13-19 września w PULS 2

W tygodniu 13-19 września 2014 w PULS 2 znajdzie się wiele propozycji dla całej rodziny. W sobotę, PULS 2 wyemituje pełnometrażową animację o wróżkach „Winx Club. Magiczna przygoda”, a w poniedziałek rozpocznie się emisja nowego sezonu serialu „Klub Winx”. W paśmie JUNIOR TV pojawią się premierowe animacje takie jak: „Super auta”, kontynuacja serii „Był sobie człowiek”, czyli „Byli sobie wynalazcy”, „Inspektor Gadżet”, kultowa „Pszczółka Maja”, nowe odcinki serialu „Timon i Pumba” oraz „Oggy i karaluchy”.

Od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:00 młodzi widzowie będą mogli oglądać pełnometrażowe propozycje, takie jak: „Asterix i Wikingowie”, „Tajemnice Wiklinowej Zatoki”, „Amerykańska opowieść: Skarb wyspy Manhattan”, „Przygody Królika Urwisa” i „Tryumf Pana Kleksa”. Na niedzielny wieczór, PULS 2 przygotował premierowy serial „Arrow”, oparty na komiksowej postaci „Zielonej strzały” oraz serial „Spartakus: Bogowie areny”. Pojawią się także nowe odcinki premierowych seriali: hiszpańskiej telenoweli „Sekret” oraz serialu „Ocalić życie!”, który przedstawia niezwykłe historie lekarzy i pacjentów szpitala. Na nudę nie będą mogli narzekać fani dokumentów aukcyjnych, ponieważ czekają na nich nowe odcinki seriali „Aukcja w ciemno”, „Łowca okazji” i „Gwiazdy lombardu”.

„Arrow”
akcja, USA 2012, wys. Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson
Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście.
Emisja: niedziela, godzina 20:00

„Spartakus: Bogowie areny”
akcja, USA 2011, reż. Jesse Warn, wys. Andy Whitfield, Dustin Clare, John Hannah, Lucy Lawless, Manu Bennett, Peter Mensah, Nick Tarabay, Lesley-Ann Brandt, Marisa Ramirez, Craig Wrightson
„Spartakus: Bogowie areny” to prequel serialu „Spartakus: Krew i piach” koncentruje się na wydarzeniach jakie miały miejsce w domu Batiatusa oraz jego początkach w szkole gladiatorów. Ludus Batiatusa rośnie w siłę z każdym dniem, a ulubieńcem tłumów i mistrzem areny jest jeden z jego podopiecznych, Gannikus (Dustin Clare), którego umiejętności w posługiwaniu się mieczem są znane także poza Kapuą. Młody Batiatus (John Hannah) próbuje poradzić sobie z problemami jakie pojawiają się wraz politycznymi zwycięstwami oraz życiowymi sukcesami. W tym samym czasie, obecna u jego boku, wierna i nieobliczalna żona Lukrecja (Lucy Lawless) przyjmuje pod swoje skrzydła zaufaną przyjaciółkę Gaię (Jaime Murray). Lukrecja stara się sprostać oczekiwaniom męża i zaczyna brać na siebie odpowiedzialność prowadzenia domu.
Emisja: niedziela, godzina 20:55

„Sekret”
telenowela, Hiszpania 2011, wys. María Bouzas, Ramón Ibarra, Sandra Cervera, Mario Martín, Fernando Coronado, Selu Nieto, Enric Benavent
Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki – Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę. Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro – byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego – Tristana.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:00

„Ocalić życie!”
reality TV, Rosja 2011
„Ocalić życie!” to serial, który przedstawia codzienne zmagania lekarzy z trudnymi przypadkami pacjentów szpitala. Tajemnicze choroby, nagłe wypadki, walka o życie są codziennością dla pracowników szpitala.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 22:30

„Asterix i Wikingowie”
animacja, Dania, Francja 2006, reż. Jesper Møller, Stefan Fjeldmark
Na Galię najeżdżają groźni wojownicy z Północy. Muszą znaleźć „Czempiona Strachu”, dzięki któremu – jak obiecał im czarownik – nauczą się latać. Tymczasem w wiosce przebywa kuzyn wodza Galów – Trendix – przybyły właśnie z Paryżewa. Pod okiem Asterixa i Obelixa miejski dandys ma stać się mężczyzną i pozbyć tchórzliwego charakteru. Będzie to trudne, bo właśnie porwali go Wikingowie. Para najsłynniejszych Galów wyrusza w pogoń za Trendixem aż na daleką północ. Młodzian z Paryżewa wśród Wikingów spotyka piękną i nieustraszoną dziewczynę o imieniu Abba i stara się o jej względy.
Emisja: poniedziałek, 15 września, godzina 13:50

„Tajemnice Wiklinowej Zatoki”
animacja, Polska 1985, reż. Wiesław Zięba
Wiklinowa Zatoka. To właśnie tutaj mały piżmak Serafin zakłada swój domek, by wieść samodzielne życie. Jego nowy przyjaciel – szczur Ogryzek i inne nowo poznane zwierzątka, pokażą mu jak radzić sobie z napotkanymi problemami. Wspaniała bajka animowana, która bawi i uczy.
Emisja: wtorek, 16 września, godzina 14:00

„Amerykańska opowieść: skarb wyspy Manhattan”
animacja, USA 1998, reż. ,brak danych nie czytają(Reż wer pol), Larry Latham
W wielokulturowym Nowym Jorku z przełomu XIX i XX wieku Fievel i rodzina myszy imigrantów z Rosji, szuka swojego szczęścia. Pewnego dnia mały Fievel znajduje tajemniczą mapę, która ma go zaprowadzić do sekretnego skarbu. Jednak w efekcie, Fievel i jego przyjaciele odnajdą tajemniczy świat pierwotnych mysich mieszkańców tego regionu, żyjących w ukryciu głęboko pod miastem.
Emisja: środa, 17 września, godzina 13:50

„Tryumf Pana Kleksa”
animacja, Polska, Irlandia 2001, reż. Karzysztof Gradowski, wys. Piotr Fronczewski, Jerzy Bończak, Zbigniew Buczkowski, Jan Skrobek-Kiełczewski, Jarosław Jakimowicz
Tomkowi Miłkowskiemu grozi utrata pracy rysownika komiksów w „Świecie Fantazji”. Gdy mężczyzna szuka natchnienia i czegoś co mogłoby uratować jego stanowisko przypadkowo natrafia na książkę z opowieściami o panu Kleksie. Nie zważając na okoliczności Tomek bierze się do pracy i rysuje historię przygód Ambrożego Kleksa. W ten sposób wchodzimy w baśniowy świat profesora Kleksa i jego przyjaciół.
Emisja: czwartek, 18 września, godzina 14:00

„Przygody królika urwisa”
animacja, USA 2006, reż. Byron Vaughns
Animacja „Przygody królika urwisa” to oparta na książce dr. Juliusa Lestera, historia zaczerpnięta ze starych, afrykańskich opowieści ludowych. Bajka opowiada o perypetiach dziewięcioletniej Janey, która pokłóciła się z rodzeństwem i postanowiła uciec z domu. Dziewczynka podczas swojej wędrówki, ku swojemu zaskoczeniu, spotyka ubrane i gadające zwierzęta, miedzy innymi: królika, który stara się pomóc lisowi wyjść ze studni jednocześnie sprzeczając się z nim o to, który z nich jest mądrzejszy. Janey, dzięki wszystkowiedzącemu baśniarzowi – Żółwiowi, dowiaduje się jak zwierzęta pojawiły się na Ziemi oraz poznaję historię o powszechnie znanym i utalentowanym – Króliku Urwisie, który przez swoje psoty i żarty popadł w niełaskę u innych zwierząt. Szczególnie dając się we znaki Wilkowi i Lisowi, którzy zastawili na niego pułapkę, by go zjeść. Mimo, iż Królik wpada w zasadzkę, to szczęście go nie opuszcza… Żółw, po skończonej opowieść rusza na linie startu wyścigu, by zmierzyć się z królikiem i sprawdzić kto jest szybszy.
Emisja: piątek, 19 września, godzina 14:00

„Klub Winx” – PREMIERA
animacja, Włochy 2004
Serial „Klub Winx” przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. Pewnego dnia, dziewczynka odkrywa, że ma magiczną moc. Wtedy również dowiaduje się o istnieniu magicznego wymiaru i szkoły dla czarodziejek Alfea. Tam poznaje inne czarodziejki: Stellę, Florę, Musę i Tecnę. Od tej pory, kiedy nastają kłopoty dziewczynki zmieniają się w śliczne wróżki i walczą ze złem używając czarów.
Premiera: poniedziałek, 15 września, godzina 10:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:00

„Pszczółka Maja”
animacja, Japonia, Austria, RFN 1977
Ciekawska i sympatyczna pszczółka Maja zaczyna odkrywać świat i wkrótce opuszcza swój ul. Zamieszkuje na leśnej polanie. Tutaj, razem z nowymi przyjaciółmi – trutniem Guciem i konikiem polnym Filipem – pomaga innym mieszkańcom tego magicznego miejsca.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 11:20

„Super auta”
animacja, USA 2005, reż. Maryla Brzostyńska(reż wer polskiej)
Fordek, Rojs Jeep, Moris i ich pozostali przyjaciele to grupa Aut, które przeżywają niesamowite przygody. Super Auta – super bajka, super animacja 3D i aż 3 nominacje do nagrody Emmy. Serial powstał w tym samym studio co „Auta”.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:00

„Oggy i karaluchy”
animacja, Francja, Kanada 1998
Oggy – niebieski kot z czerwonym nosem mieszka w domu na przedmieściach Nowego Jorku. Karaluchy, nieproszeni lokatorzy, dobierają się do lodówki, hałasują, robią niewybredne psoty nie tylko Oggy’emu, ale także jego przyjacielowi Jackowi, kotu mieszkającemu po sąsiedzku i często przychodzącemu w odwiedziny.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:20

„Inspektor Gadżet”
animacja, Francja, Japonia, Kanada, Tajwan, USA 1983, reż. Miriam Aleksandrowicz(reżyser wersji polskiej)
Detektyw – Inspektor Gadżet – wraz ze swoją siostrzenicą Penny i psem Łepkiem tropi złowrogiego Doktora Klaufa, który chce przejąć władzę nad światem. Sam Gadżet jest nieco nierozgarnięty, ale z pomocą Penny, Łepka i szefa – Quimby’ego – udaje mu się szczęśliwie wydostać z pułapek zastawionych przez Doktora Klaufa
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:25

„Byli sobie wynalazcy”
animacja, Francja 1994
Jeden przycisk może spowodować włączenie się telewizora, światła czy ogrzewania… Teraz wydaje nam się to oczywiste, jednak nie zawsze było to takie proste! Popularny serial animowany przestawiający ekscytujące historie wielkich wynalazków i osób, które je odkryły. Cofając się w czasie o tysiące lat, poznajemy historie ludzi, którzy zrewolucjonizowali świat, takich jak Arystoteles, Archimedes, Gutenberg, Newton, Edison, Einstein… oraz wydarzeń, które do dziś mają ogromne znaczenie dla całej ludzkości.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 15:20

„Timon i Pumba” – PREMIERA
animacja, USA 1995
Znani z „Króla Lwa” Timon i Pumba powracają w swojej własnej animacji. Podróżują po świecie, zarażając wszystkich swoją bezproblemową filozofią życia! Odwiedzą Chiny, Kenię, Rosję i inne odległe zakątki, zawsze dostarczając tam gdzie się pojawią radość, śmiech i świetny humor! Po drodze spotykają swoich przyjaciół: mądrego Rafiki, psotne hieny Shenzi, Banzai i Eda, a nawet samego Króla Lwa!
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:00

„Gwiazdy lombardu”
dokumentalny, USA 2011
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: sobota, godzina 14:00; środa godzina 20:00

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2013
„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: wtorek, godzina 20:00; sobota, godzina 12:00; niedziela, godzina 16:00

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: poniedziałek, godzina 20:00; sobota, godzina 15:00; niedziela, godzina 18:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *