10 lat Polsat Play

W październiku, stacja dla mężczyzn Polsat Play obchodzi swój jubileusz. Dokładnie 10 lat wcześniej kanał nadał pierwszy sygnał. W ciągu tych lat stacja wyemitowała prawie 84 000 godzin najlepszych programów dokumentalnych, podróżniczych, motoryzacyjnych i rozrywkowych.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Play w PROGRAMIE TV

Pierwsza ramówka kusiła widzów bogatą ofertą programów motoryzacyjnych, poradnikowych i z zakresu nowych technologii. Obecnie Polsat Play to kanał dokumentalno-rozrywkowy, w którym widzowie mogą zobaczyć wybór najciekawszych programów telewizyjnych z całego świata. Autorami programów realizowanych na zlecenie Polsat Play są tak uznani twórcy jak: Bogusław Wołoszański, Michał Fajbusiewicz, Irena i Jerzy Morawscy, Atena Savidis i Patryk Vega.

Konkurencja na rynku telewizyjnym jest ogromna. Otoczenie medialne ogromnie się zmieniło przez dekadę, ale Polsat Play niezmiennie ma swoich wiernych widzów. Wiemy, jakie zainteresowania mają mężczyźni niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania i wykształcenia. To nie tylko motoryzacja. Dla pasjonatów historii w mamy program Bogusława Wołoszańskiego „Tajna historia XX wieku”, „Poszukiwaczy historii” oraz bogatą ofertę świetnych, zagranicznych programów dokumentalnych. Mężczyźni fascynują się również tematyką kryminalną, dlatego tak chętnie oglądają w Polsat Play magazyn kryminalny autorstwa Michała Fajbusiewicza, poczynania „Łowcy pedofilów”, czy serial dokumentalny „Więzienie”. Fascynuje nas również życie blisko natury dlatego ogromny sukces odniosły nasze seriale dokumentalne „Drwale i inne opowieści Bieszczadu” oraz „Górale”, w którym śledzimy losy mieszkańców Podhala i Beskidu. Pokazujemy też drugą stronę męskiej natury, do której raczej się nie przyznajemy. Każdy facet najzwyczajniej w świecie pragnie miłości. Myślę, że stąd tak ogromna popularność naszego największego hitu – serialu dokumentalnego „Chłopaki do wzięcia” opowiadającego o mężczyznach poszukujących swojej drugiej połowy – mówi Radosław Sławiński, Dyrektor Polsat Play.

Dziś Polsat Play jest jedną z wiodących telewizji dla mężczyzn, która zaskarbiła sobie ogromną popularność.
Propozycje Polsat Play należą również do najchętniej oglądanych programów w kanałach tematycznych. Niekwestionowanym hitem jest serial dokumentalny „Chłopaki do wzięcia” oraz „Drwale i inne opowieści Bieszczadu” autorstwa Ireny i Jerzego Morawskich.

Od początku istnienia stacji zrealizowano dla niej blisko sto cyklicznych produkcji.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *