HBO zapowiada kolejne sezony „Westworld”, „Rozwodu” i „Niepewnych”

Mam ogromną przyjemność ogłosić, że powstaną kolejne sezony premierowych seriali tej jesieni – „Westworldu”, „Rozwodu” i „Niepewnych”. Każda z tych produkcji reprezentuje oryginalny, wyróżniający się styl, punkt widzenia – poinformował Casey Bloys, prezes HBO odpowiedzialny za produkcję. – Zarówno krytycy, jak i widzowie dobrze przyjęli „Westword” i „Niepewne”, jak również powrót Sarah Jessicki Paker w serialu „Rozwód” po 12 latach do HBO.

Do tej pory odcinki serialu „Westworld” gromadzą średnio 11,7 milionów widzów, więcej niż „Gra o tron” czy „Detektyw” w porównywalnym okresie pierwszych sezonów. „Rozwód” i „Niepewne” gromadzą średnio 4,4 miliona i 3,2 miliona widzów, co jest porównywalne z innymi półgodzinnymi serialami HBO, takimi jak „Figurantka” czy „Dziewczyny”.

„Westworld” to umiejscowiona w niedalekiej przyszłości mroczna odyseja o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. To opowieść o świecie, w którym wszelkie ludzkie pragnienia, niezależnie od tego, jak szlachetne lub zdeprawowane, mogą być zrealizowane. Produkcja jest dziełem Jonathana Nolana i Lisy Joy. W serialu występują Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Sidse Babett Knudsen, Jimmi Simpson, Rodrigo Santoro, Shannon Woodward, Ingrid Bolsø Berdal, Ben Barnes, Simon Quarterman, Angela Sarafyan, Luke Hemsworth i Clifton Collins, Jr. Premiera serialu odbyła się 3 października, a kolejne odcinki debiutują co poniedziałek w HBO i HBO GO.

Serial komediowy „Rozwód” śledzi losy Frances, która nagle dokonuje powtórnej oceny swojego dotychczasowego życia, jak również trwającego już ponad dekadę związku małżeńskiego, z którego ma dwójkę dzieci. Szybko okazuje się, że nowe otwarcie jest trudniejsze, niż się na początku spodziewała. Producentką serialu jest Sarah Jessica Parker występująca również w głównej roli Frances. W roli męża towarzyszy jej Thomas Haden Church. Twórczynią produkcji jest Sharon Horgan. Serial zadebiutował 10 października, a kolejne premierowe odcinki są emitowane co poniedziałek w HBO i HBO GO.

Stworzony przez blogerkę Issę Rae i Larry’ego Wilmore’a serial komediowy „Niepewne” odkrywa współczesne doświadczenia czarnych kobiet w Ameryce w autentyczny, pozbawiony schematów sposób. Rae i Yvonne Orji są przyjaciółkami, które muszą radzić sobie z własnymi wadami i odmiennymi światami, w których funkcjonują. Obie zmagają się z niekończącymi się pasmem codziennych upokorzeń i wyzwań. Serial zadebiutował 10 października, a kolejne premierowe odcinki są emitowane co poniedziałek w HBO i HBO GO.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *