13-19 grudnia w TV Puls

Serialową premierą tygodnia 13-19 grudnia w TV Puls będzie nowy, rosyjski, atrakcyjny wizualnie serial „Trzej muszkieterowie”, kolejna adaptacja dzieła Aleksandra Dumasa. Z kolei premierami filmowymi są filmy „Krew za krew” z Piercem Brosnanem i Liamem Neesonem w rolach głównych, „Atak na posterunek 13” – remake kultowego filmu z 1976 roku w reżyserii Johna Carpentera oraz „Strażnik czasu”, film akcji z Jeanem Claudem Van Dammem. Stacja zaprasza też na kolejne odcinki telenoweli „Królowa serc”.

„Trzej muszkieterowie” – PREMIERA
przygodowy, Rosja 2013, wyst.: Yuri Chursin, Alexei Makarov, Pavel Barshak, Rinal Mukhametov, Anna Starshenbaum
Kolejna adaptacja dzieła Aleksandra Dumasa. Głównym bohaterem serialu jest młody i żądny przygód – D’Artagnan, który przybywa do Paryża, by stać się królewskim muszkieterem. Poznaje tam wiernych przyjaciół – Atosa, Portosa i Aramisa. Czeka na niego wiele pokus i prób, które będzie musiał przejść. Pomocne będzie więc motto „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.
Premiera 1. i 2. odcinka: sobota, 13 grudnia, godzina 14:35 i 15:35

„Królowa serc”
telenowela, USA 2014, wyst.: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores
Akcja telenoweli „Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka – Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnimi siostrami, które nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa – przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach…
Emisja: poniedziałek-piątek, około godziny 13:30

„Krew za krew” – PREMIERA
akcja, USA 2006, reż. David Von Ancken, wyst.: Pierce Brosnan, Liam Neeson, Michael Wincott
Pełna napięcia historia rozgrywająca się pięć lat po zakończeniu Wojny Secesyjnej. Pułkownik Carver (Liam Neeson) z grupą wynajętych ludzi tropi tajemniczego Gedeona (Pierce Brosnan). Uparcie podążają jego śladem, przemierzając odcięte od świata śnieżne góry i wysuszone pustynne niziny. Obu bohaterów łączy mroczne i straszliwe zdarzenie z przeszłości, z okrutnych czasów wojny. Drapieżnik i zwierzyna? Pościg nie skończy się, póki jeden z nich żyje.
Emisja: sobota, 13 grudnia, godzina 20:00

„Atak na posterunek 13” – PREMIERA
akcja, Francja/USA 2005, reż. Jean-François Richet, wyst.: Ethan Hawke, Laurence Fishburne, Gabriel Byrne, Maria Bello
Remake kultowego filmu w reżyserii Johna Carpentera z 1976 roku. Akcja dzieje się na posterunku policyjnym numer 13, jednym z najstarszych w okręgu Detroit. Na kilka godzin przed Nowym Rokiem, pośród szalejącej zamieci, na służbie pozostaje tylko kilku stróżów prawa. Ich przełożony, sierżant Jake Roenick (Ethan Hawke) jest doświadczonym policjantem. Został jednak przydzielony do tego niechlubnego miejsca po ostatniej nieudanej akcji. W tym samym czasie w Detroit bezwzględny i groźny gangster z zasadami – Marion Bishop zabija w obronie własnej policjanta, co kończy się aresztowaniem. Wraz z innymi więźniami wyrusza specjalnym transportem do więzienia, jednak wtedy rozpętuje się silna zawieja śnieżna, co zmusza konwój do zatrzymania się na opustoszałym posterunku nr 13. Jak skończy się dla nich ta noc?
Emisja: niedziela, 14 grudnia, godzina 20:00

„Apollo 13”
akcja, USA 1995, reż. Ron Howard, wyst.: Tom Hanks, Bill Paxton, Kevin Bacon, Gary Sinise, Ed Harris
Emisja: wtorek, 16 grudnia, godzina 20:00

„Powrót do przyszłości 3”
przygodowy, USA 1990, reż. Robert Zemeckis, wyst.: Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Mary Steenburgen, Thomas F. Wilson
Kontynuacja przygód doktora Emmeta Browna i Marty’ego. Jest rok 1955. Marty czeka na Browna, który ma do niego przybyć wehikułem czasu. Otrzymuje list od naukowca, z którego wynika, że z powodu awarii uczony został przeniesiony na Dziki Zachód, do 1885 roku. Dzięki wskazówkom z listu, Marty’emu udaje się odnaleźć wehikuł i wrócić do współczesności. Gdy odkrywa, że w 1886 roku Brown zginął od kuli rewolwerowca, chce go uratować i przenosi się do 1885 roku.
Emisja: środa, 17 grudnia, godzina 20:00

„Pracownik miesiąca”
komedia, USA 2006, reż. Greg Coolidge, wyst.: Jessica Simpson, Dane Cook, Dax Shepard
W supermarkecie – Super Club – największym zaszczytem dla pracownika jest zdobycie nagrody Pracownika Miesiąca i umieszczenie swojego zdjęcia na sklepowej tablicy ogłoszeń. Pracownicy z najdłuższym stażem – pakowacz Zack i kasjer Vince – pracują tam już dziesięć lat. Jeden i drugi marzy o awansie. Sumienny Zack zdobył tytuł już 17 razy, natomiast Vince jest leniwy i nie garnie się specjalnie do pracy. Pojawienie się nowej kasjerki – Amy – dodaje im większej motywacji, by zdobyć nagrodę, gdyż plotka głosi, że piękna Amy umawia się wyłącznie… z Pracownikami Miesiąca! Zaczyna się ostra rywalizacja o randkę z Amy.
Emisja: czwartek, 18 grudnia, godzina 20:00

„Strażnik czasu” – PREMIERA
akcja, Japonia/Kanda/USA 1994, reż. Peter Hyams, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Mia Sara, Ron Silver, Bruce McGill, Gloria Reuben
Akcja filmu rozpoczyna się w Waszyngtonie, w roku 2004. Ludzkość znalazła wreszcie sposób na podróże w czasie. Ale pojawiły się też nowe formy przestępczości. W celu zapobieżenia manipulacjom rząd USA powołał Urząd Ochrony Czasu, specjalną jednostkę wywiadowczą. W jej skład wchodzi m.in. Max Walker, świetnie wyszkolony, a przy tym nieprzekupny agent. Podczas jednej z rutynowych kontroli czeka go przykra niespodzianka Odkrywa, że senator McComb zdobywa środki na kampanię prezydencką, dyskretnie manipulując przeszłością.
Emisja: piątek, 19 grudnia, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *