„OSP. Na ratunek!” – nowy serial produkcji FOKUS TV


„OSP. Na Ratunek!” to nowa oryginalna produkcja telewizji FOKUS TV, zrealizowana we współpracy z Zarządem Głównym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej. Premierowe odcinki 8-odcinkowego serialu oglądać będzie można od 25 października w każdy czwartek o godz. 21.15.

Sprawdź godziny emisji serialu „OSP. Na ratunek!” w PROGRAMIE TV

„OSP. Na ratunek!” opowiada o kulisach codziennej pracy strażaków ochotników. Ochotnicza Straż Pożarna działa na ogromną skalę, gdyż składa się aż z 16 tysięcy jednostek w kraju. Strażak jest jednym z zawodów, cieszących się największym zaufaniem wśród Polaków. Strażacy niosą pomoc w wielu sytuacjach, gaszą pożary, ratują życie i dobytek ludzi, jako pierwsi przybywają na miejsce wypadków drogowych, pomagają poszkodowanym i udzielają pierwszej pomocy. Niosą także pomoc w czasie klęsk żywiołowych i uczestniczą w usuwaniu ich skutków.

Widz serialu „OSP. Na ratunek!” pozna losy strażaków ochotników, zmagających się z różnorodnymi zagrożeniami i przeciwnościami losu, często ryzykującymi własne życie i zdrowie dla bezpieczeństwa innych. W każdym odcinku pokazana zostanie spektakularna akcja ratunkowa, od momentu wyjazdu jednostki aż do zakończenia jej działań. Zaprezentowane zostaną aspekty techniczne pokazanych działań, grafiki wyjaśniające ważne zagadnienia oraz zagrożenia, które wiązały się z akcją.

Sprawdź ofertę kanału FOKUS TV w PROGRAMIE TV

Odcinki powtórkowe „OSP. Na ratunek!” będzie można oglądać w soboty o godz. 20:00, niedziele o 12:05, poniedziałki o 16:00 i wtorki o 23:00.

Źródło: ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *