Premierowy luty w TVN 7

Wiosna w TVN 7 zaczyna się już w lutym. I zapowiada prawdziwą ucztę dla telemaniaków. Największe przeboje kinowe, światowe hity serialowe oraz premiery.

W nowym sezonie warto zwrócić uwagę na premierowe hity serialowe. Przede wszystkim „Revolution”. W tej epickiej przygodzie pewna amerykańska rodzina próbuje stawić czoło permanentnemu brakowi energii elektrycznej na całej planecie, która stała się światem opustoszałych miast, lokalnych bojówek milicyjnych oraz heroicznych rewolucjonistów dążących do odzyskania wolności. W każdą technologię co do jednej – komputery, samoloty, samochody, telefony, nawet oświetlenie – uderzył tajemniczy i permanentny blackout. „Revolution” to podróż pełna przygód, emocji, a także nadziei oraz odrodzenia widziana oczami młodej, obdarzonej silną wolą kobiety – Charlie Matheson i jej brata Danny’ego. Kiedy Danny zostaje porwany przez jednego z przywódców milicji – w roli czarnego charakteru kapitan Tom Neville, Charlie musi połączyć siły ze swoim wyalienowanym wujkiem Milesem, byłym żołnierzem amerykańskiej piechoty morskiej prowadzącym pustelnicze życie. Wraz z grupą ocalałych osób wyruszają na pomoc Danny’emu, chcąc jednocześnie obalić milicję oraz ostatecznie przywrócić niepodległość Stanom Zjednoczonym. Przez cały czas nieustannie poszukują przyczyn tajemniczego braku energii oraz odpowiedzi na pytanie, czy można ją przywrócić. PREMIERA: w niedziele, od 16 lutego o godzinie 22:15.

Kolejny serialowy hit, który zdobył wielką popularność na całym świecie to „The Following”. Historia agenta FBI w stanie spoczynku, Ryana Hardy’ego, w tej roli niezastąpiony Kevin Bacon, który zostaje wezwany przez centralę, aby zająć się śledztwem w sprawie seryjnego mordercy, Josepha Carrola (James Purefoy), który zbiegł z więzienia i stworzył przestępczą organizację. Doktor Carrol pracował jako wykładowca na uczelni i prowadząc wykłady o twórczości Poego, mordował studentki. Dzięki dostępowi do komputera w więzieniu założył grupę wsparcia dla seryjnych zabójców, której członkowie umożliwili mu ucieczkę. PREMIERA: 20 lutego o godzinie 22:05.

Premierowy sezon serialu „Kobra – oddział specjalny 11 – Sezon 18” już od 24 lutego o godzinie 22:00. Serial, którego początek sięga roku 1996 to prawdziwy rarytas dla telemaniaków! Sukces jaki serial osiągnął w Niemczech przełożył się też na inne kraje. Od 24 lutego w TVN 7 premierowy – 18 sezon. Pierwszy odcinek serii zaczyna się gdy Ben i Semir zostają świadkami próby zabójstwa farmera. Okazuje się, że Ingo Jansen był objęty programem ochrony świadków i nawet jeg najbliższa rodzina nie zna jego prawdziwej tożsamości. Policjanci w trakcie śledztwa docierają do Roberta, brata Ingo, z którym w przeszłości łączyła go wspólna sprawa. Policja podejrzewa, że Ingo musi mieć coś, na czym bardzo zależy jego dawnym współtowarzyszom i co chcą od niego wydobyć za wszelką cenę. Teraz, Ben i Semir muszą chronić Ingo i jego rodzinę, a jednocześnie powstrzymać jego bezwzględnego i ziejącego nienawiścią brata przed przeprowadzeniem spektakularnego zamachu z użyciem tej śmiercionośnej bomby…

Luty w TVN 7 to także popularne seriale zagraniczne emitowane w kolejnych sezonach: „Doktor House” (IV i V) od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Następnie, od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 – „Tożsamość Szpiega III”, a od 20 lutego o tej samej porze – „NCIA L.A I”. We wtorki o godzinie 22:00 serial „Partnerki II”, a następnie od 24 lutego „Dowody Zbrodni VII”. W środy o godzinie 22:00 – „Fringe I”.

W ramówce na najbliższy miesiąc nie zabraknie też lubianych polskich seriali. Od stycznia br. TVN 7 emituje szybkie powtórki flagowego serialu TVN „Na Wspólnej”. Od wtorku do piątku o godzinie 16:20 można obejrzeć odcinki, które premierę na antenie TVN miały wieczór wcześniej. Fani serialu, telemaniacy albo po prostu spóźnialscy teraz już nie muszą obawiać się, że nie obejrzą swojego ulubionego serialu. Dzięki TVN 7 każdy widz będzie na bieżąco!

TVN 7 przypomina także ulubiony serial Polaków ostatnich lat – „Przepis na życie”. Od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 można śledzić dwa ostatnie sezony, w tym finałowy!

TVN 7 przedstawia nowy układ pasm filmowych. W poniedziałki TRUE STORY, we wtorki o godzinie 20:00 FILMY SENSACYJNE, a o godzinie 23:00 KINO OLDSCHOOL, w środy DOBRE KINO, w czwartki o godzinie 20:00 KOMEDIE a po 23:00 KINO STRACHU, w piątki RELAKS, w soboty – KOMEDIE, a w niedzielę SUPERSEANS.

W pierwszy poniedziałek lutego – 3 lutego premiera filmu „Czterej bracia”. Historia braci, którzy spotykają się po latach na pogrzebie swojej przybranej matki, która została brutalnie zamordowana. Bracia postanawiają odszukać morderców i zemścić się. Szybko odkrywają, że w śmierć matki zamieszany jest miejscowy gangster oraz… jeden z nich. Dodatkowo w całą sprawę mieszają się prowadzący śledztwo policjanci. EMISJA: 3 lutego, godzina 20:00.

10 lutego o godzinie 20:00 mega hit – „Syriana”. Jedno z posiadających bogate złoża ropy naftowej państwo Zatoki Perskiej zrywa współpracę z amerykańską korporacją decydując się na podpisanie intratnego kontraktu z chińskim przedsiębiorstwem. Decyzja arabskiego władcy staje się początkiem szeregu zdarzeń, w które zamieszani zostają: agent CIA dbający o interesy USA na Bliskim Wschodzie, ambitny adwokat, analityk branży energetycznej, szefowie potężnego konsorcjum Connex-Killen oraz ubodzy imigranci pracujący na polach naftowych. EMISJA: 10 lutego, godzina 20:00.

Składający się z dwóch części „Chińczyk” to propozycja dla fanów filmów sensacyjnych. Fabuła zaczyna się w zimny styczniowy dzień 2006 roku, kiedy policja dokonuje przerażającego odkrycia. W szwedzkim mieście Hudiksvall przez jedną noc, 18 osób zostaje brutalnie zamordowanych. Rozpoczyna się walka z czasem i poszukiwanie sprawcy. EMISJA: I CZĘŚĆ – 14 lutego, godzina 21:50, II CZĘŚĆ – 21 lutego, godzina 22:15.

19 lutego wieczorem nagrodzony wieloma nagrodami film „Schmidt”. To wyjątkowy obraz przedstawiający 66-letniego Warrena R. Schmidta, który po 40 latach pracy przechodzi na emeryturę. Mężczyzna nie umie odnaleźć się w nowej sytuacji. Kiedy umiera jego żona, przestaje dbać o siebie i dom. Nie bardzo wie, co dalej z sobą począć. W Detroit mieszka jego córka Jeannie. Jednak relacje między nimi już od dawna nie układają się najlepiej. Schmidt nie lubi przyszłego zięcia. Postanawia odwieść córkę od decyzji o ślubie. Wyrusza w podróż, mając nadzieję pogodzić się z córką i odnaleźć samego siebie. EMISJA: 19 lutego, godzina 20:00.

A pod koniec miesiąca – filmowy hit „Pokuta”. Brytyjsko-francuski melodramat na podstawie książki Iana McEwana pod tym samym tytułem. Zwycięzca Złotych Globów w kategorii Najlepszy film dramatyczny oraz zdobywca nagrody BAFTA w kategorii najlepszy film, a także Oscara za najlepszą muzykę Dario Marianelliego. EMISJA: 26 lutego, godzina 20:00.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *