14-20 czerwca w TV Puls

Premierami tygodnia 14-20 czerwca w TV Puls będą dwie klasyczne już dziś produkcje familijne: „Powrót do przyszłości 2” Roberta Zemeckisa oraz „E.T.” Stevena Spielberga. Nowością tygodnia będzie też znakomita animacja „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”, którą będzie emitowana codziennie, od poniedziałku do piątku. Tradycyjnie TV Puls zaprasza też na serialowe hity: kolejne odcinki rewelacyjnych „Wikingów”, „Trzynastego apostoła” oraz „Helę w opałach”, a także znakomite dokumenty „Walka o bagaż” i „Aukcja w ciemno”.

„Czas zemsty”
akcja, USA/ Aruba 2003, reż. Michael Oblowitz, wyst.: Steven Seagal, Michelle Goh, Corey Johnson
Naukowiec przypadkowo zostaje wplątany w aferę narkotykową. Sąd skazuje go na pobyt w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Z troski o swoją rodzinę, której życie jest zagrożone, postanawia uciec z zakładu i opracować plan zemsty.
Emisja: sobota, 14 czerwca, godzina 20:00

„Zejście”
horror, Wielka Brytania 2005, reż. Neil Marshall, wyst.: Shauna Macdonald, Natalie Mendoza, Alex Reid, Saskia Mulder
Kultowy brytyjski horror, który odniósł ogromny sukces na świecie. Uwięzione w jaskini grotołazki rozpaczliwie poszukują wyjścia. Nie podejrzewają, że wkroczyły na cudzy teren…
Emisja: sobota, 14 czerwca, godzina 23:45

„Solomon Kane: Pogromca zła”
akcja, Francja/ Czechy/ Wielka Brytania 2008, reż. Michael J. Bassett, wyst.: Max von Sydow, Pete Postlethwaite, James Purefoy, Rachel Hurd-Wood
Posępna i budząca dreszcze opowieść osadzona w XVII-wiecznej Anglii. Legendarny łowca potworów – Solomon Kane wpada na trop maga, odpowiedzialnego za śmierć jego rodziny. Jednak by dopełnić zemsty, będzie musiał najpierw stawić czoło armii jego popleczników.
Emisja: niedziela, 15 czerwca, godzina 20:00

„Ace Ventura: Zew natury”
komedia, USA 1985, reż.: Steve Oedekerk, wyst.: Jim Carrey, Ian McNeice, Simon Callow
Ace Ventura powraca! Tym razem, miłośnik zwierząt, przeżywa załamanie nerwowe, po tym jak nie udało mu się uratować szopa. Postanawia zatem ukryć się przed cywilizacją i wstępuje w szeregi buddystów. Pewnego dnia zostaje poproszony o rozwiązanie sprawy tajemniczego zniknięcia białego nietoperza. Sprawa jest o tyle poważna, gdyż bez wspomnianego zwierzęcia może dojść do krwawych walk między dwoma plemionami. Ace Ventura z dnia na dzień przerywa pobyt w buddyjskim klasztorze i wyrusza na wyprawę do Afryki.
Emisja: wtorek, 17 czerwca, godzina 20:00

„Powrót do przyszłości 2” – PREMIERA
przygodowy, USA 1989, reż. Robert Zemeckis, wyst.: Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Lea Thompson, Crispin Glover, Thomas F. Wilson, Elisabeth Shue
„Powrót do przyszłości II” to kontynuacja przygód doktora Emmeta Browna i Maty’ego, którzy wybierają się do przyszłości by zapobiec zniszczeniu przyszłej rodziny Marty’ego. Seria niezwykłych przypadków sprawia, że zmienia się przeszłość (więc także i przyszłość) którą znali. Marty i Doktor postanawiają naprawić to co zrobili, co wcale nie jest takie proste.
Emisja: środa, 18 czerwca, godzina 20:00

„Harry i Hendersonowie”
familijny, USA 1987, reż. William Dear, wyst.: John Lithgow, Melinda Dillon, Margaret Langrick
Rodzina Hendersonów podczas powrotu z polowania potrąca samochodem jakąś istotę. Okazuje się, że to Wielka Stopa. Myśląc, że stwór nie żyje rodzina zabiera jego ciało. Po powrocie do domu stwór ożywa i okazuje się… bardzo sympatycznym i niegroźnym stworzeniem.
Emisja: czwartek, 19 czerwca, godzina 10:30

„E.T.” – PREMIERA
familijny, USA 1982, reż. Steven Spielberg, wyst.: Drew Barrymore, Henry Thomas, Dee Wallace, Peter Coyote
Historia wyjątkowej przyjaźni między Elliottem, samotnym małym chłopcem żyjącym na jednym z kalifornijskich przedmieść, a mądrym przybyszem z obcej planety, który gubi się na Ziemi. Kiedy Elliott usiłuje pomóc przyjacielowi skontaktować się z jego planetą, obaj muszą uniknąć naukowców i agentów rządowych za wszelką cenę pragnących wykorzystać przybysza do swoich celów. Wszystko to prowadzi do wspaniałej przygody, większej od wszystkiego co mogli sobie wyobrazić.
Emisja: czwartek, 19 czerwca, godzina 14:40

„Skarb narodów: Księga tajemnic”
przygodowy, USA 2007, reż. Jon Turteltaub, wyst.: Nicolas Cage, Diane Kruger, Sean Bean, Jon Voight, Justin Bartha
Poszukiwacz skarbów – Benjamin Franklin Gates – po odkryciu tajemnicy Templariuszy stał się najsłynniejszym tropicielem zagadek w kraju. Podczas jednej z konferencji naukowych zostaje zaprezentowana karta z dziennika Johna Wilkesa Bootha. Wynika z niej, że przodek Gatesa brał udział w przygotowaniach zabójstwa prezydenta Abrahama Lincolna. Co stało się z pozostałymi kartami z dziennika Bootha? Gates podejmuje wyzwanie, by odnaleźć osiemnaście stron dziennika i wyjaśnić przeszłość swoich przodków. By tego dokonać, musi odszukać Księgę Tajemnic, która być może jest w Białym Domu. Lecz by ją zdobyć musi… porwać prezydenta.
Emisja: czwartek, 19 czerwca, godzina 20:00

„Rycerze z Szanghaju”
akcja, USA/ Hongkong 2003, wyst.: Jackie Chan, Tom Fisher, Owen Wilson, Aaron Taylor-Johnson
Dawny zabijaka – Wang Chon – zostaje poinformowany przez swoją siostrę – Lin – o tajemniczej śmierci ich ojca. Nie ufając wymiarowi sprawiedliwości, Chon postanawia na własną rękę odnaleźć zabójcę. Razem z przyjacielem – Roy’em O’Bannonem – wyrusza do Anglii w poszukiwaniu mordercy i skradzionej pieczęci cesarskiej. Tam, nieoczekiwanie odkrywają również międzynarodowy spisek, którego celem jest wymordowanie angielskiej rodziny panującej wraz z królową Wiktorią…
Emisja: piątek, 20 czerwca, godzina 20:00

„Wikingowie”
akcja, Irlandia/Kanada 2013, scen. Michael Hirst, wyst.: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgård, George Blagden
Świat Wikingów ożywa na nowo wraz z wyprawą Ragnara Lothbroka, który zapisał się na kartach nordyckiej historii, jako człowiek, który wyszedł poza ramy mitów.
Akcja serialu ma początek w VIII wieku, w Skandynawii, gdzie Ragnar, wojownik i rolnik, marzy o znalezieniu bogactwa i dalekich wyprawach na zachód. Nad swoimi planami, zmieniającymi porządek świata, pracuje w tajemnicy, gdyż najpierw musi przekonać do nich lokalnego przywódcę – Earla Haraldsona, który niechętnie dzieli się władzą i sławą. Earl obawia się, że podróż Ragnara, jeśli zakończy się sukcesem, przyniesie mu zaszczyty, szacunek i władzę.
Emisja: niedziela, po godzinie 22:00

„Trzynasty apostoł”
sensacyjny, Włochy 2011, wyst.: Claudio Gioè, Claudia Pandolfi, Luigi Diberti
Główny bohater serialu „Trzynasty apostoł” – Gabriel Antinori jest młodym księdzem i profesorem teologii, który wykłada na uniwersytecie. Gabriel koncentruje się na badaniu i przekraczaniu granic pomiędzy nauką, wiarą i zjawiskami paranormalnymi. Kieruje nim chęć poznania tajemnic życia, w tym celu współpracuje z instytucją o nazwie „Kongregacja prawdy”. Główny bohater poznaje piękną panią psycholog – Claudię, która reprezentuje bardziej sceptyczne podejście niż Gabriel. Ich współpraca tworzy niezwykłą chemię, która rodzi się z zestawienia racjonalności i wiary oraz nauki i duchowości. Razem odkrywają nowe możliwości, które pomagają im rozwikłać napotkane tajemnice.
Emisja: poniedziałek, godzina 21:55

„Hela w opałach”
komedia, Polska 2006, wys. Anna Guzik, Agata Kulesza, Piotr Gąsowski, Mariusz Kiljan, Jacek Poniedziałek
Główną bohaterką serialu „Hela w opałach” jest Helena Trojańska, która właśnie się rozwiodła i chce rozpocząć nowe życie. Hela jest energiczną matką niesfornej trójki dzieci – Kacpra, Neli i Jasia. Na początek podejmuje pracę w elektrociepłowni. Cały czas pomagają jej przyjaciele, koledzy z pracy oraz sąsiedzi – Edyta i Rysiek.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 16:00

„Wojciech Cejrowski. Boso – Teksas”
Polska, 2014
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa.
Emisja: niedziela, godzina 9:30

„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” – PREMIERA
komedia, Polska 2006, wys. Anna Guzik, Agata Kulesza, Piotr Gąsowski, Mariusz Kiljan, Jacek Poniedziałek
Serial przedstawia dalsze przygody nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu o imieniu Po. Po wciąż popełnia błędy, jednak wyciąga z nich wnioski, uczy się historii kung-fu i spotyka innych słynnych mistrzów sztuk walki. W końcu udaje mu się zostać Smoczym Wojownikiem i wraz z piątką najlepszych przyjaciół postanawia chronić „niewinnych” i chwytać łotrów.
Premiera: wtorek, 17 czerwca, godzina 19:30
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:30

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2011
Program „Aukcja w ciemno” przedstawia ludzi, którzy żyją ze sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: niedziela, około godziny 10:00

„Walka o bagaż”
dokumentalny, USA 2012
„Walka o bagaż” odsłania kulisy niezwykle lukratywnego handlu nieodebranymi przesyłkami i zagubionymi walizkami. Trzy zespoły – małżeństwo Laurence i Sally Martin, młody przedsiębiorca Mark Meyer i właściciel sklepu z antykami Billy Leroy stają do rywalizacji o nieodebrane walizki. Odwiedzają tysiące aukcji, a każda z nich to prawdziwa niewiadoma, bo zawartość toreb, czy walizek jest nieznana.
Emisja: niedziela, około godziny 11:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *