100 filmowych przebojów na 15. urodziny RMF CLASSIC

W sobotę, 27 października, dziennikarze radia RMF CLASSIC w szczególny sposób uczczą przypadające tego dnia 15. urodziny stacji. Przez cały dzień prezentować będą wyniki Plebiscytu na Filmowy Przebój Wszech Czasów.

100 najpopularniejszych filmowych piosenek i tematów instrumentalnych słuchacze stacji wybrali w specjalnym głosowaniu, które trwało od 3 września. To pierwszy na taką skalę plebiscyt z muzyką filmową w Polsce.

„W Plebiscycie oddano prawie 40 tysięcy głosów! Nigdy dotąd w historii stacji żadna nasza akcja nie cieszyła się tak ogromnym zainteresowaniem słuchaczy”- podkreśla Dyrektor Programowy RMF Classic Paweł Pawlik – „To dzięki nim stworzyliśmy bezprecedensowy w polskiej radiofonii top muzyki filmowej.”

Urodzinowy program rozpocznie się w sobotę o 9 rano i potrwa 12 godzin non – stop. Przez cały dzień oprócz dziennikarzy stacji, utwory zwycięskiej setki będą prezentować słuchacze oraz zaproszeni do studia goście. Wśród nich pojawią się znakomici artyści między innymi: Michał Lorenc, Kayah, Zbigniew Preisner, Anna Maria Jopek, Dorota Miśkiewicz, Motion Trio, Włodek Pawlik i wielu innych.

Źródło: Bauer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *