14-20 marca w TV Puls

W tygodniu 14-20 marca 2015 roku TV Puls pierwszy raz w telewizji ogólnodostępnej pokaże aż trzy premiery filmowe. Już w niedzielę stacja wyemituje film akcji „Kula w łeb”, w którym Sylvester Stallone gra czarny charakter. Na ekranie zobaczymy również polską aktorkę Weronikę Rosati. Na środę TV Puls przygotowała produkcję „Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości”, opowieść o dzielnych Galach, którzy tym razem pomagają zagrożonym Brytom. Na ekranie m.in. takie gwiazdy światowego kina, jak Gérard Depardieu i Catherine Deneuve. Czwartek będzie stał pod znakiem parodii filmów przygodowych – komedii „Wasza wysokość” z udziałem Natalii Portman. Obok niej w filmie występuje m.in. Damian Lewis, główny bohater popularnego serialu „Homeland”. Premierę w TV Puls będzie też miała animacja dla całej rodziny pt. „Uciekające kurczaki” oraz film akcji sci-fi w reżyserii Paula Verhoevena „Żołnierze kosmosu”. Bohaterami filmu jest grupa młodych ludzi, którzy wstępują do elitarnej jednostki wojskowej, by tam przygotować się do ostatecznej bitwy z najeźdźcami z zaświatów. Ponadto stacja zaprasza na premiery kolejnych odcinków seriali: nowej produkcji Telewizji Puls – serialu komediowego „Przypadki Cezarego P.” z Cezarym Pazurą w roli głównej, serialu o apokalipsie zombie „Z Nation” oraz „American Horror Story: Asylum”.

„Przypadki Cezarego P.”
serial komediowy, Polska 2015, reż. Maciej Ślesicki, wyst.: Cezary Pazura, Joanna Orleańska, Piotr Zelt, Marieta Żukowska, Małgorzata Rożniatowska, Kamila Kobic, Artur Dziurman
Nowy polski serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego, w z Cezarym Pazurą w roli głównej. Cezary Pazura wciela się w swoje alter ego. Gra dawną ikonę polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. Ta zabawna i mocno autoironiczna produkcja, wykorzystując ogromną popularność Cezarego Pazury, będzie odważną satyrą na współczesne środowisko celebrytów. Serial będzie obfitował w humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi na temat współczesnej popkultury. „Przypadki Cezarego P.” zaczynają się w momencie, gdy Cezary P. traci majątek i wpada w tarapaty. Musi przeprowadzić się z ekskluzywnego apartamentu do kamienicy na Pradze. Tam zaczyna zupełnie nowe życie…
Premiera 3. odcinka: niedziela, 15 marca, godzina 18:15

„Z Nation”
horror, USA 2014, wyst.: DJ Qualls, Keith Allan, Kellita Smith, Nat Zang, Pisay Pao, Russell Hodgkinson
Nowy, 13-odcinkowy, amerykański serial z 2014 roku, który opowiada o świecie po wybuchu epidemii zombie. Osią fabuły są przygody grupy ocalałych osób próbujących ochronić jedynego człowieka na Ziemi, który przeżył ugryzienie przez zombie. Bohaterowie muszą go przetransportować bezpiecznie z Nowego Jorku do Kalifornii i w tamtejszym laboratorium stworzyć szczepionkę mogąca ochronić ludzkość.
Premiera 5. i 6. odcinka: niedziela, 15 marca, godzina 21:55

„American Horror Story: Asylum”
horror, USA 2012, wyst.: Jessica Lange, Joseph Fiennes, Sarah Paulson, Zachary Quinto, Lily Rabe, Bernadette Peters, James Cromwell, Lizzie Brocheré
Drugi sezon znakomitego, trzymającego w napięciu serialu, który odniósł sukces na całym świecie. Tym razem akcja dzieje się w latach 60. XX wieku w katolickim kościele przekształconym w szpital dla psychicznie chorych morderców. Fabuła drugiego sezonu nie jest związana z akcją pierwszej serii.
Premiera 3. odcinka: środa, 18 marca, godzina 00:10

„Kula w łeb” – PREMIERA
akcja, USA 2012, reż. Walter Hill, wyst.: Sylvester Stallone, Christian Slater, Weronika Rosati
Młody policjant poznaje doświadczonego płatnego zabójcę, jednego z najlepszych w branży – Jimmi’ego Bobo (Sylvester Stallone). Mężczyzn łączy wspólny wróg, który jest odpowiedzialny za morderstwo ich najlepszych kumpli. Egzotyczny duet jednoczy siły. Trop prowadzi od zniszczonych ulic Nowego Orleanu aż do najwyższych szczebli władzy Waszyngtonu.
Emisja: niedziela, 15 marca, godzina 20:00
Powtórka: środa, 18 marca, godzina 22:25

„Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości” – PREMIERA
przygodowy, Francja, Hiszpania, Włochy, Węgry 2013, reż. Laurent Tirard, wyst.: Gérard Depardieu, Catherine Deneuve, Dany Boon, Edouard Baer.
Jest rok 50 p.n.e. Cezar jest żądny kolejnych podbojów. Pod jego dowództwem niezwyciężone legiony mają zaatakować, leżącą na skraju świata, wyspę znaną jako Brytania. Po drodze odnoszą zwycięstwo za zwycięstwem. Do czasu kiedy trafiają na małą wioskę, która stawia im opór. Kiedy obrona wyspiarzy zaczyna słabnąć Kordelia, królowa Brytów wysyła swego najbardziej zaufanego wojownika, Jolitoraxa po pomoc do Galii, gdzie znajduje się wioska znana z nieustępliwego oporu wobec Rzymian. Tajną bronią wioski jest magiczny napój dający nieludzką siłę… Jednak i on by nie wystarczył, gdyby nie zaradni Asterix i Obelix. Kiedy przybywa Jolitorax obaj mają pełne ręce roboty. Z Lutecji przybył właśnie antypatyczny Goudurix, bratanek Asparanoixa. Wódz powierzył im zadanie zrobienia z młodzieńca prawdziwego, porządnego Gala. Póki co wydaje się ono być trudniejsze niż stawienie czoła rzymskiej armii. Starszyzna wioski podejmuje decyzję, że należy pomóc Brytom w walce ze wspólnym wrogiem. Wysłannik królowej otrzymuje beczkę eliksiru oraz eskortę w osobach Asterixa i Obelixa. Ku ich rozczarowaniu, ma im towarzyszyć również Goudurix. Trudna i pełna niebezpieczeństw wyprawa zdaje się być idealną okazją by ujarzmić niesfornego młodzieńca. Niestety, nic nie idzie zgodnie z planem…
Emisja: środa, 18 marca, godzina 20:00

„Wasza wysokość” – PREMIERA
komedia, USA 2011, reż. David Green, wyst.: Natalie Portman, Damian Lewis, Danny McBride, James Franco, Zooey Deschanel
Leniwy i arogancki książę oraz jego bardziej bohaterski brat muszą uratować rodzinę i królestwo, po tym, jak zły czarownik rzuca zaklęcie na króla, a zarazem ich ojca, oraz porywa Belladonę – narzeczoną starszego z braci. Do wyprawy przez siedem gór i siedem rzek, gdzie spotkają czarownice i smoki, razem z nim wybiera się piękna i wojownicza księżniczka.
Emisja: czwartek, 19 marca, godzina 20:00

„Żołnierze kosmosu” – PREMIERA
akcja, USA 1997, reż. Paul Verhoeven, wyst.: Casper Van Dien, Dina Meyer, Denise Richards, Neil Harris
Nowe tysiąclecie. Istnienie całego rodzaju ludzkiego zostaje zagrożone, gdy Ziemia zostaje zaatakowana przez przedstawicieli obcej cywilizacji – monstrualne, inteligentne i… zabójcze owady. Bohaterami filmu jest grupa młodych ludzi, którzy wstępują do elitarnej jednostki wojskowej. Morderczy trening ma ich przygotować do ostatecznej rozgrywki z najeźdźcami.
Emisja: piątek, 20 marca, godzina 20:00

„Uciekające kurczaki” – PREMIERA
animacja, Francja 1999, reż. Nick Park, Peter Lord
Kurczaki na farmie złej Pani Tweedy marzą o lepszym życiu, a mądra kura o imieniu Ginger snuje plany jak z niej wylecieć już na dobre! Jest tylko jeden problem kurczaki nie potrafią fruwać… Wszystkie próby spalają na panewce. Dopiero kogut Rocky podejmuje się nauczyć latać Ginger i jej pierzastych przyjaciół. Nie wie jak ciężka praca go czeka, jednak determinacja i odrobina szczęścia pozwolą nieustraszonemu stadku na ostatnią, śmiałą próbę w walce o wolność.
Emisja: niedziela, 15 marca, godzina 11:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *