Wiosenne nowości w „Pytaniu na śniadanie”

Barbara Kurdej-Szatan, Kamila Szczawińska, Beata Pawlikowska, David Gaboriaud, Mikołaj Roznerski oraz Nela – najmłodsza reporterka świata i siedem nowych cykli to propozycje wiosennej, pełnej energii odsłony „Pytania na śniadanie”.

Wśród wiosennych propozycji „Pytania na śniadanie” znajdą się nowe cykle:
– Barbara Kurdej-Szatan jako agentka do zadań specjalnych „Pytania na śniadanie”, która wcielać się będzie w rozmaite postaci, by z ukrytą kamerą podpatrywać, jacy naprawdę są Polacy.
– Kamila Szczawińska – top modelka szukająca recepty na to, jak być szczęśliwą mamą.
– Tylko dla twardzieli – wiosenny trening z popularnym aktorem „M jak miłość” Mikołajem Roznerskim.
– David Gaboriaud, czyli piątkowa kuchnia gwarantująca energię na cały weekend.
– W dżungli zdrowia – kuchnia Beaty Pawlikowskiej, a w niej recepta na zdrowie inspirowana podróżami do egzotycznych zakątków świata.
– Nela podróżniczka – najmłodsza reporterka świata.
– Fryzury i makijaże gwiazd dla każdej z Was – nowy czwartkowy cykl Pauliny Drażby, w którym Agnieszka Chełmońska i Kajetan Góra wprowadzają widzów w tajniki makijażu i fryzur. Wiosną do „Pytania na śniadanie” powróci także druga część cyklu prowadzonego przez Jolantę Kwaśniewską – Jolanta Kwaśniewska oswaja starość.

„Pytanie na śniadanie” to jeden z najbardziej cenionych magazynów telewizji śniadaniowej. Program nadawany jest w TVP2 HD od poniedziałku do soboty od godziny 8:00 do 11:00. Każdego dnia ogląda go około pół miliona widzów, magazyn ma 120 tys. fanów na FB.

Gospodarze „Pytania na śniadanie” to wytrawni dziennikarze i osobowości telewizyjne: Marzena Rogalska i Łukasz Nowicki, Anna Popek i Michał Olszański, Urszula Chincz i Tomasz Kammel, Monika Richardson i Tomasz Wolny, Iwona Radziszewska i Jacek Rozenek. Każda para ma swój niepowtarzalny charakter i temperament.

Gośćmi „Pytania na śniadanie” są gwiazdy, wybitni artyści, naukowcy, lekarze, ale też zwykli ludzie, którzy mają niezwykłe osiągnięcia lub oryginalne pasje. Magazyn skupia się na tym, czym żyją Polacy, co ich drażni, a co bawi. „Pytanie na śniadanie” to także wywiady z niezwykłymi ludźmi, a także najświeższa informacja o tym, co jest na topie w modzie, jakie trendy dominują w Internecie i co słychać w show biznesie. W piątki eksperci „Pytania na śniadanie” podpowiadają ponadto, na jaki film warto wybrać się do kina, na jaką sztukę pójść do teatru, a także po jaką książkę sięgnąć. Specjalnością programu niezmiennie jest też poradnictwo. Widzów, którzy szukają inspiracji, jak żyć ciekawiej, w jaki sposób osiągać sukcesy, jak budować szczęśliwe związki, jak mądrze wychować dzieci, co zrobić, by zdobyć atrakcyjną pracę oraz jak rozsądnie wydawać pieniądze.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *