W weekendowe poranki program “Wolno Wstać” prowadzony przez Sławomira Kowalewskiego (sobota, godziny 6:00-10:00; niedziela, godziny 6:00-9:00) od jesieni skierowany będzie do szerszej grupy słuchaczy. Dlatego oprócz sprawdzonych familijnych pozycji jak “Pogotowie Rodzicielskie” i “Superdzieciaki” – pojawią się zupełnie nowe, między innymi: “Ale wpadka” – czyli przegląd najśmieszniejszych gwiazdorskich wpadek tygodnia, “Mam patent” (dobre pomysły ułatwiające życie prowadzącemu i słuchaczom), “Wyzwanie na śniadanie” – czyli prowadzący o poranku rzuci zabawne wyzwania odważnym słuchaczom czy “Przebój od kuchni”, w którym słuchacze ułożą pierwszą na świecie kuchenną listę przebojów. Co się śpiewa przyrządzając śniadanie do łóżka a co robiąc schabowe – wyciągnie z naszych słuchaczy Sławomir Kowalewski.

W niedzielę (godziny 9:00-10:00) “Rozmowy w biegu” czyli gwiazdy wycisną z Macieja Dowbora siódme poty, a on wyciśnie z gwiazd wszystkie tajemnice.

W programie “Świat się śmieje” (Ewelina Pacyna i Krzysztof Urbaniak; sobota, godziny 15:00-20:00; niedziela, godziny 10:00-15:00) znajdzie się wiele nowych propozycji dla słuchaczy – jak np. “Gorąca randka” – największe wpadki i najśmieszniejsze problemy randkowiczów i komentarze przypadkowych przechodniów do tematów z pierwszych stron gazet.

Powraca weekendowy program rozrywkowy “Poliż temat”. W tym sezonie pojawi się w soboty i w niedziele (godziny 15:00-16:00) w nowym składzie: Mariusz Kałamaga, Robert Korólczyk i Ewa Błachnio – gwiazda kabaretu Limo.

“Lepiej być nie może” (niedziela, godziny 16:00-20:00) Daniela Dyka to dla słuchaczy okazja do zamówienia ulubionej piosenki i wysłuchania zwierzeń gwiazd na różne tematy. “Bezradnik Olbratowskiego” z kolei podpowie im, jak wyjść z sytuacji bez wyjścia.

Nadawany w sobotnie i niedzielne wieczory (godzina 20:00) program “Dobrze zagrane”, prowadzony przez Marcina Jedrycha i Jacka Tomkowicza, od tego sezonu staje się czterogodzinnym rozrywkowym show z konkursami, dużą dawką humoru i muzyką.

Źródło: Bauer