13-19 grudnia w PULS 2

W okresie 13-19 grudnia 2014 roku PULS 2 proponuje widzom wiele interesujących pozycji. Pojawią się m.in. premierowe odcinki telenowel: „Sekret” oraz „Królowa serc”. Stacja wyemituje także kolejne odcinki serialu „Arrow” oraz finałowy odcinek serialu „Spartakus: Zemsta”. Na młodych widzów czeka tydzień wypełniony pełnometrażowymi animacjami, wśród nich: animacja o wróżkach Winx – „Winx Club: Tajemnica morskich głębin”, a także seria filmów o słynnej lalce: „Barbie Syrenkolandia”, „Barbie i 12 Tańczących Księżniczek”, „Barbie i magia tęczy”, „Barbie jako Księżniczka i Żebraczka”. W tym tygodniu stacja wyemituje również kolejne, premierowe odcinki seriali dla najmłodszych: „Klub Winx”, „Jimmy Neutron: mały geniusz”, „Fanboy i Chum Chum” oraz „Całkiem nowe przygody Toma i Jerry’ego”.

„Królowa Serc”
telenowela, 2014
Akcja telenoweli „Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka – Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnimi siostrami, które nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa – przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach…
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 23:30

„Sekret”
telenowela, Hiszpania 2011, wys. María Bouzas, Ramón Ibarra, Sandra Cervera, Mario Martín, Fernando Coronado, Selu Nieto, Enric Benavent
Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki – Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę. Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro – byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego – Tristana.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 22:30

„Arrow”
akcja, USA 2012, wys. Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson
Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście.
Emisja: niedziela, godzina 23:00

„Spartakus: Zemsta”
akcja, USA 2012, reż. Michael Hurst, wys. Liam McIntyre, Lucy Lawless, Dustin Clare, Manu Bennett, Katrina Law, Craig Parker, Peter Mensah, Viva Bianca, Nick Tarabay
Gladiatorzy, ze Spartakusem na czele, po zabiciu Batiatusa, uciekają z Ludus. Ich bunt zaczyna siać postrach w sercu Republiki Rzymskiej już od pierwszego odcinka drugiej serii „Spartakus: Zemsta”. Claudius Glaber wraz ze swoimi wojskami zostaje wysłany do Kapui, by powstrzymać rosnącą w siłę grupę wyzwolonych niewolników. Spartakus będzie musiał dokonać wyboru między własną potrzebą zemsty na człowieku, który przyczynił się do potępienia i śmierci jego żony, a poświęceniem niezbędnym do utrzymania siły swojej armii…
Emisja: piątek, godzina 00:30

„Winx Club: Tajemnica morskich głębin”
animacja, Włochy 2014, reż. Iginio Straffi
W Alfei, najlepszej szkole dla wróżek w Wymiarze Magix, życie płynie zgodnie z ustalonym rytmem. Wróżki z Klubu Winx świętują wraz z nowymi uczennicami rozpoczęcie roku szkolnego. Tymczasem Trix – trzy czarownice nienawidzące przyjaciółek z Klubu Winx – docierają nad Nieskończony Ocean z zamiarem zdobycia cesarskiego tronu i objęcia władzy. Wiedźmy Trix mają powody sądzić, że uda im się zawładnąć całym podwodnym światem. Równowaga ekosystemu Nieskończonego Oceanu została zachwiana z powodu zanieczyszczeń, za które odpowiedzialni są ludzie. Trix mają więc ułatwione zadanie. Ale dzielne wróżki z Klubu Winx nie zamierzają siedzieć z założonymi rękoma i patrzeć, jak podwodny świat ulega zniszczeniu! Czy ich odwaga i dobroć wystarczą, żeby przywrócić harmonię w Nieskończonym Oceanie i zwalczyć zanieczyszczenie środowiska? Czy dzięki Bloom i jej przyjaciółkom w Wymiarze Magix znów zapanuje spokój i ład?
Emisja: sobota, 13 grudnia, godzina 6:50

„Barbie Syrenkolandia”
animacja, USA 2006, reż. Walter P. Martishius, William Lau
Elina wyrusza w magiczną, podwodną podróż do Syrenkolandii, by ocalić swego przyjaciela Nalu – księcia syren. Nalu został porwany, przez zwolennika Laverny, który pragnie uczynić ją najpotężniejszą w całej Wróżkolandii. Elina ma niewiele czasu, aby powstrzymać złoczyńców. Będzie potrzebowała pomocy Nori – upartej syrenki, która nie ufa obcym. Przekonanie do siebie Nori, okaże się dla Eliny niełatwym zadaniem, ale najtrudniejsze jeszcze przed nią… Uratowanie Nalu może wymagać największego poświęcenia w jej życiu: utratę skrzydeł.
Emisja: poniedziałek, 15 grudnia, godzina 13:50

„Barbie i 12 Tańczących Księżniczek”
animacja, USA 2006, reż. Greg Richardson, Joanna Wizmur(reż wer polskiej), Terry Klassen
W przepięknym, wypełnionym szczęściem i muzyką zamku, mieszka nie jedna, nie dwie, a dwanaście tańczących księżniczek! Niestety, zostają one pogrążone w smutku, gdy żądna korony, okrutna Rowena rzuca zły urok na dobrego króla – ich ojca. Najbardziej utalentowana z sióstr – piękna Genevieve – odkrywa jednak sekretne przejście do cudownej, magicznej krainy. Czy Genevieve i jej siostry zdołają powstrzymać Rowenę, ocalić ojca oraz przywrócić radość, muzykę i taniec do zamku? Niezwykła, pełna magii, roztańczona opowieść z Barbie w roli głównej.
Emisja: wtorek, 16 grudnia, godzina 13:45

„Wyspa skarbów”
animacja, USA 2002, reż. Will Meugniot
Młody Jimm Hawkins dowiaduje się o wyspie, na której legendarny kapitan Flint ukrył ogromy skarb. Pod wrażeniem magicznej opowieści, Jimm postanawia wyruszyć w nieznane i odnaleźć drogocenne przedmioty. Nie wie jednak, że na pokład jego statku zaciągnęli się dawni kompani Flinta, którzy tak samo jak on chcą odnaleźć zaginioną Wyspę Skarbów. Teraz czeka na niego prawdziwa morska przygoda…
Emisja: środa, 17 grudnia, godzina 13:55

„Barbie i magia tęczy”
animacja, USA 2007, reż. William Lau
Elina dołącza do szkoły wróżek, mieszczącej się w Kryształowym Pałacu, by uczyć się Wiosennego Lotu – magicznego rytuału wywoływania pierwszej wiosennej tęczy. Niespodziewanie Elina wpada w pułapkę i niechcący odczarowuje złą Lavernę. Wróżkolandia znowu jest w wielkim niebezpieczeństwie! Laverna sprawia, że cudowna kraina zapada w mającą trwać 10 lat zimę, a strzegące szkoły czarodziejki zostają pogrążone w głębokim śnie. Aby odczarować Wróżkolandię, Elina wraz z innymi uczennicami muszą wykonać Wiosenny Lot i uwolnić tęczę.
Emisja: czwartek, 18 grudnia, godzina 13:55

„Barbie jako Księżniczka i Żebraczka”
animacja, USA 2004, reż. William Lau
Współczesna wersja powieści Marka Twaina „Książe i Żebrak”, z Barbie w podwójnej roli tytułowej. W odległej krainie na świat przyszły dwie dziewczynki – Anna Luiza i Eryka. Chociaż wyglądają identycznie, wiodą zupełnie inne życie. Jedna z nich jest księżniczką i mieszka w pałacu, druga jest biedną dziewczyną z wioski. Pewnego dnia dziewczyny przez przypadek się spotykają i obmyślają pewien plan, który połączy je już na zawsze… Anna Luiza i Eryka podążają za swoimi marzeniami i odkrywają, że przeznaczenie zapisane jest w pewnym szczególnym miejscu: w sercu!
Emisja: piątek, 19 grudnia, godzina 13:45

„Fanboy i Chum Chum”
animacja, USA 2009, reż. Dariusz Dunowski(reżyser wersji polskiej)
Serial „Fanboy i Chum Chum” opowiada o przygodach 10-letniego chłopca o imieniu Fanboy i jego przyjaciela Chum Chum. Bohaterowie serialu są fanami komiksów i sami pragną choć przez chwilę poczuć się jak superbohaterowie. W tym celu, przebierają się w specjalne kostiumy i wyruszają w podróż pełną emocjonujących przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 9:20

„Jimmy Neutron: mały geniusz”
animacja, USA 2002
Serial opowiada o Jimmym Neutronie, dziesięcioletnim geniuszu i wynalazcy, który zamieszkuje miasteczko Retroville. Nie obce mu są rakiety kosmiczne i niewidzialne chomiki, ale najbliższy sercu jest piesek Goddard, robot własnego projektu. Niestety „genialne” wynalazki zazwyczaj prowadzą do katastrofy, ale od czego są przyjaciele? Przy boku Jimmy’ego zawsze stoją gotowi do pomocy: Carl i Sheen. Obaj są dla Jimmy’ego niezastąpionymi towarzyszami przygód.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:00

„Klub Winx”
animacja, 2014
Serial „Klub Winx” przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. Pewnego dnia, dziewczynka odkrywa, że ma magiczną moc. Wtedy również dowiaduje się o istnieniu magicznego wymiaru i szkoły dla czarodziejek Alfea. Tam poznaje inne czarodziejki: Stellę, Florę, Musę i Tecnę. Od tej pory, kiedy nastają kłopoty dziewczynki zmieniają się w śliczne wróżki i walczą ze złem używając czarów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:20

„Gumisie”
animacja, USA 1991, reż. Andrzej Bogusz(Reż wer pol)
Gumisie to mityczne stworzenia, potomkowie Wielkich Gumisiów, którzy w tajemnicy przed ludźmi zamieszkują las. Za zadanie mają strzec Wielkiej Księgi i utrzymać swoje istnienie w tajemnicy. Zami, Tami, Sani, Grafi, Bunia i Kabi mieszkają w wielkim drzewie, a o ich istnieniu wie tylko dwójka przyjaciół: Kevin i Księżniczka Kala, oraz zły królewski brat – Książę Igthorn. Igthorn, dowodzi armią silnych orków, a wraz z nią chce zdobyć zamek. Aby to zrobić musi złapać Gumisie oraz ich gumisiowy sok, który daje niezwykłą siłę.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 16:00

„Całkiem nowe przygody Toma i Jerry’ego”
animacja, USA 2006
Fascynujące przygody kota Toma i myszki Jerry. Niekończąca się gonitwa, ciągła rywalizacja i zabawne sytuacje rozbawią każdego do łez. Popularna komedia animowana, w której odwieczni wrogowie i przyjaciele zarazem, wplątują się w serię zabawnych, ale i trochę niebezpiecznych zdarzeń.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:00

„Handlarz doskonały”
dokumentalny, Kanada 2013
Bohater programu „Handlarz doskonały” – Jeff Schwarz jest właścicielem olbrzymiego lombardu, który mieści się w magazynie na przestrzeni 30 000 stóp kwadratowych. Wewnątrz, nie dość, że można znaleźć wszystko, od najróżniejszych dziwactw, artykułów gospodarstwa domowego po artefakty miejskie, to dodatkowo wciąż wszystko się zmienia – jedne rzeczy przychodzą, inne odchodzą. Jeff wierzy, że wszystkie te „skarby” sprawią, iż stanie się bogaty.
Emisja: poniedziałek, godzina 19:00

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2013
„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: wtorek, godzina 19:00

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: środa, godzina 19:00

„Gwiazdy lombardu”
dokumentalny, USA 2011
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: czwartek, godzina 19:00

„Walka o bagaż”
dokumentalny, USA 2013
„Walka o bagaż” odsłania kulisy niezwykle lukratywnego handlu nieodebranymi przesyłkami i zagubionymi walizkami. Trzy zespoły – małżeństwo Laurence i Sally Martin, młody przedsiębiorca Mark Meyer i właściciel sklepu z antykami Billy Leroy stają do rywalizacji o nieodebrane walizki. Odwiedzają tysiące aukcji, a każda z nich to prawdziwa niewiadoma, bo zawartość toreb, czy walizek jest nieznana.
Emisja: piątek, godzina 19:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *