15-21 lutego w PULS 2

Na dni 15-21 lutego telewizja PULS 2 przygotowała ofertę programową skierowaną do całej rodziny. Na antenie pojawią się premierowe odcinki seriali: „Sindbad”, „Gęsia skórka” i telenoweli „Kobieta w lustrze”. Najmłodsi widzowie zobaczą pełnometrażowe animacje takie jak: „Madeline”, „Barbie i magia Pegaza” czy „I ty możesz zostać superbohaterem”, a w weekendowe poranki dwuczęściowy film „Pan Kleks w kosmosie”. W ofercie filmowej pojawi się m.in. zabawna komedia „Córka mojego szefa” z Ashtonem Kutcherem oraz Tarą Reid, a także „Sukiyaki Western Django” z udziałem Quentina Tarantino.

„Sindbad”
przygodowy, Wielka Brytania wys. Elliot Knight, Marama Corlett, Elliot Cowan, Junix Inocian
Współczesna wersja znanej historii o przygodach Sindbada żeglarza, wyprodukowana przez BBC. Sindbad to impulsywny młodzieniec, który szuka odkupienia po dokonanej zbrodni. Ciążąca nad nim klątwa rzucona przez babkę zmusza go do nieustannej żeglugi po morzach i oceanach, które zamieszkują najdziwniejsze stworzenia. Sindbad stanie się wolny dopiero, gdy odkupi swoje winy.
Emisja: sobota i niedziela, 15 i 16 lutego, godzina 10:00

„Kobieta w lustrze”
Drama, Kolumbia, wys. Paola Andrea Rey, Juan A. Baptista, Natasha Klauss, Gabriela Vergara, Kristina Lilley
Dwudziestoletnia Juliana ma trudną sytuację życiową. W dodatku, nie jest uważana za atrakcyjną kobietę. Marzy jednak o prawdziwej miłości. To wszystko przerasta ją do tego stopnia, że postanawia popełnić samobójstwo. Wtedy ukazuje się jej zmarła ciotka Mercedes i przekazuje jej magiczne lustro, dzięki któremu za dnia może zmienić się w zjawiskową kobietę, lecz w nocy powraca do swojej dawnej postaci. W ten sposób Juliana zmienia się w piękną Maritzę i rozpoczyna pracę w firmie Mutti. Tam musi stawić czoła zazdrości współpracowników i rozmaitym intrygom. Zakochuje się także w synu właściciela – Marcosie. Czy uda się jej zdobyć wszystko o czym niegdyś marzyła?
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:00

„Gęsia skórka”
familijny, Kanada
„Gęsia skórka” to serial dla młodzieży, który wywołuje dreszczyk emocji. Każdy odcinek przedstawia bowiem osobną historię dzieci, które przeżywają pełne grozy przygody, takie jak np. wizyta w nawiedzonym domu, kontakt ze straszliwą maską na Halloween czy spotkanie żywej laleczki Slappy… Serial powstał na podstawie serii książek amerykańskiego pisarza horrorów Roberta Lawrence’a Stine’a nazywanego Stephenem Kingiem literatury dziecięcej.
Emisja: środa i czwartek, godzina 20:00

„Pan Kleks w kosmosie”
familijny, Polska, Czechosłowacja 1988 reż. Krzysztof Gradowski wys. Piotr Fronczewski, Henryk Bista, Jan Jankowski, Bohdan Smoleń, Maryla Rodowicz, Emilian Kamiński, Zbigniew Buczkowski
Kultowy polski film o przygodach Pana Kleksa, w roli którego występuje Piotr Fronczewski.
Dzieci z domu dziecka dostają prezent, komputer, od dawnego wychowanka. Komputer ten opowiada dzieciom o wydarzeniach, które będą miały miejsca za 25 lat. Wielki Elektronik po ucieczce z Wyspy Wynalazców osiadł na planecie Mango i wynalazł fantomizację. Porywa Agnieszkę i ofiarowuje ją gubernatorowi, który pragnie mieć córkę. Tymczasem Ambroży Kleks żyje w rezerwacie ze zwierzętami, gdyż myśli, że dzieci o nim już zapomniały. Groszek, kolega Agnieszki, wraz z kolegami z klasy i robotem Silverem odnajdują pana Kleksa i tworzą ekipę ratunkową. Razem z nimi wyrusza także Melośmiacz oraz Max Benson – ojciec Groszka. Pan Kleks znów będzie musiał stawić czoła Wielkiemu Elektronikowi i jego sługusowi Alojzemu Bąblowi.
Emisja: sobota i niedziela, 15 i 16 lutego, godzina 8:20

„Sukiyaki Western Django” – PREMIERA
akcja, Japonia 2007 reż. Takashi Miike wys. Hideaki Itô, Masanobu Andô, Kôichi Satô, Quentin Tarantino
Kilkaset lat po bitwie o Dannoura w mieście Yuda trwa wojna zwana „Genpei” pomiędzy klanami Taira i Minamoto, które od dawna stają sobie na przeszkodzie. Targane nienawiścią i wewnętrzną walką miasto znajduje strażnika w osobie nieznanego, nieustraszonego rewolwerowca, który staje w obronie przerażonych mieszkańców. Rozpoczyna się nieczysta gra o zdobycie władzy i względów samozwańczego szeryfa, w której główne role odegrają zdrada, pożądanie, chciwość i niecne intrygi…
Emisja: niedziela, 16 lutego, godzina 23:00

„Córka mojego szefa” – PREMIERA
komedia, USA 2003 reż. David Zucker wys. Ashton Kutcher, Tara Reid, Andy Richter
Zabawna komedia z udziałem Ashtona Kutchera i Tary Reid. Główny bohater – Tom marzy o poderwaniu pięknej córki swojego szefa. Wreszcie los daje mu szansę. Ojciec dziewczyny prosi go, by popilnował jego posiadłości i córki. Plany młodzieńca komplikują się, gdy dom zaczynają odwiedzać kolejni goście.
Emisja: piątek, 21 lutego, godzina 22:30

„Madeline”
animacja, USA 2002 reż. Scott Heming
Paryż. Grupa dziewcząt ze szkoły z internatem zwiedza muzeum Luwr. Madeline, urzeczona obrazem „Mona Lisa” Leonarda da Vinci, zostaje z tyłu grupy. Niespodziewanie, staje się jedynym świadkiem próby kradzieży obrazu. Kiedy Madeline robi zamieszanie, złodzieje uciekają. Dziewczynka bierze na siebie winę za ten incydent. Za karę zostaje przeniesiona do szkoły w Londynie. Razem z przyjaciółkami -€“ jako tajna agentka – postanawia zdemaskować złodziei.
Emisja: poniedziałek, 17 lutego, godzina 16:00

„Barbie i magia Pegaza”
animacja, USA 2005 reż. Greg Richardson
%0-post-3209=saved; wp-saving-postik żąda, by śliczna księżniczka Annika została jego żoną. Gdy piękność odmawia, zamienia jej rodziców w kamień. Annika zostaje ocalona przez cudownego, skrzydlatego konia, który zabiera ją do wspaniałego, magicznego królestwa. Odkrywa, że pegaz to w rzeczywistości jej siostra Brietta, zamieniona w skrzydlatego konia przez tego samego czarnoksiężnika lata temu. Razem podróżują teraz przez zakazane lasy i majestatyczne góry. Mają tylko trzy dni, by odwrócić klątwę, która ciąży na ich rodzinie.
Emisja: wtorek, 18 lutego, godzina 16:00

„I ty możesz zostać bohaterem”
animacja, Kanada, USA 2006 reż. Christopher Reeve, Dan St. Pierre, Colin Brady, Marek Robaczewski (reżyser wersji polskiej)
10-letni chłopiec, na którego wszyscy wołają „Mały” jest fanem pewnej drużyny sportowej. Podczas włamania do szatni jego ukochanego zespołu ginie bezcenny sprzęt, bez którego drużyna nie ma szans w nadchodzących mistrzostwach. Zdeterminowany chłopiec postanawia za wszelką cenę go odzyskać i rusza tropem złodzieja. Tak zaczyna się jego wielka wyprawa po Stanach Zjednoczonych czasów Wielkiego Kryzysu. W tej szalonej podróży towarzyszy mu rozbrykana gadająca Piłeczka, która swoim poczuciem humoru potrafi dodać otuchy nawet w największych tarapatach. Na swej drodze spotykają wielu prawdziwych przyjaciół, Mały poznaje swoje słabe i mocne strony oraz uczy się, czym jest nadzieja, przyjaźń i rodzina.
Emisja: środa, 19 lutego, godzina 16:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *