100. notowanie Listy Przebojów z Charakterem RDC

W piątek 4 września 2015 roku Urszula Prussak i Marek Wiernik zapraszają na 100. wydanie Listy Przebojów z Charakterem Polskiego Radia RDC. Jubileuszowa audycja potrwa od godziny 18:00 do 21:30.

W każdy piątek po godzinie 18:00, w autorskim programie Urszuli Prussak na antenie RDC pojawia się dwadzieścia najbardziej wysmakowanych utworów z playlisty. W zestawieniu znaleźć można nowości muzyki świata, które dzięki Liście Przebojów z Charakterem zapisują się w pamięci słuchaczy. Głosy na propozycje RDC można oddawać przez cały tydzień pod adresem http://rdc.pl/lista-przebojow/aktualne-notowanie.

Podczas jubileuszowego wydania Listy, nie zabraknie urodzinowych niespodzianek. W studiu pojawią się artyści, których utwory królowały na najwyższych pozycjach notowania od jego początków, czyli od września 2013 roku. Na antenie można będzie usłyszeć m.in.: Izę Kowalewską, Paulinę i Natalię Przybysz, Justynę Jary, Karolinę Skrzyńską, Earla Jacoba, Olo Walickiego, Pablopavo, Oksanę Predko, członków zespołu Avenue, Warsaw Afrobeat Orchestra czy Utrata Skład. Do studia zaproszeni zostali również słuchacze RDC.

Urszula Prussak na antenie RDC prowadzi audycje Piosenka jest kobietą (od 7 września br. w poniedziałek po godzinie 18:00) i Lista Przebojów z Charakterem (w piątek po godzinie 18:00). We wrześniu 2013 roku objęła stanowisko Szefa muzycznego RDC.

Marek Wiernik jest dziennikarzem radiowym, telewizyjnym i prasowym. Od 30 lat związany z PR i TVP. W RDC prowadzi audycje Markowy Program (od poniedziałku do czwartku między godziną 10:00 a 14:00) oraz Rock Wiernika (w środę o godzinie 23:00). W czasie nieobecności Urszuli Prussak był gospodarzem Listy Przebojów z Charakterem.

Źródło: Polskie Radio RDC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *