14-20 lutego w TV Puls

W tygodniu 14-20 lutego 2015 roku TV Puls zapraszam na dwie filmowe premiery. Pierwsza z nich to film „Ciało” w reżyserii Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza, polska komedia pomyłek podlana czarnym humorem. Drugi film to „Otchłań” Jamesa Camerona („Terminator”, „Obcy – decydujące starcie”, „Avatar”), film, którego akcja rozgrywa się na dnie oceanu. Film słynie ze świetnej ścieżki dźwiękowej autorstwa Alana Silvestri. Oprócz tego stacja pokaże m.in. takie hity w swoich gatunkach, jak „Twierdza” czy „Bruce Wszechmogący”.

„Intelligence”
akcja, science-fiction, USA 2013, wyst.: Josh Holloway, Marg Helgenberger, Meghan Ory, Michael Rady, John Billingsley, P.J. Byrne
„Intelligence” to nowy, amerykański serial akcji science-fiction, który światową premierę miał w styczniu ubiegłego roku. Główną postacią jest Gabriel, który ma wszczepiony w mózg specjalny mikrochip, dzięki któremu może przyswajać i przetwarzać z szybkością komputera ważne dla bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych informacje. Serial skupia się na Gabrielu i stworzonej wokół niego elitarnej agencji rządowej ds. cyberbezpieczeństwa kraju. Serial współprodukowała firma ABC Studios należąca do Disney-ABC Television Group, telewizyjnej filii The Walt Disney Company.
Premiera 6. odcinka: wtorek, 17 lutego, godzina 22:50

„Twierdza”
akcja, USA 1996, reż. Michael Bay, wyst.: Sean Connery, Nicolas Cage, Ed Harris, William Forsythe
Zdesperowany generał Hummel wraz ze swoim doborowym oddziałem przejmuje kontrolę nad najsławniejszym więzieniem świata – Alcatraz, biorąc jako zakładników zwiedzających je turystów i skierowując głowicę z bronią chemiczną na San Francisco. Chce uzyskać od rządu okup 100 milionów dolarów, a pieniądze przekazać rodzinom zamordowanych w tajnych operacjach żołnierzy. Rząd wysyła przeciw Hummelowi tylko dwóch ludzi – Jasona Patricka Masona – jedynego z żyjących więźniów, któremu powiodła się ucieczka z tej niedostępnej twierdzy – i specjalistę od broni chemicznej Stanleya Goodspeeda. W krętym labiryncie korytarzy Alcatraz rozgrywa się śmiertelny wyścig z czasem, którego stawką jest życie wszystkich mieszkańców San Francisco.
Emisja: niedziela, 15 lutego, godzina 20:00

„Ciało” – PREMIERA
komedia, Polska 2003, reż. Tomasz Konecki, Andrzej Saramonowicz, wyst.: Rafał Królikowski, Zbigniew Zamachowski, Edyta Olszówka, Tomasz Karolak, Robert Więckiewicz, Edyta Jungowska, Piotr Adamczyk, Maciej Damięcki, Krzysztof Stelmaszyk.
Drobny złodziejaszek, przewozi pociągiem walizkę pełną rzeczy ukradzionych z kościoła. Wsiada do przedziału, w którym siedzi Wolter. Pech chce, że ktoś włącza hamulec bezpieczeństwa i walizka spada na głowę Woltera. Gdy Goldi usiłuje ocucić Woltera, z przerażeniem odkrywa, że mężczyzna nie żyje. Goldi nie może zgłosić się na policję, bo ma ze sobą kradziony towar. Zdesperowany postanawia pozbyć się zwłok…
Emisja: niedziela, 15 lutego, godzina 22:45

„Ostatni z rodu Volkodav”
przygodowy, Rosja 2007, reż. Nikolay Lebedev, wyst.: Aleksandr Bukharov, Oksana Akinshina, Igor Petrenko
Ostatni potomek prastarego rodu Szarych Psów – Volkodav – zostaje skazany na śmierć. Jednak jego siła charakteru oraz pragnienie zemsty pomagają mu przetrwać. Stawia sobie za cel pomścić swoją, wymordowaną przed laty, rodzinę. Wkrótce przyjdzie mu zmierzyć się z mrocznymi siłami, które doprowadzą go nad krawędź piekła. Będzie musiał ochronić piękną Elenę oraz przekona się, że zło może przybrać najmniej przewidywalną postać…
Emisja: środa, 18 lutego, godzina 20:00

„Bruce Wszechmogący”
komedia, USA 2003, reż. Tom Shadyac, wyst.: Jim Carrey, Jennifer Aniston, Morgan Freeman, Catherine Bell
Reporter lokalnej stacji telewizyjnej – Bruce Nolan – jest niezwykle popularny. I choć czerpie satysfakcję ze swojej pracy, ma uroczą narzeczoną i ogólnie powodzi mu się całkiem nieźle uważa, że los jest dla niego niesprawiedliwy. Wkrótce nadchodzi najgorszy dzień jego życia, po którym wyrzuca Bogu, że nie ma pojęcia jak się zarządza wszechświatem. Ku wielkiemu zaskoczeniu Bruce’a, Bóg w odpowiedzi postanawia… obdarzyć go na tydzień swoją mocą i sprawdzić jak sobie poradzi na jego miejscu! Czy Bruce będzie lepszym Wszechmogącym, czy skończy jedynie na spełnianiu własnych zachcianek?
Emisja: czwartek, 19 lutego, godzina 20:00

„Otchłań” – PREMIERA
akcja, USA 1989, reż. James Cameron, wyst.: Ed Harris, Mary Elizabeth Mastrantonio, Michael Biehn, Leo Burmester
Amerykańska, atomowa łódź podwodna zostaje zaatakowana przez tajemniczy, niezidentyfikowany okręt. Załoga podmorskiej platformy wydobywczej godzi się przeprowadzić oględziny szczątków rozbitego statku. Siła, z którą przychodzi im się zmierzyć na głębokości 6500 metrów, okazuje się być tak potężna, że może zniszczyć nie tylko ich ale i cały rodzaj ludzki. Czy zdołają uratować świat przed przerażającą mocą czającą się w otchłani?
Emisja: piątek, 20 lutego, godzina 21:50

„Planeta 51”
animacja, Hiszpania/Wielka Brytania/USA 2009, reż. wersji polskiej: Elżbieta Kopocińska-Bednarek, reż. Javier Abad, Jorge Blanco
16-letni mieszkaniec Planety 51 – Lem – wiedzie spokojne i szczęśliwe życie. Marzy o tym, by posiadać własne planetarium oraz zdobyć serce pięknej sąsiadki – Neery. Pewnego dnia, w trakcie rodzinnego grillowania w ogrodzie ląduje statek kosmiczny, z którego wyłania się astronauta – Kapitan Charles „Chuck” Baker. Wbija on amerykańską flagę w nowo zdobyty ląd, po czym odwraca się i widzi… mieszkańców Planety 51, którzy wpatrują się w niego z przerażeniem. Baker, również w szoku, rzuca się do ucieczki i trafia do planetarium, w którym pracuje Lem.
Emisja: niedziela, 15 lutego, godzina 11:55

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *