14-20 grudnia w PULS 2

W nadchodzący weekend PULS 2 zaplanował dwie serialowe premiery. Z myślą o najmłodszych na antenie pojawi się dzielny kowboj, bohater serii komiksów i filmów. Już w sobotę, 14 grudnia „Lucky Luke” – najszybszy rewolwerowiec na Dzikim Zachodzie i najgorszy koszmar braci Dalton, tym razem w serialu pod tym samym tytułem. W niedzielę, 15 grudnia stacja pokaże pierwszy odcinek słynnej produkcji „Jan Paweł II” w reż. Johna Kenta Harrisona, z Jonem Voightem wcielającym się w postać papieża. Sobotni wieczór należeć będzie do komedii „Tajniak z klasą” w reż. Marcosa Siega.

W tygodniu na szczególną uwagę zasługują dwie animowane produkcje pełnometrażowe: „Happy wkręt” (poniedziałek, 16 grudnia) oraz „Świerszczyk Szczęściarz” (środa, 18 grudnia). Obie pozycje zobaczyć można w nadawanym w godzinach 9:00-19:00 paśmie JUNIOR TV. Piątkowe wieczory to specjalna propozycja dla fanów mocnych wrażeń. Tym razem stacja zaprosi na seans, w którym pokaże filmy „Współcześni Muszkieterowie” oraz „Skyline”.

„Lucky Luke”
animacja, Francja
Serial opowiada o przygodach Lucky Luke’a, dzielnego kowboja podróżującego po Dzikim Zachodzie. Jest on człowiekiem prawa. Lucky Luke zmaga się z niebezpiecznymi opryszkami, takich jak Bracia Daltonowie.
Emisja: sobota, 14 grudnia, 10:25, niedziela, 15 grudnia, 10:40

„Tajniak z klasą”
komedia, USA 2005 reż. Marcos Siega wys. Nick Cannon, Kelly Hu, Roselyn Sánchez, Cheech Marin
24-letni detektyw – Tracy Stokes – z powodu bardzo młodego wyglądu, nie budzi szacunków wśród swoich klientów ani współpracowników. Dlatego też szefowie zlecają mu najmniej istotne zadania. Pewnego dnia los się do niego uśmiecha… Podczas rozwiązywania mało interesującej sprawy w elitarnej prywatnej szkole średniej, trafia na ślad międzynarodowej afery, związanej z kradzieżą samochodów.
Emisja: sobota, 14 grudnia, godzina 20:00

„Jan Paweł II”
obyczajowy, Polska, Włochy, USA reż. John Kent Harrison wys. Jon Voight, Cary Elwes, Christopher Lee
Akcja filmu zaczyna się od zamachu na życie Papieża Jana Pawła II w dniu 13 maja 1981 r. W retrospekcjach powraca do roku 1938, kiedy to Karol Wojtyła w Wadowicach debiutuje po raz pierwszy publicznie jako interpretator poezji. Większą część filmu zajmuje okres pontyfikatu Jana Pawła II i jego wpływ na sprawy związane z religią oraz na zmiany polityczne zachodzące na świecie.
Emisja: niedziela, 15 grudnia, godzina 19:00

„Happy wkręt”
animacja, USA, Niemcy 2006 reż. Paul Bolger, Yvette Kaplan
Czarodziej pilnujący porządku w Krainie Baśni, udaje się na urlop. Podstępna macocha Frieda, w spółce ze złymi czarownicami, wilkami i trollami, próbuje wykorzystać tę sytuację i zmienić szczęśliwe zakończenia niektórych bajek, na bardziej dramatyczne. Happy endy „Kopciuszka”, „Śpiącej Królewny” i „Roszpunki” są zagrożone!. W ich obronie stają: Kopciuszek z przyjacielem Rickiem, psotnik Mambo, Munk oraz 7-miu Krasnoludków. Czy uda im się uratować najpiękniejsze bajki i ich szczęśliwe zakończenia?
Emisja: poniedziałek, 16 grudnia, godzina 16:00

„Świerszczyk Szczęściarz”
animacja, Brazylia 2001 reż. Walbercy Ribas
Świerszczyk Christopher mieszka w lesie i umila przyjaciołom czas swoim śpiewem. Sielanka mieszkańców lasu zostaje przerwana przez czarnoksiężnika Wartlorda, który pojawia się w okolicy. Zły magik zabrania muzyki i porywa muzę świerszczyka-Lindę. Christopher postanawia wyruszyć Lindzie na pomoc i stawić czoła złemu Wartlordowi. Wspaniała animacja, ukazująca potęgę prawdziwej przyjaźni.
Emisja: środa, 18 grudnia, godzina 15:50

„Współcześni Muszkieterowie”
akcja, USA 2011 reż. Cole S. McKay wys. Heather Hemmens, Alan Rachins, Xin Sarith Wuku
Atrakcyjna pani oficer Agencji Bezpieczeństwa Narodowego – Aleksandra D’Artagnan -€“ niespodziewanie odkrywa spisek dotyczący zamachu na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Postanawia zrobić wszystko, by powstrzymać zamachowców. Niestety, sama nie jest w stanie temu podołać. Dlatego prosi o pomoc trzech międzynarodowych szpiegów, który okazują się ostatnią deską ratunku…
Emisja: piątek, 20 grudnia, godzina 20:00

„Skyline”
sci-fi, USA 2010 reż. Colin Strause, Greg Strause wys. Eric Balfour, Brittany Daniel, Scottie Thompson, Crystal Reed
Los Angeles. Na niebie pojawiają się dziwne niebieskie światła. Ludzie zaczynają wychodzić z budynków, by w chwile potem być wchłoniętym przez przerażające latające obiekty. Jarrod i Elaine, którzy dzień wcześniej przyjechali do LA na urodziny najlepszego przyjaciela Jarroda – Terry’ego – budzą się po całonocnej imprezie. Teraz tylko instynkt przetrwania może ochronić ich przed tysiącami przerażających kosmicznych stworów, czyhających na ludzi!
Emisja: piątek, 20 grudnia, godzina 00:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *