19-25 kwietnia w TV Puls

W tygodniu 19-25 kwietnia dzięki TV Puls swoje premiery w ogólnopolskiej telewizji będą miały m.in. znakomite, niemieckie baśnie „Dziewczynka z zapałkami” i „Najpiękniejsze baśnie: Mała Syrenka” oraz film Patryka Vegi „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”. Ponadto premierowo stacje pokaże takie filmy, jak „Żądza śmierci” ze Stevenem Seagalem i „Piątek trzynastego III”, trzecią część kultowej serii o maniakalnym zabójcy Jasonie. Oprócz tego jak zwykle TV Puls zaprasza na premiery kolejnych odcinków serialowego hitu „Arrow”, kultowy brytyjski serial „Mała Brytania” oraz animację Disney’a „Fineasz i Ferb”, która w TV Puls ma swoją premierę w telewizji ogólnodostępnej.

„Dziewczynka z zapałkami” – PREMIERA
baśń, Niemcy 2013, reż. Uwe Janson, wyst.: Nina Kunzendorf, Jörg Hartmann, Oliver Korittke
„Dziewczynka z zapałkami” to historia małej dziewczynki, sieroty -€“ Ingi, która musi ciężko pracować na rzecz dyrektora sierocińca. Podczas Świąt Bożego Narodzenia, Inga, jej przyjaciel Emil i inne dzieci zostają wysłane do pobliskiego miasteczka, by sprzedawać zapałki. Emilowi nie udało się nic sprzedać, więc Inga oddaje mu jedyne zarobione przez siebie pieniądze, by ten mógł wrócić do sierocińca. Sama zostaje na mrozie i usiłuje sprzedać zapałki. Poznaje obcego mężczyznę, który kiedyś znał ją i jej rodziców. Idzie do domu, w którym kiedyś mieszkali, a mężczyzna szuka dla niej schronienia. Żeby się ogrzać, dziewczynka zapala kolejne zapałki. Niestety, przegrywa z przeraźliwym zimnem…
Emisja: sobota, 19 kwietnia, godzina 13:45

„Żądza śmierci” – PREMIERA
akcja, Kanada/Rosja/USA 2009, reż. Jeff King, wyst.: Steven Seagal, Mike Dopud, Igor Jijikine, Robert Wisden
Były członek rosyjskiej mafii – Rusłan, zamierza napisać książkę o świecie przestępczym. Po wielu latach postanawia także odnowić kontakt ze swoją córką, która niedługo wychodzi za mąż. Okazuje się, że wybrankiem jest Stephen, syn gangstera, największego wroga Rusłana. Wkrótce dochodzi do tragedii, nieznani sprawcy włamują się do domu panny młodej, mordują jej matkę, a ją ciężko ranią. Rusłan postanawia zemścić się na sprawcach.
Emisja: sobota, 19 kwietnia, godzina 20:00

„Piątek trzynastego III” – PREMIERA
horror, USA 1982, reż. Steve Miner, wyst.: Dana Kimmell, Richard Brooker, Tracie Savage
Trzecią część serii filmów „Piątek trzynastego” ponownie przedstawia historię psychopatycznego mordercy. Grupa młodych ludzi przyjeżdża nad jezioro Crystal Lake licząc na spokój i odpoczynek. Zamieszkują w domku należącym do Ricka. Wśród nastolatków jest młoda Chris, która kilka miesięcy wcześniej cudem uciekła tajemniczemu mężczyźnie o nieludzko zdeformowanej twarzy. Okazuje się, że jest nim Jason Voorhees – znany morderca z obozu przy Crystal Lake, gotowy zemścić się na wszystkich, którzy pojawią się w okolicy. Nie ma także zamiaru oszczędzić Chris i jej przyjaciół. Niczego niespodziewający się imprezowicze muszą stawić czoło psychopacie.
Emisja: sobota, 19 kwietnia, godzina 23:40

„Najpiękniejsze baśnie: Mała Syrenka” – PREMIERA
baśń, Niemcy 2013, reż. Irina Popow, wyst.: Zoe Moore, Philipp Danne, Rasmus Max Wirth
Mała Syrenka ratuje księcia od pewnej śmierci, a następnie zakochuje się w nim i w świecie, w którym żyje. Żeby być z nim, musi zrezygnować ze swojego wodnego życia, a także opuścić ojca i siostrę. Pomaga jej w tym wiedźma mórz – Mydra, która w zamian za pomoc żąda wysokiej ceny. Syrenka jest jednak w stanie zaryzykować wszystko.
Emisja: niedziela, 20 kwietnia, godzina 13:55

„Skarb narodów: Księga tajemnic”
przygodowy, USA 2007, reż. Jon Turteltaub, wyst.: Nicolas Cage, Diane Kruger, Sean Bean, Jon Voight, Justin Bartha
Poszukiwacz skarbów -€“ Benjamin Franklin Gates – po odkryciu tajemnicy Templariuszy stał się najsłynniejszym tropicielem zagadek w kraju. Podczas jednej z konferencji naukowych zostaje zaprezentowana karta z dziennika Johna Wilkesa Bootha. Wynika z niej, że przodek Gatesa brał udział w przygotowaniach zabójstwa prezydenta Abrahama Lincolna. Co stało się z pozostałymi kartami z dziennika Bootha? Gates podejmuje wyzwanie, by odnaleźć osiemnaście stron dziennika i wyjaśnić przeszłość swoich przodków. By tego dokonać, musi odszukać Księgę Tajemnic, która być może jest w Białym Domu. Lecz by ją zdobyć musi… porwać prezydenta.
Emisja: niedziela, 20 kwietnia, godzina 20:00

„Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć” – PREMIERA
przygodowy, Polska 2012, reż. Patryk Vega, wyst.: Tomasz Kot, Piotr Adamczyk, Stanisław Mikulski, Emil Karewicz, Daniel Olbrychski, Marta Żmuda Trzebiatowska
Akcja filmu dzieje się w miejscowości Koenigsberg, w 1945 roku. Hans Kloss (Tomasz Kot) to agent polskiego wywiadu o kryptonimie J-23, który wpada na trop skarbu zrabowanego przez nazistów. W sprawę zaangażowany zostaje stary znajomy Klossa – Hermann Brunner (Piotr Adamczyk). Kloss, próbując pokrzyżować plany wroga, stara się ocalić piękną Elzę (Marta Żmuda Trzebiatowska), dla której gotów będzie zaryzykować bezpieczeństwo swojej misji.
Emisja: niedziela, 20 kwietnia, godzina 22:25

„Zaginiony świat: Jurassic park”
przygodowy, USA 1997, reż. Steven Spielberg, wyst.: Jeff Goldblum, Julianne Moore, Pete Postlethwaite, Richard Attenborough, Vince Vaughn
Minęły cztery lata od zamknięcia Parku Jurajskiego. Dr Ian Malcolm (Jeff Goldblum) odkrywa, że John Hammond (Richard Attenborough), miliarder,dzięki któremu powstał pierwszy park, wyhodował całe stada dinozaurów na innej wyspie w głębi oceanu. Dowiaduje się także, że jego dziewczyna, paleontolog Sarah Harding (Julianne Moore), wyjechała na wyspę, by studiować zachowania dinozaurów. Przeczuwając najgorsze wyrusza jej na ratunek. Po przybyciu na miejsce musi stawić czoła nie tylko niebezpiecznym dinozaurom, ale także grupie najemników, którzy chcą wywieźć gady z wyspy.
Emisja: poniedziałek, 21 kwietnia, godzina 13:00

„Next”
akcja, USA 2007, reż. Lee Tamahori, wyst.: Nicolas Cage, Jessica Biel, Julianne Moore
Agenci FBI szukają człowieka, który widzi przyszłość. Chcą, by pomógł im zapobiec nuklearnemu atakowi terrorystów.
Emisja: poniedziałek, 21 kwietnia, godzina 20:00

„Bibliotekarz II: Tajemnice kopalni króla Salomona”
przygodowy, USA 2006 reż. Jonathan Frakes, wyst.: Noah Wyle, Gabrielle Anwar, Bob Newhart, Olympia Dukakis
Flynn Carsen pracuje w Bibliotece Publicznej, w której zgromadzone są najcenniejsze skarby cywilizacji: puszka Pandory, Arka Przymierza czy Excalibur. Pewnego dnia Flynn otrzymuje starożytny egipski zwój i odkrywa, że należał on do Króla Salomona. Zwój okazuje się mapą do legendarnej kopalni króla – miejsca, w którym Salomon trzymał swoje najcenniejsze skarby. Niestety cenna rzecz zostaje skradziona i zachodzi obawa, że jeśli dostanie się w niepowołane ręce, świat może być w wielkim niebezpieczeństwie. Flynn wyrusza do Maroka w poszukiwaniu mapy i skarbu…
Emisja: środa, 23 kwietnia, godzina 20:00

„Farciarz Gilmore”
komedia, USA 1996, reż. Dennis Dugan, wyst.: Adam Sandler, Christopher McDonald, Julie Bowen
Nieudolny hokeista Gilmore nie ma żadnych sukcesów, dlatego postanawia zacząć grać w golfa. Trenuje go były mistrz – Peterson. Rywalem mężczyzny jest nieuczciwy czempion – McGavin. Wkrótce Gilmore staje z nim do pojedynku. Jego dodatkową motywacją jest fakt, że musi zdobyć pieniądze na wykupienie domu, w którym mieszka z babcią. W przeciwnym razie dom zostanie zlicytowany.
Emisja: czwartek, 24 kwietnia, godzina 20:00

„Jurassic Park 3” – PREMIERA
przygodowy, USA 2001, reż. Joe Johnston, wyst.: Sam Neill, William H. Macy, Téa Leoni, Alessandro Nivola
Kontynuacja hitu „Jurassic Park”. Pragnąc zdobyć fundusze na kontynuowanie badań sławny paleontolog dr Alan Grant (Sam Neill) zgadza się towarzyszyć ekscentrycznej parze milionerów (William H. Macy i Tea Leoni) w wyprawie na wyspę, gdzie prowadzone były kiedyś eksperymenty z prehistorycznymi dinozaurami. Pozornie zwykła wycieczka zamienia się w koszmar, kiedy dr Grant odkrywa prawdziwy powód wyprawy małżonków, a zamieszkujące wyspę dinozaury okazują się niebezpiecznymi potworami.
Emisja: piątek, 25 kwietnia, godzina 20:00

„Fineasz i Ferb”
animacja, 2007
Animacja „Fineasz i Ferb” opowiada o przygodach Fineasza Flynna i jego przyrodniego brata Ferba Fletchera, którzy nie cierpią nudy i mają całą masę zwariowanych pomysłów. Starszej siostrze chłopaków – Fretce, nie podoba się to i robi wszystko aby rodzice dowiedzieli się o ich występkach. W każdej przygodzie Fineaszowi i Ferbowi towarzyszy Pan Dziobak, który wydaje się potulnym domowym zwierzątkiem, lecz w tajemnicy przed wszystkimi, nawet przed chłopcami, realizuje swoje drugie wcielenie -€“ jest tajnym agentem, który ratuje świat, walcząc ze złym doktorem Dundersztycem.
Emisja: piątek, godzina 7:30; sobota, godzina 10:30

„SpongeBob Kanciastoporty”
animacja, USA 1999
SpongeBob to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery i chce być najlepszym kucharzem świata. W wolnych chwilach świetnie się bawi i zawsze pakuje się w tarapaty. „SpongeBob Kanciastoporty” jest emitowany w TV Puls w ramach współpracy strategicznej Telewizji Puls i Viacom International Media Networks.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:00, poniedziałek-piątek, godzina 18:30

„Arrow”
akcja, USA 2012, wyst: Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson
Amerykański serial akcji „Arrow”, oparty na popularnym komiksie DC Comics, to współczesna historia Zielonej Strzały – niezwykłego bohatera, który walczy z przestępczością. Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście.
Emisja: wtorek, godzina 20:00

„Mała Brytania”
serial komediowy, Wielka Brytania 2003, wyst: Matt Lucas, David Walliams, Anthony Head, Paul Putner
Serial „Mała Brytania” w zabawny sposób ukazuje życie kilku Brytyjczyków. Wśród nich znajduje się Emily – beztroski transwestyta, który wprowadza się do domku nad morzem. Jason, namiętnie zakochany w babci swojego najlepszego przyjaciela. Daffyda, który jest jedynym gejem we wsi oraz wiele barwnych postaci, które pomogą odpowiedź widzom na pytanie, kim tak naprawdę są Anglicy.
Emisja: wtorek, około godziny 23:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *