2-8 sierpnia w PULS 2

Na dni 2-8 sierpnia telewizja PULS 2 przygotowała kilka nowości w swojej ofercie programowej skierowanej do całej rodziny. Na antenie pojawią się nowe odcinki seriali animowanych skierowanych do najmłodszych widzów: „Mega Spider-Man”, „Był sobie człowiek”, „SpongeBob Kanciastoporty”, „Świat według Ludwiczka”, „Kotopies” i „Miś Yogi”.

Dla młodych widzów stacja przygotowała również pełnometrażowe propozycje, a wśród nich animacje: „Amerykańska opowieść”, „Wielka przygoda Bolka i Lolka”, „Dennis rozrabiaka” oraz dwa filmy z cyklu Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: „Bajka o dzielnym krawczyku” i „Złodziej nad złodziejami”. W piątkowe popołudnie na widzów czeka seria filmów, wśród nich propozycje familijne – druga część przygodowego filmu pt. „Tajemnicza wyspa” oraz „Niesamowite przygody barona Münchhausena”, a wieczorem komedia „Wycieczka na studia”. W sobotę PULS 2 pokaże kolejny film z cyklu Rekiny Krwawe Bestie Oceanów – kultowe już „Sharknado” z Tarą Reid i Ianem Zieringiem w rolach głównych. W weekend fani dokumentów aukcyjnych nie będą się nudzić, czekają na nich nowe odcinki seriali: „Aukcja w ciemno”, „Gwiazdy lombardu”, „Łowcy okazji”.

„Sharknado” – PREMIERA
sensacyjny, USA 2013, reż. Anthony C. Ferrante, wys. Ian Ziering, Tara Reid, Cassie Scerbo
Wielkie tornado porywa rekiny z całego oceanu, które spadają na mieszkańców i terroryzują miasto. Właściciel baru dla surferów – Fin Shepard – wraz z przyjaciółmi wyrusza, aby uratować swoją rodzinę. Wkrótce wszyscy postanawiają zorganizować akcję, która powstrzyma krwiożercze bestie.
Emisja: sobota, 2 sierpnia, godzina 22:00

„Tajemnicza wyspa”, cz. II – PREMIERA
familijny, Niemcy 2007, reż. Hansjörg Thurn, wys. François Goeske, Diane Willems, Tobias Moretti
Na podstawie opowieści Roberta Louisa Stevensona, która jest pierwszą i być może najwspanialszą historią ze wszystkich opowiadań o pirackich przygodach, pełnych wrażeń, niebezpieczeństw i niezapomnianych postaci.
17-letni Jim Hawkins pomaga swojej owdowiałej matce prowadzić małą karczmę na wybrzeżu XVIII-wiecznej Anglii. Pewnej nocy, podczas szalejącej burzy, przybywa do nich Bill Bones – stary marynarz, który szuka schronienia. Pewnego dnia gang piratów trafia na jego ślad i morduje go… dla skrawka papieru. Jim odkrywa, że ów skrawek papieru to mapa prowadząca do skarbu, ukrytego przez legendarnego pirata – kapitana Flinta, który zakopał go na odległej, tajemniczej wyspie…
Emisja: piątek, 8 sierpnia, godzina 16:00

„Niesamowite przygody barona Münchhausena” – PREMIERA
familijny, Niemcy 2012, reż. Andreas Linke, wys. Jan Josef Liefers, Jessica Schwarz, Isabelle Ottmann, Helen Ottmann
Baron von Münchhausen podróżuje po kraju i zarabia na życie opowiadając historie. Pewnego razu poznaje dziewczynkę z cyrku, która twierdzi że jest on jej ojcem. Baron jej nie wierzy jednak w geście dobroci postanawia jechać z nią do Rosji by mogła odnaleźć matkę.
Emisja: piątek, 8 sierpnia, godzina 18:00

„Wycieczka na studia” – PREMIERA
komedia, USA 2008, reż. Roger Kumble, wys. Martin Lawrence, Raven-Symoné, Kym Whitley
Ambitna i pewna siebie Melanie Porter nie może doczekać się pierwszego, dużego kroku ku dorosłości – kobiecej wyprawy przez kraj w poszukiwaniu wymarzonego college’u. Jednak ten „rytuał przejścia” obiera całkiem nowy kierunek. Wszystko za sprawą nadopiekuńczego ojca, który nalega na towarzyszenie córce, co zamienia wymarzoną wycieczkę w koszmar dzikich i zwariowanych zakrętów. Zapnij zatem pasy i przygotuj się na nieustającą, zabawną i szaloną przygodę!
Emisja: piątek, 8 sierpnia, godzina 19:50

„Amerykańska opowieść”
animacja, USA 1986, reż. Don Bluth
„Amerykańska opowieść” to magiczna historia rosyjskiej myszki, która wyprowadza się do Nowego Jorku. Po przyjeździe jednak nie może odnaleźć swojej rodziny. Podczas poszukiwania bliskich Fievel przeżywa niezwykłe przygody.
Emisja: sobota, 2 sierpnia, godzina 9:25

„Wielka podróż Bolka i Lolka”
animacja, Polska 1977, reż. Władysław Nehrebecki, Stanisław Dulz
Bolek i Lolek wyruszają w podróż dookoła świata. Jeśli uda im się okrążyć glob w ciągu 80 dni, czeka ich nagroda, ustanowiona przez milionera – Phileasa Fogga. W zdobyciu 20 000 funtów w złocie, chce przeszkodzić chłopcom sługa spadkobiercy Fogga, Jeremiasz. Próba porwania Bolka i Lolka, czy nawet zamach na ich życie, nie udają się. Mali wędrowcy wyruszają w podróż pełną przygód, a Jeremiaszowi nie pozostaje nic innego, jak udać się ich tropem.
Emisja: poniedziałek, 4 sierpnia, godzina 15:20

„Dennis rozrabiaka”
animacja, USA 2002, reż. Patrick A. Ventura
Dennis rozrabiaka – jest niesfornym, lecz… uroczym chłopcem. Przygody popularnego łobuziaka zobaczymy tym razem w niezwykłym filmie animowanym. Podczas rejsu statkiem, Dennis, Joey, Margaret i Ruff znajdują zahipnotyzowaną księżniczkę. Dwóch drobnych oszustów próbuje ukraść jej pierścień.
Emisja: wtorek, 5 sierpnia, godzina 16:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Bajka o dzielnym krawczyku”
baśń, Niemcy 2008, reż. Christian Theede, wys. Kostja Ullmann, Axel Milberg, Karoline Schuch, Hannelore Hoger
Pewnego dnia, dzielny krawczyk zabija siedem much za jednym zamachem. Zapragnąwszy, by cały świat dowiedział się o jego bohaterskim czynie, wyrusza w długą podróż. Po drodze będzie musiał zmierzyć się ze znacznie groźniejszymi przeciwnikami: olbrzymami, jednorożcem i dziką świnią.
Emisja: środa, 6 sierpnia, godzina 16:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Złodziej nad złodziejami”
baśń, Niemcy 2010, reż. Christian Theede, wys. Max von Thun, Armin Rhode, Ann-Kathrin Kramer, Anna Hausburg, Hans Peter Korff, Gitta Schweighöfer, Dietmar Mues
Robert uciekł z domu jeszcze jako mały chłopiec. Teraz postanowił powrócić w rodzinne strony, by zdradzić, że został „Złodziejem nad złodziejami”. Rodzina Roberta boi się o jego życie, gdyż grozi mu szubienica i chce odesłać chłopaka z powrotem. W tym samym czasie ojciec chrzestny Roberta, bogaty Hrabia proponuje chłopakowi układ. Robert musi spełnić trzy zadania, ma m.in. ukraść ze stajni Hrabiego konia, ukraść pierścionek Hrabiny i wykraść księdza. Jeśli chłopakowi uda się spełnić trzy żądania, zyska nie tylko wolność, ale i uznanie i szacunek Hrabiego i własnego ojca.
Emisja: czwartek, 7 sierpnia, godzina 16:00

„Mega Spider-Man”
animacja, USA 2012
W ciągu ostatniego roku, Peter Parker jako zamaskowany bohater, chronił Nowy Jork przed groźnymi złoczyńcami. Kiedy dyrektor T.A.R.C.Z.A oferuje Peterowi wzniesienie się na następny poziom, zdobycie nowych umiejętności i zostanie Mega Spider-Manem, ten nie zastanawia się długo. Liceum staje się tajną bazą operacyjną dla młodych bohaterów, którzy pod czujnym okiem dyrektora Fury’ego szkolą swoje umiejętności i toczą walkę ze złoczyńcami.
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 14:20

„Miś Yogi”
animacja, USA 1988
Bohaterem serialu jest uroczy Miś Yogi, mieszkaniec parku Jellystone, który nie marzy o niczym innym jak kradzież piknikowych koszyków turystom odwiedzającym park. Zachowanie to próbuje ukrócić strażnik Smith, jednak nawet i on nie potrafi się długo gniewać na sympatycznego misia. Z kłopotów próbuje go też zawsze wyciągać jego mały przyjaciel Boo Boo.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:00 i 12:00

„Świat według Ludwiczka”
animacja, USA 1998
Serial opowiada o przygodach Ludwiczka Andersona, chłopca z wielodzietnej, niezbyt bogatej rodziny. Ludi, tak na niego wszyscy mówią, nie należy do najchudszych dzieci. Bez jedzenia świat nie ma dla niego sensu. Lubi spotykać się z kolegami, grać z nimi w piłkę w czasie rozgrywek baseballowych, rzucać się śnieżkami w zimie i jeździć na rowerach. Niestety, często przeszkadza mu w tym jego młodszy brat Tommy. Ojciec Ludiego, Andy, pracuje w fabryce traktorów. Mama Ludwiczka jest typową gospodynią domową i ciągle gotuje.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 9:00 i 18:00

„Mali Giganci”
animacja, USA 2006, reż. Tomasz Niezgoda
Mali Giganci to opowieść o grupie przyjaciół, którzy uczą się w szkole dla młodych Monster Truck’ów w Demolkowie. Nasi przyjaciele szlifują tu swoje umiejętności na torach wyścigowych, zdobywają doświadczenie w miażdżeniu i zgniataniu, a wszystko to w atmosferze świetnej zabawy. Z nimi przeżyjesz wiele ekscytujących przygód, poznasz smak wygranej i przekonasz się, że nawet gorycz porażki nie jest tak straszna, kiedy masz przy sobie przyjaciół.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 11:00

„SpongeBob Kanciastoporty”
animacja, USA 1999, reż. Małgorzata Boratyńska(reż wer pol)
SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół.W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół – rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:20 i 18:35

„Wspaniałe zwierzaki”
animacja, USA 2006
Serial „Wspaniałe zwierzaki” opowiada o śwince morskiej Linny, kaczuszce Ming Ming i żółwiu Tucku, którzy mieszkają w przedszkolu i są ulubieńcami dzieci. Każdego dnia po wyjściu dzieci do domu, trójka przyjaciół odbiera telefon z wezwaniem o pomoc i zamienia się w rozśpiewaną super-drużynę. Zwierzątka budują z przedszkolnych klocków i zabawek magiczną latającą łódkę i wyruszają na ratunek zagrożonym zwierzętom lub roślinom. Podróżują po kontynentach, latają w kosmos, nieraz nawet przenoszą się w czasie. W trakcie swoich wypraw przeżywają niesamowite przygody i napotykają trudne do rozwiązania problemy
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:55

„Kotopies”
animacja, USA 1998
Główni bohaterowie serialu „Kotopies” to złączeni ze sobą kot i pies. Pierwszy z nich uważa się za bystrego, eleganckiego i wysublimowanego. W wizerunku przeszkadza mu jego „ogon” czyli pies – głośny i naiwny, który kocha rock’n’rolla, żarcie i patyki. Kot marzy jedynie o spokojnym życiu na kanapie. Choć nie mają ze sobą nic wspólnego, kochają się jak bracia. Razem przeżywają różne przygody i stawiają czoła rozmaitym opryszkom.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:30

„Był sobie człowiek”
animacja, Francja 1978
Historia ewolucji człowieka. Serial przedstawia dzieje ludzkości od bardzo wczesnych początków do czasów teraźniejszych. Fabuła opowiada losy rodziny, przedstawiając jej codzienne życie na tle różnych epok. Informacje przedstawione w serialu oparte są o fakty historyczne.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 15:20

„Kacze Opowieści”
animacja, USA, USA 1990
Kaczy milioner z dziobem do interesów wyrusza na poszukiwanie skarbów razem ze swoimi trzema siostrzeńcami: Hyziem, Dyziem i Zyziem. Ich ekscytujące przygody między innymi wśród mumii, kosmitów i zbuntowanych robotów, rozbawią każdego!
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 17:25

„Gęsia skórka”
familijny, Kanada 1995
Serial przedstawia historie nastolatków, którym przydarzają się pełne grozy przygody np. walka z ożywioną, przerażającą lalką czy pobyt na obozie, z którego w tajemniczych okolicznościach giną dzieci.
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 19:40

„Gwiazdy lombardu”
dokumentalny, USA 2011
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: sobota, godzina 14:00; środa, godzina 20:30

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: poniedziałek, godzina 20:00; sobota, godzina 15:00; niedziela, godzina 18:00

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2013
„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: wtorek, godzina 20:00; sobota, godzina 12:00; niedziela, godzina 16:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *