piątek, 12-16 sierpnia, godzina 11:30, 15:30

„Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie”
Reality TV, USA
W programie pojawią się najzabawniejsze sytuacje ludzi w towarzystwie zwierząt. Zobaczymy psa, który uwielbia grać ze swoim właścicielem w siatkówkę w basenie, ptaka skaczącego w górę i w dół, czy chomika fikającego koziołki.
Emisja: poniedziałek-piątek, 12-16 sierpnia, godzina 20:00

„Przygody Bolka i Lolka”
Animacja, Polska 1974
Przygody dwóch braci – Bolka i Loka – którzy każdego dnia przeżywają niezapomniane chwile.
Emisja: czwartek, 8 sierpnia, godzina 19:00

„Australijska Straż Graniczna”
Reality TV, Australia
Praca w straży granicznej łączy się z całą serią niebezpiecznych sytuacji. Strażnicy codziennie spotykają nielegalnych imigrantów, handlarzy narkotyków, handlarzy bronią i potencjalnych terrorystów. Dlatego też muszą wykazać się dużą odpornością psychiczną, wyczuciem oraz sprytem, by wyłapać tych, którzy mogą być niebezpieczni dla kraju.
Emisja: czwartek, 15 sierpnia, godzina 19:00

„Dynamo: więcej niż magia”
Dokumentalny, Wielka Brytania
Dynamo – jeden z największych brytyjskich magików ostatnich dziesięcioleci – był zwykłym chłopakiem z Bradford, który dziś prowadzi życie gwiazdy. Poszedł w ślady dziadka, który nauczył go nie tylko karcianych trików, ale również przekazał tajniki wiedzy iluzjonistycznej. W programie poznajemy Dynamo jako 28-latka, który podróżuje po całym świecie a swoimi sztuczkami potrafi zaskoczyć zarówno znanego piłkarza, jak i hollywoodzkiego aktora. Brytyjski magik jedzie do Miami i w tajemniczy sposób znika…
Emisja: czwartek, 15 sierpnia, godzina 21:00

„Kobiety, które niosły śmierć”
Dokument, Austria/ USA, 2009
Mrożąca krew w żyłach seria przedstawiająca sylwetki kobiet, których obsesja, chciwość i żądza zemsty popchnęły do zbrodni.
Odc. 4 Helen Golay i Olga Rutterschmidt zabijają bezdomnego. Betty Lou Beetes morduje dwóch swoich mężów. Kim Hricko podpala męża, by ten nie dowiedział się o jej romansie z innym mężczyzną. Czasem zdarza się, że groźne zabójczynie długo pozostają poza wszelkim podejrzeniem, a ich nieskazitelna opinia i miła powierzchowność początkowo nie wzbudzają wątpliwości.
Emisja: piątek, 16 sierpnia, godzina 22:55

„Przynęta”
Akcja, Kanada 2010 reż. Yves Simoneau wys. Guy Lepage, Rachid Badouri
Poirier jest porucznikiem kanadyjskich sił specjalnych. Ventura jest nieustraszonym członkiem elitarnej grupy francuskiego Secret Service. Połączy ich jedna sprawa. Będą pracować ze sobą, czy przeciwko sobie?
Emisja: piątek, 16 sierpnia, godzina 00:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *