11. sezon „Gliniarzy” w Polsacie

Handel narkotykami i dopalaczami, dziecięca pornografia, świetnie kamuflujący się psychopata czy wielki arsenał broni! Jedenasty sezon „Gliniarzy” zapowiada się naprawdę ekscytująco! Nowe i mocne historie inspirowane autentycznymi wydarzeniami sprawią, że ciężko będzie oderwać się od ekranu. Intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, brawurowa akcja, dynamiczne pościgi oraz silne emocje. Do tego uwielbiani przez fanów bohaterowie! Dlatego „Gliniarze” nieprzerwanie ścigają przestępców od blisko sześciuset odcinków. To jednak nie wszystko! Do obsady dołączają policyjna profilerka oraz nowa pani detektyw. Jedenasty sezon „Gliniarzy” od 30 sierpnia w Polsacie.

Sprawdź godziny emisji serialu „Gliniarze” w PROGRAMIE TV

W nowej serii „Gliniarzy” powrócą dobrze znani i lubiani detektywi, ale dołączą też do nich nowe postacie! Do akcji wkroczą: policyjna profilerka Dominika Sęk, w tej roli Helena Chorzelska oraz aspirant sztabowy Ewa Berg, w którą wcieli się Charlotta Zielińska. To właśnie ona będzie nową partnerką śledczego Adama Bogusza (Aleksander Mackiewicz)!

Jak zawsze w nowych odcinkach widzowie mogą oczekiwać poruszających spraw kryminalnych, nagłych zwrotów akcji, silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych strzelanin, bójek i spektakularnych pościgów. Jedenasty sezon „Gliniarzy” to jednak przede wszystkim powrót dobrze znanych funkcjonariuszy i ich codziennych problemów. W jakim stopniu zmieni się życie Olgierda (Arkadiusz Krygier) po dramatycznych wydarzeniach kończących dziesiątą serię „Gliniarzy”? Czy jego relacja z Dagmarą (Marta Bartczak) przetrwa? Nagłe problemy siostry Olgierda diametralnie zmienią bieg wydarzeń. Przed Natalią (Ewelina Ruckgaber) awans zawodowy. Czy przyjmie intratną propozycję i odejdzie z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji? Czy Natalia i Kuba (Piotr Mróz) mają jeszcze szansę stworzyć udany związek? Szanse odzyskania Natalii powoli wydają się Kubie coraz mniejsze. Czy relacja łącząca życie prywatne z zawodowym jest tym, czego Kuba naprawdę chce? Śledczemu Adamowi Boguszowi (Aleksander Mackiewicz) będzie towarzyszyła nowa partnerka – Ewa Berg (Charlotta Zielińska). Czy Adam i Ewa stworzą zgrany duet detektywów? Problemy Adama z jego bratem nadal się za nim ciągną. Czy ocali go przed zemstą mafii? Żaneta Kujawska (Monia Miller) omal nie pada ofiarą gwałciciela. Czy odnajdzie poprzednie ofiary i dopadnie sprawcę? Ktoś przygotowuje zamach na życie Artura Króla (Przemysław Saleta). Komu zależy na głowie policyjnego tajniaka?

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

W jedenastym sezonie przed „Gliniarzami” szereg nowych wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Jak sobie z nimi poradzą? Przekonamy się od 30 sierpnia w Polsacie!

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *