2 grudnia rusza kanał METRO. Co w ofercie?

W piątek, 2 grudnia 2016 roku, nadawanie rozpocznie METRO – nowy, ogólnodostępny kanał telewizyjny, produkowany przez Green Content, spółkę z Grupy Agora. Program stacji opiera się na dwóch filarach: mocnej ofercie filmowo-serialowej oraz produkcjach dokumentalnych poświęconych stylowi życia. METRO będzie dostępne na multipleksie ósmym (MUX-8) Naziemnej Telewizji Cyfrowej, w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych.

Sprawdź szczegóły oferty kanału METRO w PROGRAMIE TV

METRO to kanał przygotowany z myślą o widzach otwartych na nowości i inspiracje, poszukujących jakościowej rozrywki: filmów i seriali na światowym poziomie, fascynujących dokumentów i emocjonujących reality show. Znajdą oni w ofercie stacji emocjonujące historie, opowieści o niebanalnych ludziach, a także praktyczną wiedzę, podaną w nowoczesnej i atrakcyjnej formie.

Telewizja METRO stawia na wyraziste kino autorstwa znanych i uznanych twórców, z kreacjami światowej aktorskiej czołówki. Wieczorne pasmo stacji wypełnią kryminały, komedie, filmy akcji, obyczajowe i przygodowe, a także ceniona klasyka gatunkowa. Atrakcyjną ofertę fabularną zapewnia stacji współpraca z amerykańskimi studiami filmowymi, m.in. Paramount Pictures i największymi polskimi dystrybutorami, m.in. firmą Monolith.

W ciągu dnia widzowie kanału METRO oglądać będą współczesne, także premierowe seriale – kryminalne i komediowe, zrealizowane przez wiodących producentów amerykańskich i europejskich.

Znaczącą częścią dziennej ramówki stacji będą odważne, angażujące dokumenty i reality show, prezentujące świeże spojrzenie na ludzi, wydarzenia i zjawiska współczesnego świata. METRO pokaże produkcje poświęcone szeroko pojętej tematyce lifestyle’owej – od zagadnień związanych z aktywnym stylem życia i zdrowiem, przez kulinaria, architekturę, zjawiska kulturowe i społeczne, po podróże, tajemnice nauki i osiągnięcia cywilizacji. Wysoką jakość merytoryczną i realizacyjną programów gwarantuje współpraca z renomowanymi producentami, m.in. BBC czy ITV.

Uniwersalną ofertę stacji uzupełnią programy rozrywkowe, a także filmy animowane dla dzieci oraz publicystyka. Wykorzystując doświadczenie i potencjał Grupy Agora, tak technologiczny, jak i dziennikarski, METRO rozwijać będzie nowe formaty programowe w oparciu o analizę preferencji swoich odbiorców.

Źródło: Agora

2 Comments on “2 grudnia rusza kanał METRO. Co w ofercie?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *