13. sezon „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” na FOX

16 listopada 2016 roku na kanale FOX chirurdzy z Seattle przeprowadzą kolejną „operację”. Premiera 13. sezonu serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” w środę o godzinie 21:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym FOX

Czy najnowszy sezon oszczędzi bohaterom traumatycznych przeżyć?

W nadchodzącej serii będziemy świadkami siostrzanego konfliktu Meredith i Maggie o względy Nathana. Zobaczymy również Amelię i Owena, którzy staną w obliczu poważnych życiowych decyzji. Czy poróżni ich sposób patrzenia na przyszłość?

Jedno jest pewne, 13. sezon będzie niebywałą niespodzianką dla polskich telewidzów. W serialu pojawi się nowa postać – Eliza Minnick, w którą wcieli się Polka. W tej roli wystąpi Marika Domińczyk, 36-letnia aktorka, która na swoim koncie ma już epizody w kilku serialach, m.in.: „Dr House”, „Ulica” czy „Do usług”.

Czym jeszcze zaskoczą fanów serialu twórcy „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”? W 13. sezonie telewidzowie będą świadkami ocieplenia relacji April i Jacksona, którzy powitają na świecie córeczkę. Przed trudnym wyborem stanie Alex – czy uwierzy Jo? Czy może jednak porzuci ukochaną? To jeszcze nie koniec dylematów młodego chirurga, który po pobiciu DeLuki, będzie musiał stawić czoła zawodowym i prawnym konsekwencjom. Czy doktor Karev stanie jeszcze przy chirurgicznym stole?

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *