13-19 sierpnia w TV Puls

W tygodniu 13-19 sierpnia 2016 roku TV Puls zaprasza na hity filmowe. Już w niedzielny wieczór stacja wyemituje ekranizację kultowego komiksu „Niesamowity Hulk” z udziałem Edwarda Nortona i Tim Roth, który warto zobaczyć choćby dla zapierającego dech w piersiach starcia dwóch wściekłych monstrów na ulicach Nowego Jorku… Drugim hitem niedzieli będzie emitowany pierwszy raz w telewizji ogólnopolskiej film „Sin City 2: Damulka warta grzechu”, rewelacyjna kontynuacja pierwszej części historii o pewnym tajemniczym mieście i jego niebezpiecznych mieszkańcach… Na ekranie cała plejada gwiazd: fantastyczna w roli Avy Lord Eva Green, a także Mickey Rourke, Josh Brolin, Jessica Alba i Bruce Willis.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Ponadto TV Puls zaoferuje takie hity światowej rozrywki, jak m.in. „Hellboy” w reżyserii Guillermo del Toro, „Przekręt” Guya Ritchiego oraz animację „Lorax” opowiadającą o pewnym 12-latku, który przekonuje się, że o przyrodę należy dbać za wszelką cenę.

„Niepokonany 3: Odkupienie”
akcja, USA 2010, reż. Isaac Florentine, wyst.: Hristo Shopov, Mark Ivanir, Marko Zaror, Michael Baral, Mykel Jenkins, Scott Adkins
Były mistrz sztuk walki – Uri Boyka – po przegranym starciu z amerykańskim bokserem stracił wolę do walki. Co więcej, kontuzja kolana pogłębiła uraz do ringu. Gdy jednak szefowie mafii organizują międzynarodowy turniej walk skazańców, Uri decyduje się wziąć w nim udział. Stawka jest nie byle jaka! Ten kto wygra otrzyma… wolność.
Emisja: sobota, 13 sierpnia, godzina 20:00

„Hellboy”
akcja, USA 2004, reż. Guillermo del Toro, wyst.: Jeffrey Tambor, John Hurt, Karel Roden, Ron Perlman, Rupert Evans, Selma Blair
Sprowadzony na Ziemię przez geniusza zła Rasputina, Hellboy, ma pomóc nazistom i doprowadzić do zwycięstwa słabnące w II wojnie światowej Niemcy. Jednak demon zostaje przejęty przez Aliantów, a konkretnie Profesora Brooma, który szkoli go i rozwija paranormalne zdolności Hellboya. Kiedy nadejdzie sądny dzień będzie musiał stanąć do walki o dobro i pokonać Rasputina, od którego wszystko się zaczęło.
Emisja: niedziela, 14 sierpnia, godzina 16:40

„Niesamowity Hulk”
akcja, USA 2008, reż. Louis Leterrier, wyst.: Edward Norton, Liv Tyler, Tim Roth
Ekranizacja kultowej opowieści o jednym z najpopularniejszych superbohaterów. Od czasu przypadkowego napromieniowania naukowiec Bruce Banner szuka lekarstwa, które pozwoli mu uwolnić się od niezwykłego stanu, w jaki wpada pod wpływem silnego stresu. W takich chwilach Banner zmienia się bowiem w olbrzymiego zielonego mutanta – Hulka. Naukowiec jest na najlepszej drodze do znalezienia remedium, jednak wszystko może zostać utracone, kiedy pojawia się tajemnicze monstrum, które siłą przewyższa Hulka. W dodatku zielonego olbrzyma usiłuje schwytać armia, by wykorzystać jego moc do własnych celów. Banner musi dokonać ostatecznego wyboru – czy pozostać zwykłym naukowcem, czy raczej uwolnić niezmierzoną siłę, która tkwi w jego wnętrzu.
Emisja: niedziela, 14 sierpnia, godzina 20:00

„Sin City 2: Damulka warta grzechu” – PREMIERA
akcja, USA 2014, reż. Frank Miller, Robert Rodriguez, wyst.: Bruce Willis, Christopher Lloyd, Eva Green, Jessica Alba, Josh Brolin, Joseph Gordon-Levitt.
Dwight znany jest ze swojej działalności, która zaszkodziła już niejednemu bogaczowi i gwieździe. Fotograf-detektyw traci jednak głowę, kiedy do jego życia powraca ukochana przez niego w młodości, Ava. Mężczyzna rusza jej na pomoc i szybko orientuje się, że został uwikłany w intrygę, która może pogrzebać nawet takiego specjalistę jak on.
Emisja: niedziela, 14 sierpnia, godzina 22:20

„Małolaty na obozie” – PREMIERA
komedia, USA 2007, reż. Fred Savage, wyst.: Cuba Gooding Jr., Lochlyn Munro, Richard Gant, Tamala Jones
Dwóch ojców podejmuje się zadania niemożliwego! Korzystając z wakacyjnego czasu, postanawiają zorganizować letni obóz. Tatusiowie jednak są zbyt mało doświadczeni i sprawy szybko wymykają im się spod kontroli. Wkrótce z pomocą Bucka Hintona, pułkownika i ojca jednego z obozowiczów, wszyscy uczą się hartu ducha i wytrwałości. Familijna komedia, w której rządzą dzieciaki!
Emisja: poniedziałek, 15 sierpnia, godzina 13:00

„W imię króla”
przygodowy, Kanada/ Niemcy/ USA 2007, reż. Uwe Boll, wyst.: Jason Statham, Leelee Sobieski, John Rhys-Davies, Ron Perlman
Akcja filmu dzieje się w Królestwie Ehb, które staje w obliczu wojny pomiędzy złym Gaolianem, a panującym tu królem Konreidem. Mężczyzna zwany Farmerem wiedzie spokojne pracowite życie z ukochaną żoną Solaną i synkiem. Pewnego dnia traci wszystko. Na wioskę napada horda dzikich Krugów, którzy mordują mu syna, a żonę porywają. Zrozpaczony i żądny zemsty Farmer wyrusza śladem najeźdźców.
Emisja: poniedziałek, 15 sierpnia, godzina 20:00

„Przekręt”
akcja, USA, Wielka Brytania 2000, reż. Guy Ritchie, wyst.: Brad Pitt, Dennis Farina, Jason Statham, Toro Del, Vinnie Jones
Złodziej Franky zatrzymuje się w Londynie w drodze do Nowego Jorku. Jego podróż ma bardzo ważny cel – musi dostarczyć ogromny diament do swojego szefa Avi. Niestety, mężczyzna wraz z drogocennym kamieniem wpada w tarapaty. Tymczasem do akcji włącza się również irlandzki bokser (Brad Pitt) oraz szef Franky’ego, który przyjeżdża do Londynu w poszukiwaniu swojej zguby.
Emisja: poniedziałek, 15 sierpnia, godzina 22:20

„Oczy smoka”
akcja, USA 2012, reż. John Hyams, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Cung Le, Johnny Holmes
Ryan Hong trafia do ciężkiego więzienia. Z pomocą przychodzi mu odsiadujący wyrok Tiano. Pod okiem nowego mentora, Ryan zgłębia tajniki i szkoli się w sztukach walki. Po wyjściu na wolność Ryan przyjeżdża do Nowego Orleanu, gdzie trafia w środek wojny gangów. Jako bezstronny, nie unika starć z gangsterami mimo to jednak zostaje aresztowany. Tam poznaje prawdziwego króla lokalnej przestępczości, Pana V, skorumpowanego szefa policji. Poznając kulisy przestępczych działań postanawia na własną rękę zakończyć trwającą wojnę.
Emisja: wtorek, 16 sierpnia, godzina 20:00

„Wyścig szczurów”
komedia, Kanada/USA 2001, reż. Jerry Zucker, wyst.: Rowan Atkinson, John Cleese, Cuba Gooding Jr., Seth Green, Jon Lovitz
Ekscentryczny milioner, właściciel klubu w Las Vegas, proponuje szóstce losowo wybranych osób udział w wyścigu. Ten kto pierwszy dotrze do oddalonej o 500 mil mieściny Silver City i otworzy bagażową skrytkę na miejscowym dworcu kolejowym,zostanie właścicielem jej zawartości: aż dwóch milionów dolarów!
Emisja: środa, 17 sierpnia, godzina 20:00

„Czarny rycerz”
komedia, przygodowy, USA 2002, reż. Gil Junger, wyst.: Martin Lawrence, Daryl Mitchell, Marsha Thomason, Tom Wilkinson
Jamal Walker pracuje w tematycznym parku rozrywki, który oferuje swym gościom wyprawę w świat średniowiecza. W niewyjaśnionych okolicznościach rzeczywiście przenosi się do czternastowiecznej Anglii. Wprowadza spore zamieszanie na dworze króla, na który trafia. Wplątuje się w coraz to większe kłopoty, między innymi uwodząc królewską córkę. W końcu przystaje do powstańców, którzy chcą obalić despotycznego króla i przywrócić koronę prawowitej władczyni.
Emisja: czwartek, 18 sierpnia, godzina 20:00

„G.I. Jane”
akcja, USA 1997, reż. Ridley Scott, wyst.: Demi Moore, Viggo Mortensen, Anne Bancroft, Jason Beghe, Josh Hopkins, Morris Chestnut.
Młoda kobieta, w której rolę wcieliła się Demi Moore, pracuje dla amerykańskiej marynarki wojennej. Jordan O’Neil będzie musiała udowodnić, że niedopuszczenie jej do operacji „Pustynna Burza” było błędem. Niestety, dziewczyna trafia do jednostki szkoleniowej, w której sierżant John nie zgadza się na jej obecność. Jordan podejmuje walkę nie tylko z sierżantem, ale również z samą sobą.
Emisja: piątek, 19 sierpnia, godzina 20:00

„Lorax”
animacja, Francja, USA 2012, reż. Chris Renaud, Kyle Balda, dubbing: Agnieszka Matysiak, Jacek Król, Monika Pikuła, Paweł Ciołkosz, Tomasz Grochoczyński, Tomasz Steciuk
Dwunastoletni Ted zrobiłby wszystko, aby odnaleźć prawdziwe drzewo Truffula. Chce tym zaimponować dziewczynie swoich marzeń. Chłopiec wyrusza więc w podróż, która odkrywa przed nim niezwykłą historię Loraxa, stworzenia raczej zgryźliwego, ale jednocześnie uroczego obrońcy drzew, który przemawia w ich imieniu.
Emisja: sobota, 13 sierpnia, godzina 13:05

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *